Diabetolog Szczecin

Endokrynolog, Diabetolog

ARTIMED
Królowej Jadwigi 15
Szczecin

Pani Profesor jest niemiła w stosunku do pacjentów, bagatelizuje objawy I wszystko podpina pod "niezdrowy tryb życia". Dodatkowo ciągle do gabinetu ktoś wchodzi i wychodzi co powoduje ciągły pośpiech I brak poświęcenia czasu pacjentom. Podczas mojej wizyty obecni byli studenci którym poświęcała 90% czasu. Jej stosunek do nich również był naganny, ciągłe docinki I wyżywanie się na nich że czego nie wiedzą. Podsumowując odradzam tego lekarza.

dr n. med. Elżbieta Andrysiak-Mamos

Internista, Endokrynolog

70-376 Szczecin

Jeśli mam być szczery - najlepszy lekarz jakiego spotkałem w życiu. Pani Doktor przez duże D. Uprzejmość, inteligencja, ogromna wiedza, przychylność pacjentowi to jedynie naparstek zalet Pani Doktor. Pierwsza wizyta trwała dokładnie 54 minuty z zegarkiem w ręku - dlatego zastanawiam się skąd taka nieprzychylność w komentarzach. Fakt - na wizytę byłem umówiony ponad dwa miesiące wcześniej, ale zapewniam - WARTO. Chapeau bas.
Opinia dodana przez: Robert

dr Tomasz Kochanowski

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

al. Piastów 65/10A
70-332 Szczecin

Chciałam bardzo podziękować Panu doktorowi Kochanowskiemu za uratowanie życia mojemu mężowi. Dla mojego męża Pan dr Kochanowski był ostatnią deską ratunku, postawił go na nogi po stwierdzeniu diagnozy migotania przedsionków. Odpowiednio dobrane leki znacznie poprawiły zdrowie mojego męża. Pan doktor w odpowiednim czasie zdiagnozował schorzenie tętnic szyjnych. Mąż jest już po zabiegu, czuje się bardzo dobrze. Jesteśmy mu wdzięczni za profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie oraz bardzo dobre podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Krystyna

dr n. med. Sławomir Pynka

70-376 Szczecin

Jestem pacjentem dr Pynki od 2007 roku - jest to dla Mnie lekarz nr 1 godny najwyższego szacunku, taktowny, posiadający wszechstronną wiedzę. oddany pacjentom.-
Opinia dodana przez: Jerzy

Jarosław Ogonowski

Diabetolog

Szczecin

Zostałam skierowana do doktora z powodu cukrzycy ciążowej. Przeprowadził skrupulatny wywiad i dokładne badanie. Przy każdej z wizyt odpowiadał na wszystkie pytania, był cierpliwy, nie ponaglał. Jego spokój działa kojąco na pacjenta. Dostępny dla pacjenta również telefonicznie, mimo, że w ramach NFZ. Mam nadzieję, że mój cukrzycowy problem zniknie wraz z końcem ciąży, jednak w razie konieczności chciałabym znowu znaleźć się pod opieką tego doktora. Gorąco polecam. J.S.

lekarz Aneta Fronczyk

Internista, Diabetolog

Przychodnia Portowa Sp. z o.o.
Energetyków 2
70-656 Szczecin

Pani Doktor opiekowała się mną podczas pobytu w szpitalu. Jej podejście do mnie jako pacjenta było bardzo miłe, potrafiła wytłumaczyć wszystkie niejasne i nieznane mi sprawy związane z cukrzycą. Ustawienie dawek insuliny dzienne było idealne. Mając cukry w granicach 200-240 teraz mam 90-140 mg/dl. Polecam i dziękuję Pani Doktor. Cukrzyk Arek
Opinia dodana przez: Arkadiusz

dr hab. n. med. Tomasz Miazgowski

70-376 Szczecin

Prof. Miazgowski to solidny i godny polecenia fachowiec. Dobrze traktuje pacjentów, mimo pozorów bycia szorstkim. Polecam wizytę u niego. Jednej rzeczy można po niej spodziewać się na pewno- profesjonalizmu.

lekarz Elwira Gromniak

Prywatny Gabinet Lekarski