Filtruj terminy

Diabetolog Łódź lek. med. Agnieszka Lipińska

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

Świetny specjalista!!!!Moja mama leczy się u dr Lipińskiej na Sterlinga i jesteśmy obie pod wrażeniem podejścia pani dr do pacjenta. Przesympatyczna, uśmiechnięta i punktualna . Bardzo cierpliwie odpowidała na wszystkie pytanie i skierowała na dodatkowe badania. Idealnie dobrała leki i ustawiła dietę. Wszystkim gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata
Bardzo dobry, życzliwy lekarz. Uprzejmy w kontaktach z bardzo dobrym i kompetentnym. podejściem do pacjenta
Opinia dodana przez: Jerzy

CLCHP
ul. Okólna 181
Łódź

świetny fachowiec,znakomity diagnosta,cierpliwość i opanowanie powinny być przykładem dla innych lekarzy,wykazuje dużo zrozumienia w stosunku do jakiegokolwiek pacjenta,polecam każdemu kontakt z takim fachowcem jakim jest pani doktor.

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska 281/289
Łódź

Wspaniały lekarz,doskonale współpracujący z pacjentem.Pani doktor jest osobą bardzo kompetentną,potrafi słuchać ,metody leczenia przynoszą efekty.
Opinia dodana przez: Edyta

Centrum Medyczne Bazarowa Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spółki z o.o. "DELTA - IMPORT"
ulica Bazarowa 9
91-053 Łódź

leczę się u pana doktora ponad 5 lat wspaniały lekarz oraz znawca swojego zawodu szkoda ze mało jest takich lekarzy .

ulica Pankiewicza 15
91-738 Łódź

Polecam Panią Profesor Agnieszkę. Niesamowita WIEDZA, profesjonalność i podejście do pacjenta. Podziwiam za to że pamięta mimo wielu pacjentów wyniki i historię leczenie.
Opinia dodana przez: Gustaw

Zespół długoterminowej opieki domowej
Sienkiewicza 137/141
91-202 Łódź

Gorąco polecam Wizytę u Pani Doktor. Na wszystkie zadawane pytanie odpowiadała rzeczowo i zrozumiale. Nie miała problemów z wypisaniem recepty na leki i paski testowych (co było problemem u innych lekarzy). Zaleciła dodatkowe badania w celu sprawdzenia postępowania leczenia Cukrzycy 2. Jestem leczona przez Panią Doktor od kilku lat i nie było żadnych problemów. . Pani Doktor życzę dużo zdrowia. Dziękuję.
Opinia dodana przez: WANDA

MULTI-MED PLUS Sp. z o.o
Łódź, ul. Kopernika 67/69
90-533 Łódź

Leczyłam się u dr Cypryk nie tylko w czasie ciąży, ponieważ cukrzycę mam od 10lat. Faktycznie bywa nie zbyt uprzejma, ale jest niesamowitym specjalistą. Nie nazwałabym jej karierowiczką, myślę że oprócz celu zarobkowego bardzo interesują ją również "nowe" metody leczenia. Prowadzi różnego rodzaju badania, testuje nowe leki - za zgodą pacjenta - tu akurat tłumaczy pacjentowi wszystkie za i przeciw. Jej wizyty są krótkie bo zazwyczaj ma kontakt z chorymi ...

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Zgierzu

Łódź

Bardzo pozytywne wrazenia dzieki kompleksowemu spojrzeniu na pacjenta. Doskonala umiejetnosc tlumaczenia przyczyn choroby.

Prywatny Gabinet Lekarski
ul. Zgierska 38, Łódź
91-059 Łódź

bardzo nieprzyjemny lekarz, bez kontaktu z pacjentem. Nie ma się żadnego poczucia bezpieczeństwa, jakiegoś zaufania. chaotyczny, szybki , a pacjenta traktuje, jak głupka.

Diabetolodzy w Łodzi