Filtruj terminy

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Diabetolog Łódź

- 35
Średnia ocen: 5,0/5
Świetny specjalista!!!!Moja mama leczy się u dr Lipińskiej na Sterlinga i jesteśmy obie pod wrażeniem podejścia pani dr do pacjenta. Przesympatyczna, uśmiechnięta i punktualna . Bardzo cierpliwie odpowidała na wszystkie pytanie i skierowała na dodatkowe badania. Idealnie dobrała leki i ustawiła dietę. Wszystkim gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata
Średnia ocen: 5,0/5
Trafiłem do pani doktor trochę z przypadku w Luxmedzie i po raz pierwszy od dłuższego czasu spotkałem lekarkę, która podeszła do mojej choroby z zaangażowaniem i prawdziwą chęcią pomocy. A to w dziejących czasach i podejściu wielu lekarzy nie jest takie oczywiste. Osoba godna polecenia.
Opinia dodana przez: Piotr
Średnia ocen: 5,0/5
świetny fachowiec,znakomity diagnosta,cierpliwość i opanowanie powinny być przykładem dla innych lekarzy,wykazuje dużo zrozumienia w stosunku do jakiegokolwiek pacjenta,polecam każdemu kontakt z takim fachowcem jakim jest pani doktor.
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 5,0/5
Lekarz, któremu zależy na pacjencie, z durzą cierpliwością wytłumaczy zawiłości medyczne związane z przypadkiem dotyczącym pacjenta.
Opinia dodana przez: Janusz
Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
Średnia ocen: 4,9/5
Bardzo dobry człowiek i wspaniały lekarz, zdiagnozował chorobę i wybrał leki przynoszące efekt. Jestem bardzo wdzięczna. Cieszę się, że jest moim lekarzem i odczuwa, że jest dla pacjentów i ich zdrowotnych problemów. Nie zamyka gabinetu przed chorymi. Specjalista godny polecenia!
Opinia dodana przez: Halina D.
Średnia ocen: 4,7/5
Polecam Panią Profesor Agnieszkę. Niesamowita WIEDZA, profesjonalność i podejście do pacjenta. Podziwiam za to że pamięta mimo wielu pacjentów wyniki i historię leczenie.
Opinia dodana przez: Gustaw
Średnia ocen: 4,0/5
Lekarka z wielkim sercem i kompetencją. Jest przykładem specjalistów szkoły która jest dziś w środowisku medycznym rzadkością, gdzie zdrowie i dobro pacjenta stanowi cel najwyższy. Takie stanowisko poparte ogromną wiedzą to skarb dla nas pacjentów. Jestem pod opieką Pani doktor od 36 lat i nigdy nie wyszedłem z gabinetu bez pomocy. Pozdrawiam Panią doktor i życzę zdrowia które nam Pani daje swoją pracą od wielu lat.
Opinia dodana przez: Krzysztof
Średnia ocen: 4,0/5
Gorąco polecam Wizytę u Pani Doktor. Na wszystkie zadawane pytanie odpowiadała rzeczowo i zrozumiale. Nie miała problemów z wypisaniem recepty na leki i paski testowych (co było problemem u innych lekarzy). Zaleciła dodatkowe badania w celu sprawdzenia postępowania leczenia Cukrzycy 2. Jestem leczona przez Panią Doktor od kilku lat i nie było żadnych problemów. . Pani Doktor życzę dużo zdrowia. Dziękuję.
Opinia dodana przez: WANDA
Średnia ocen: 3,8/5
Witam pierwszy raz szukałam lekarza który posłucha pacjenta...I tak trafiłam na w/w Panią i moja opinia jest....luksusowa!! Nie spodkalam lepszego Lekarza z takim podejściem może nie pierwsze 2 wizyty ale Pani przejmuje się pacjentem czuwa nad nim szczerze brak mi słów jestem bardzo zadowolona jej leczenie bynajmniej słucha i trafność 200/100 jestem mega wdzięczna tej Pani Lekarz z powołania polecę każdemu zresztą tak jest !! Pani Kasiu dziękuję jest Pani ...
Opinia dodana przez: Magdalena
Średnia ocen: 3,7/5
Odwiedziłam Pana doktora Jacka Kasznickiego w poradni Nowa na ul. Struga 25. Prosiłam o dopisek na skierowaniu na badania krwi - wizyta domowa. Mama ma złamany kręgosłup, leży, wymaga całodobowej opieki. Prosiłam Pana doktora o mozliwość wykanania badań w domu, wiem, ze jest taka mozliwość, zeby pielęgniarka przyjechała do pacjenta w szczególnych przypadkach. Pan doktor kategorycznie odmówił, wyprosił mnie z gabinetu. Mama jest emerytka, nie stać nas na wykonanie badań ...
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 3,3/5
Bardzo pozytywne wrazenia dzieki kompleksowemu spojrzeniu na pacjenta. Doskonala umiejetnosc tlumaczenia przyczyn choroby.
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 2,4/5
Sama wizyta i poziom kultury osobistej lekarza poniżej jakiegokolwiek standardu. Najpierw Pan doktor spóźnił około godziny. Następnie mimo ustalonych godzin przyjęć wepchnął przed Ciężarną i staruszkę po 70-tce jakąś znajomą, a na próbę zwrócenia mu uwagi, że to kobiety w ciąży są z reguły obsługiwane poza kolejnością zareagował agresją. Przebieg wizyty jakby celowo chciał zdenerwować ciężarną, obrazić ją i zmieszać z błotem. Ponadto pan doktor powinien chyba dopisać sobie kilka ...
Opinia dodana przez: Aleksandra
Średnia ocen: 1,0/5
Człowiek / bo nie lekarz / nie poświęcający czasu dla chorych bardzo się zawidłam zawierzając zdrowie i życie mojego ojca nie rozpoznał choroby i nie udzielił pomocy choremu w wieku 87 lat
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Wiesława Torzecka

Internista, Gastrolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 0

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ


Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat