Filtruj terminy

Lekarze Dermatolog Płock

- 16
Bardzo polecam Pana Doktora. Sympatyczny, kompetentny. Posiada bardzo fajne podejście do małego pacjenta.
Super Pani Doktor ;) miła i sympatyczna, dobrze leczy, poradzi jak trzeba, poświęca tyle czasu pacjentowi ile potrzebuje. Polecam ją. Leki przepisuje odpowiednie.
Opinia dodana przez: Karolina
Jeden z lepszych dermatologów w swoim fachu. Kompetentna , poświęciła dużo czasu podczas umówionej wizyty. Rzeczowa, Goraco polecam.
Bardzo miły i sympatyczny lekarz,pomógł mojemu synowi w leczeniu trądziku a także mi w diagnozach znamion
Opinia dodana przez: czesia
Nie polecam Pani doktor. 0 badania przy zmianach skornych. Badanie odbywalo sie w w odleglosci 1m. Nawet nie zakladala rekawiczek bo mnie nie dotknela. KATEGORYCZNIE NIE POLECAM.
Opinia dodana przez: Dagmara
bardzo dobry lekarz!! najlepszy!! w dodatku bardzo miła, wręcz przesympatyczna kobieta, przed którą nie czuję się jakiegokolwiek zażenowania podczas rozmowy!! świetna specjalistka!! konkretna kobietka, z którą człowiek nie krępuje się rozmawiać prawie trzy lata temu leczyłam u niej trądziĸ. po kilku ltatach bezskutecznej walki poszałm do gabinetu w zasadzie zrezygnowana i nie wierzyłam, że ten hotrror się kiedyś skończy. a tymczasem pani doktor nie szukała dobrych metod leczenia tylko po ...
Opinia dodana przez: magdaplit8