Filtruj terminy

dr n. med. Anna Wawrzycka-Kaflik

Prywatny Gabinet Ortopedyczny
pl. Piastowski 30
58-560 Jelenia Góra

Spokój opanowanie i konkrety. Dużo informacji na temat leczenia. Krótkie terminy i punktualność. Erecepta na telefon przy kontynuacji kuracji.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Tomasz Browarski

Kiepury 39/6
58-506 Jelenia Góra

Fachowiec z najwyższej półki. Konkretny, dobry dla pacjenta. Wyleczyl mnie. Meczylam się wiele lat u innych lekarzy, brałam sterydy i nic z tego nie było. Pan Doktor postawił trafna diagnozę i wyleczył mnie. Bardzo dziękuję!!!
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Ewa Klimowicz

os. Robotnicze 47
58-506 Jelenia Góra

Pani dr bardzo sympatyczna, zainteresowana chorobą, dokładnie oglądnie, nie obawia się dotknąć. Polecam.
Opinia dodana przez: Ludwika

dr Anna Wawrzycka-Kaflik

Przychodnia Zabobrze
Michała Kleofasa Ogińskiego 1 B
58-506 Jelenia Góra

Dermatolog godny polecenia. Profesjonalne podejście do zawodu, do mojej żony w ciąży potrafiła w ciągu kilkunastu minut zorganizować wizytę i to u nas w domu, po telefonie. Jeśli chodzi o moją osobę to doskonale dobrała leki z trudną chorobą skórna, na którą inni lekarze kilka lat szukają. Polecam za profesjonalność, kontakt i oczywiście znajomość zawodu.
Opinia dodana przez: Damian

lekarz Barbara Makarewicz

gabinet prywatny
Plac Ratuszowy 55/3
58-500 Jelenia Góra

Lekarz o dużym doświadczeniu. Dobrze wyjaśnił mi istotę choroby i wdrożył skuteczne leczenie. Lekarz cierpliwie tłumaczy problemy i odpowiada na wątpliwości pacjenta. Polecam panią doktor.

lekarz Beata Stępień

Dermatolog, Wenerolog

59-540 Jelenia Góra

Kompleksowe podejście Pani Doktor do tematu, bez owijania w bawełnę, przepisane leki działają bardzo szybko i szybko nadchodzi poprawa. Pani Doktor bardzo miła, uśmiechnięta, co też pomaga w leczeniu. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Bartosz

lekarz Krzysztof Kwaśny

Przychodnia stomatologiczna
Wojska Polskiego 75
58-500 Jelenia Góra

Nie polecam. Bardzo niekompetentny lekarz. Leczyłam się na trądzik około 2 lat, dostałam dwa antybiotyki i jeden bardzo mocny lek doustny. Lekarz nie zlecił żadnych badań, przedłużał specjalnie leczenie, nic nie pomagało. Okropna strata pieniędzy i czasu. Nie potrafił nigdy jasno wytłumaczyć schorzenia. Temu Panu wyłącznie zależy na pieniądzach i to widać. Robił mi zabiegi, które nijak pomagają w leczeniu trądziku. Był bardzo niedoinformowany, miałam 16 lat, a Pan stwierdzi, ...
Opinia dodana przez: Klara

lekarz Alicja Lecheta-Prawdzik

Okrężna 36
58-500 Jelenia Góra

Szybkie przyjęcie osoby niepełnosprawnej, ludzkie podejście i doświadczenie, leki na kieszeń zwykłego człowieka - skuteczna pomoc dziękuję polecam Panią Doktor Alicję Lechetę - Prawdzik
Opinia dodana przez: Klara

lekarz Anna Wawrzycka-Kaflik