Filtruj terminy

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

wizyta już od 150
Świetny specjalista!!!!Moja mama leczy się u dr Lipińskiej na Sterlinga i jesteśmy obie pod wrażeniem podejścia pani dr do pacjenta. Przesympatyczna, uśmiechnięta i punktualna . Bardzo cierpliwie odpowidała na wszystkie pytanie i skierowała na dodatkowe badania. Idealnie dobrała leki i ustawiła dietę. Wszystkim gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata

Katarzyna Cypryk

MULTI-MED PLUS Sp. z o.o
Łódź, ul. Kopernika 67/69
90-533 Łódź

Leczyłam się u dr Cypryk nie tylko w czasie ciąży, ponieważ cukrzycę mam od 10lat. Faktycznie bywa nie zbyt uprzejma, ale jest niesamowitym specjalistą. Nie nazwałabym jej karierowiczką, myślę że oprócz celu zarobkowego bardzo interesują ją również "nowe" metody leczenia. Prowadzi różnego rodzaju badania, testuje nowe leki - za zgodą pacjenta - tu akurat tłumaczy pacjentowi wszystkie za i przeciw. Jej wizyty są krótkie bo zazwyczaj ma kontakt z chorymi ...

dr n. med. Zygmunt Trojanowski

Prywatny Gabinet Lekarski
ul. Zgierska 38, Łódź
91-059 Łódź

Pan Doktor ma ogromną wiedzę. W sposób konkretny i zrozumiały wszystko tłumaczy. Poświęca bardzo dużo czasu każdemu pacjentowi ; a rezultaty leczenia są znakomite. DOŚWIADCZENIE - FACHOWOŚĆ- KLASA. Polecam.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Sławomir Kozanecki

Internista, Diabetolog

Centrum Medyczne Bazarowa Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spółki z o.o. "DELTA - IMPORT"
ulica Bazarowa 9
91-053 Łódź

Bardzo dobry człowiek i wspaniały lekarz, zdiagnozował chorobę i wybrał leki przynoszące efekt. Jestem bardzo wdzięczna. Cieszę się, że jest moim lekarzem i odczuwa, że jest dla pacjentów i ich zdrowotnych problemów. Nie zamyka gabinetu przed chorymi. Specjalista godny polecenia!
Opinia dodana przez: Halina D.

dr n. med. Małgorzata Pruszczyńska-Chmielnicka

Zespół długoterminowej opieki domowej
Sienkiewicza 137/141
91-202 Łódź

Gorąco polecam Wizytę u Pani Doktor. Na wszystkie zadawane pytanie odpowiadała rzeczowo i zrozumiale. Nie miała problemów z wypisaniem recepty na leki i paski testowych (co było problemem u innych lekarzy). Zaleciła dodatkowe badania w celu sprawdzenia postępowania leczenia Cukrzycy 2. Jestem leczona przez Panią Doktor od kilku lat i nie było żadnych problemów. . Pani Doktor życzę dużo zdrowia. Dziękuję.
Opinia dodana przez: WANDA

lekarz Agnieszka Szadkowska

Diabetolog, Pediatra

ulica Pankiewicza 15
91-738 Łódź

Polecam Panią Profesor Agnieszkę. Niesamowita WIEDZA, profesjonalność i podejście do pacjenta. Podziwiam za to że pamięta mimo wielu pacjentów wyniki i historię leczenie.
Opinia dodana przez: Gustaw
Bardzo dobry, życzliwy lekarz. Uprzejmy w kontaktach z bardzo dobrym i kompetentnym. podejściem do pacjenta
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Anna Ośródka-Wachowiec

WSSz. im. M Pirogowa
ulica Wólczańska 191/195
90-001 Łódź

Trafiłem do pani doktor trochę z przypadku w Luxmedzie i po raz pierwszy od dłuższego czasu spotkałem lekarkę, która podeszła do mojej choroby z zaangażowaniem i prawdziwą chęcią pomocy. A to w dziejących czasach i podejściu wielu lekarzy nie jest takie oczywiste. Osoba godna polecenia.
Opinia dodana przez: Piotr

prof. zw. dr hab. Józef Drzewoski

Diabetolog, Internista

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Zgierzu

Łódź

Bardzo pozytywne wrazenia dzieki kompleksowemu spojrzeniu na pacjenta. Doskonala umiejetnosc tlumaczenia przyczyn choroby.

lekarz Anna Mikołajczyk-Swatko

Al. Wyszyńskiego 61
94-074 Łódź

Wyjątkowa! Ma ogromną wiedzę i doświadczenie w leczeniu (nie tylko ze swojej dziedziny), a przy tym ciepłe i ludzkie podejście. Nie znam lepszego lekarza, który tak kompleksowo podchodziłby do pacjenta.
Opinia dodana przez: Barbara Wiśniewska

Diabetolodzy w Łodzi