Diabetolog Szczecin

Zakład Usług Medycznych Marek Krupa
Energetyków 2
70-656 Szczecin

Pani Doktor opiekowała się mną podczas pobytu w szpitalu. Jej podejście do mnie jako pacjenta było bardzo miłe, potrafiła wytłumaczyć wszystkie niejasne i nieznane mi sprawy związane z cukrzycą. Ustawienie dawek insuliny dzienne było idealne. Mając cukry w granicach 200-240 teraz mam 90-140 mg/dl. Polecam i dziękuję Pani Doktor. Cukrzyk Arek

Opinia dodana przez: Arkadiusz

70-376 Szczecin

Prof. Miazgowski to solidny i godny polecenia fachowiec. Dobrze traktuje pacjentów, mimo pozorów bycia szorstkim. Polecam wizytę u niego. Jednej rzeczy można po niej spodziewać się na pewno- profesjonalizmu.

dr Tomasz Kochanowski

Gastrolog, Kardiolog

al. Piastów 65/10A
70-332 Szczecin

Chciałam bardzo podziękować Panu doktorowi Kochanowskiemu za uratowanie życia mojemu mężowi. Dla mojego męża Pan dr Kochanowski był ostatnią deską ratunku, postawił go na nogi po stwierdzeniu diagnozy migotania przedsionków. Odpowiednio dobrane leki znacznie poprawiły zdrowie mojego męża. Pan doktor w odpowiednim czasie zdiagnozował schorzenie tętnic szyjnych. Mąż jest już po zabiegu, czuje się bardzo dobrze. Jesteśmy mu wdzięczni za profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie oraz bardzo dobre podejście do pacjenta.

Opinia dodana przez: Krystyna

Szczecin

Zostałam skierowana do doktora z powodu cukrzycy ciążowej. Przeprowadził skrupulatny wywiad i dokładne badanie. Przy każdej z wizyt odpowiadał na wszystkie pytania, był cierpliwy, nie ponaglał. Jego spokój działa kojąco na pacjenta. Dostępny dla pacjenta również telefonicznie, mimo, że w ramach NFZ. Mam nadzieję, że mój cukrzycowy problem zniknie wraz z końcem ciąży, jednak w razie konieczności chciałabym znowu znaleźć się pod opieką tego doktora. Gorąco polecam. J.S.

70-376 Szczecin

Pan doktor jest mily i interesuje sie pacjentem tylko wtedy gdy ten ma dobre wyniki. Przez kilka lat chodzenia na wizyty ani razu nie mialam zmierzonego cisnienia, sprawdzonej wagi, nie udzielal wskazowek, nie modyfikowal leczenia ani dawek insuliny przy gorszych wynikach. Wizyta polegala na sprawdzeniu poziomow cukru w dzienniczku, wypisaniu recepty o ile sie o nią poprosilo oraz niekiedy skierowaniu na badanie poziomu hemoglobiny glikowanej. Pacjent sam ma wiedziec co robic i jak sie leczyc, na pytania nie uzyska odpowiedzi a o skierowaniu na dokladniejsze badania czy pytania o to czy cos nas np zaniepokoilo lub cos sie działo z naszym zdrowiem nie ma co liczyc. Pierwsze wrazenie pozytywne jednak bardzo mylne. Jesli zalezy nam na zdrowiu nalezy udac sie do innego lekarza

Opinia dodana przez: Anonimka

dr n. med. Elżbieta Andrysiak-Mamos

Internista, Endokrynolog

70-376 Szczecin

ktoś polecił mi Panią doktor. Byłam prywatnie w gabinecie. Pani doktor spóźniła się godzinę. Wyczekałam i odbyłam wizytę. Wydawałoby się, że jest ok.Przejżała wszystkie wyniki i zaproponowała następną wizytę w klinice. Ucieszyłam się, bo nie będę już płaciła.
O wyznaczonej godzinie 11.00 stawiłam się pod gabinetem. Czekało kilka osób ok.10

Pani doktor przyszła z opóźnieniem 1,20 min. Wskazała palcem kto ma wejść w pierwszej kolejności. Policzyłam. Będę tu czekać 6-7 godzin. Z takim brakiem szacunku do pacjentów jeszcze się nie spotkałam.Chłopak z kolejki -niech się Pani nie martwi.Ja ostatnio na USG czekałem do wieczora Po chwili wyszłam, bo miałam dosyć wizyty i Pani doktor, która myśli, że wszystko się kręci wokół jej osoby.

Opinia dodana przez: Anna

ARTIMED
Królowej Jadwigi 15
Szczecin

Leczę się u Pani profesor ponad 10 lat... Wczoraj podjęłam w końcu decyzję o zaprzestaniu tego "leczenia". Pani profesor jest po pierwsze bardzo nieuprzejma, poświęca pacjentowi minimum swojego "cennego" czasu. Efektem jej leczenia był guz w piersi oraz liczne guzy w tarczycy (wynik źle leczonej choroby tarczycy Hashimoto). Wyniki mam coraz gorsze. Sam przebieg wizyty zależy tak naprawdę od nastroju Pani doktor. W marcu 2014 roku Pani profesor kazała zrobić kompleksowe badania przed wypisaniem skierowania na biopsję, a następnie z tymi wynikami przyjść w czerwcu i poprosić o dodatkowe przyjęcie między pacjentami. Dwa razy pytałam się jak ta procedura ma wyglądać , ponieważ sama byłam zdziwiona dobrym dniem pani profesor. W czerwcu się pojawiłam ( z bardzo złymi wynikami), na korytarzu przy wszystkim pacjentach usłyszałam, że wolne terminy są dopiero w grudniu i nie ma czasu na jakieś dodatkowe przyjęcie.
Nie będę dłużej dostosowywać się do humorów Pani profesor i tak naprawdę nieuregulowanego leczenia. Najwidoczniej za długo byłam cierpliwa i ślepo wierzyłam w kompetencje lekarza.

Opinia dodana przez: Karolina

Magnolia