Diabetolog Szczecin

Zakład Usług Medycznych Marek Krupa
Energetyków 2
70-656 Szczecin

Byłam z mamą na wizycie w Portowce.Pani doktor cierpliwie wysłuchała, wytłumaczyła wszelkie wątpliwości związane z cukrzycą, konkretna, dokładnie porównała wyniki z poprzednich wizyt, szczerze polecam Anna

Opinia dodana przez: Anna

70-376 Szczecin

Prof. Miazgowski to solidny i godny polecenia fachowiec. Dobrze traktuje pacjentów, mimo pozorów bycia szorstkim. Polecam wizytę u niego. Jednej rzeczy można po niej spodziewać się na pewno- profesjonalizmu.

dr Tomasz Kochanowski

Dermatolog, Diabetolog

al. Piastów 65/10A
70-332 Szczecin

Chciałam bardzo podziękować Panu doktorowi Kochanowskiemu za uratowanie życia mojemu mężowi. Dla mojego męża Pan dr Kochanowski był ostatnią deską ratunku, postawił go na nogi po stwierdzeniu diagnozy migotania przedsionków. Odpowiednio dobrane leki znacznie poprawiły zdrowie mojego męża. Pan doktor w odpowiednim czasie zdiagnozował schorzenie tętnic szyjnych. Mąż jest już po zabiegu, czuje się bardzo dobrze. Jesteśmy mu wdzięczni za profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie oraz bardzo dobre podejście do pacjenta.

Opinia dodana przez: Krystyna

Szczecin

Zostałam skierowana do doktora z powodu cukrzycy ciążowej. Przeprowadził skrupulatny wywiad i dokładne badanie. Przy każdej z wizyt odpowiadał na wszystkie pytania, był cierpliwy, nie ponaglał. Jego spokój działa kojąco na pacjenta. Dostępny dla pacjenta również telefonicznie, mimo, że w ramach NFZ. Mam nadzieję, że mój cukrzycowy problem zniknie wraz z końcem ciąży, jednak w razie konieczności chciałabym znowu znaleźć się pod opieką tego doktora. Gorąco polecam. J.S.

70-376 Szczecin

Chciałabym serdecznie podziękować za pomoc i poświęcony czas,tym bardziej,że Pan doktor zrobił to bezinteresownie.Gorąca polecam

Dorota

Dorota

dr n. med. Elżbieta Andrysiak-Mamos

Diabetolog, Endokrynolog

70-376 Szczecin

Moja wizyta u Pani doktor trwała ponad godzinę do wizyty byłam przygotowana (np: wypisane zaobserwowane dolegliwosci i czas ich trwania,okresowośc ) Więc Pani doktor miała pole do popisu . Wizyta przebiegła w bardzo milej atmosferze .Pani doktor podchodz bardzo rzeczowo i kompetentnie łączy choroby i ich zalezności. Lekarz naprawde godny polecenia a co wazne nie lasy na pieniądze .Wizyta bez usg to koszt 120 zł jedak jest potrzebna w moim wypadku co 3 mies natomiast dodatkowe konsultacje telefoniczne mam jeszcze raz w miesiacu ze świeca szukać drugiego tak rzetelnego specjalisty.

Opinia dodana przez: Marta

ARTIMED
Królowej Jadwigi 15
Szczecin

Leczę się u Pani profesor kilkanascie lat.Jest osobą kompetentną i swietnym fachowcem ,stawia trafne diagnozy.Jest niezwykle ciepłą i serdeczną osobą ,cierpliwie wszystko tłumaczy.Polecam Panią profesor z czystym sumieniem. Nigdy się na niej nie zawiodłam.

Opinia dodana przez: Agnieszka

Ambulatorium i Diagnostyka SPSK Nr 1 PUM w Szczecinie