Filtruj terminy

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

wizyta już od 150
Świetny specjalista!!!!Moja mama leczy się u dr Lipińskiej na Sterlinga i jesteśmy obie pod wrażeniem podejścia pani dr do pacjenta. Przesympatyczna, uśmiechnięta i punktualna . Bardzo cierpliwie odpowidała na wszystkie pytanie i skierowała na dodatkowe badania. Idealnie dobrała leki i ustawiła dietę. Wszystkim gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata

Katarzyna Cypryk

MULTI-MED PLUS Sp. z o.o
Łódź, ul. Kopernika 67/69
90-533 Łódź

Witam pierwszy raz szukałam lekarza który posłucha pacjenta...I tak trafiłam na w/w Panią i moja opinia jest....luksusowa!! Nie spodkalam lepszego Lekarza z takim podejściem może nie pierwsze 2 wizyty ale Pani przejmuje się pacjentem czuwa nad nim szczerze brak mi słów jestem bardzo zadowolona jej leczenie bynajmniej słucha i trafność 200/100 jestem mega wdzięczna tej Pani Lekarz z powołania polecę każdemu zresztą tak jest !! Pani Kasiu dziękuję jest Pani ...
Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Zygmunt Trojanowski

Prywatny Gabinet Lekarski
ul. Zgierska 38, Łódź
91-059 Łódź

Pan Doktor ma ogromną wiedzę. W sposób konkretny i zrozumiały wszystko tłumaczy. Poświęca bardzo dużo czasu każdemu pacjentowi ; a rezultaty leczenia są znakomite. DOŚWIADCZENIE - FACHOWOŚĆ- KLASA. Polecam.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Sławomir Kozanecki

Internista, Diabetolog

Centrum Medyczne Bazarowa Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spółki z o.o. "DELTA - IMPORT"
ulica Bazarowa 9
91-053 Łódź

Bardzo dobry człowiek i wspaniały lekarz, zdiagnozował chorobę i wybrał leki przynoszące efekt. Jestem bardzo wdzięczna. Cieszę się, że jest moim lekarzem i odczuwa, że jest dla pacjentów i ich zdrowotnych problemów. Nie zamyka gabinetu przed chorymi. Specjalista godny polecenia!
Opinia dodana przez: Halina D.

dr n. med. Małgorzata Pruszczyńska-Chmielnicka

Zespół długoterminowej opieki domowej
Sienkiewicza 137/141
91-202 Łódź

Gorąco polecam Wizytę u Pani Doktor. Na wszystkie zadawane pytanie odpowiadała rzeczowo i zrozumiale. Nie miała problemów z wypisaniem recepty na leki i paski testowych (co było problemem u innych lekarzy). Zaleciła dodatkowe badania w celu sprawdzenia postępowania leczenia Cukrzycy 2. Jestem leczona przez Panią Doktor od kilku lat i nie było żadnych problemów. . Pani Doktor życzę dużo zdrowia. Dziękuję.
Opinia dodana przez: WANDA

lekarz Agnieszka Szadkowska

Diabetolog, Pediatra

ulica Pankiewicza 15
91-738 Łódź

Polecam Panią Profesor Agnieszkę. Niesamowita WIEDZA, profesjonalność i podejście do pacjenta. Podziwiam za to że pamięta mimo wielu pacjentów wyniki i historię leczenie.
Opinia dodana przez: Gustaw
Bardzo dobry, życzliwy lekarz. Uprzejmy w kontaktach z bardzo dobrym i kompetentnym. podejściem do pacjenta
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Anna Ośródka-Wachowiec

WSSz. im. M Pirogowa
ulica Wólczańska 191/195
90-001 Łódź

Trafiłem do pani doktor trochę z przypadku w Luxmedzie i po raz pierwszy od dłuższego czasu spotkałem lekarkę, która podeszła do mojej choroby z zaangażowaniem i prawdziwą chęcią pomocy. A to w dziejących czasach i podejściu wielu lekarzy nie jest takie oczywiste. Osoba godna polecenia.
Opinia dodana przez: Piotr

prof. zw. dr hab. Józef Drzewoski

Diabetolog, Internista

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Zgierzu

Łódź

Bardzo pozytywne wrazenia dzieki kompleksowemu spojrzeniu na pacjenta. Doskonala umiejetnosc tlumaczenia przyczyn choroby.

lekarz Anna Mikołajczyk-Swatko

Al. Wyszyńskiego 61
94-074 Łódź

Wyjątkowa! Ma ogromną wiedzę i doświadczenie w leczeniu (nie tylko ze swojej dziedziny), a przy tym ciepłe i ludzkie podejście. Nie znam lepszego lekarza, który tak kompleksowo podchodziłby do pacjenta.
Opinia dodana przez: Barbara Wiśniewska

Diabetolodzy w Łodzi