Gabinet Położniczo-Ginekologiczny
LUX MED Sp. z o.o.
MEDICOR Sp. z o.o.
Placówka Giewont 63
Przychodnia weterynaryjna Marysin
Placówka Mazowiecka 11a
NZOZ MEDIKARTE sp. z o.o.,
LUX MED Sp. z o.o. Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna
Placówka ulica Polna 23
Placówka ulica Armii Krajowej 44/50
Placówka Kużnia 47
Gabinet Okulistyczny Vision - dr n. med. Krzysztof Sabasiński Specjalista Chorób Oczu
Stacja Pogotowia Ratunkowego
Placówka Podgórna 4 (wejście od Dąbrowskiego 19)
Placówka al. Niepodległości 1 (Aldemed
Centrum Zdrowia i Psychoterapii
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Twój Lekarz"
LUX MED sp. z.o.o Centrym Medyczne Medycyna Rodzinna
"Przychodnia Zespołu Lekarza Rodzinnego ""MEDICUS"" s.c."
Diagnostyka Laboratorium Regionu Południowo-Wschodniego
Ortorad
Dolnośląskie Centrum Psychoterapii - Placówka 1
Placówka M. Konopnickiej 26
ZOZ Przychodnia Specjalistyczna "Diagnoza" A.C.Banaszkiewicz
Indexmedica
Placówka Sienkiewicza 36/20A
Placówka Plac Kościelny 7
Placówka Grodziska 6
Samodzielne Publiczne Pogotowie Ratunkowe w Krośnie
Gabinet pl. Karola i Józefa 3 (Stare Łazienki)
Samodzielne Publiczne Pogotowie Ratunkowe w Krośnie
Placówka ul. Rzemieślnicza 12
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
IMPRESSIO-MED
Placówka Bierutowska 63 pok. 223
Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kętach
Placówka Sojowa 2 E/50
SADENT
Placówka Częstochowska 38
Placówka Poznańska 21 lok. 29
Dział Pomocy Doraźnej
Placówka ulica Jagiełły 5c/31
SP ZOZ MSW w Łodzi
Prywatny Gabinet Okulistyczny Edyta Sacha
Placówka Wierzbowa 3/1
NZOZ Książki
SGZOZ
Placówka Nyska 13a lok. 2
Placówka ulica Przemiarki 23a/60-61
Gabinet Internistyczny - Jerzy Sacha
Placówka ulica Armii Krajowej 3
Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska w Toruniu
Specjalistyczna praktyka lekarska Jakub Paliga
Medicus
Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI MED
Gabinet Zamość
Placówka Kubusia Puchatka 8
Placówka ul. T. Bairda 56/11
"PANACEUM"s.c.
Niepubliczy Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyka S.C. SPOLMED Andrzej Olszanowski, Katarzyna Spólnicka
Apex Centrum Stomatologiczne
Opolskie centrum Onkologii
Poradnia Onkologiczna - Przychodnia Lekarska OPTIMA Medycyna S.A.
Placówka Grunwaldzka 50c
FEMINA, CMP
FEMINA, CMP
CERTUS
Ośrodek Chirurgii Oka Prof. Zbigniewa Zagórskiego
Placówka ulica Szkolna 1
Gabinet Paderewskiego 2
Gabinet Ceramiczna
Placówka Mariana Keninga 15/13
Placówka Broniewskiego 77/139
Centrum Zdrowia MEDYCYNA Poradnie Specjalistyczne ul. Mickiewicza 39/U7
Szpital Powiatowy w Zambrowie
Poradnia Szczecin
Placówka ulica Grunwaldzka 47
Poradnie Medyczne ,, Feminamed''
Placówka ulica Anny Jagiellonki 23B
Placówka Paderewskiego 2 (Kinesis)
Planta Medica Stomatologia
Lecznica Dzieci i Dorosłych Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Diagnostyka Medyczna "MERIDIAN"
Placówka Cicha 10/4
NZOZ Pielęgniarska Opieka Domowa CENTRUM s.c.
Placówka ul. Adama Mickiewicza 34D/11
Gabinet Pionierów Lubuskich 93a
Placówka Dębowa 4
Szpital Eskulap
Gabinet Starowiejska 13 lok. 1
Placówka ulica Gdańska 25
Prywatny Gabinet Lekarski
Centralna Sterylizatornia
Placówka Bąkowska 6
Przychodnia
Placówka Sieciechowska 1/22
Przychodnia
Placówka J. Bułhaka 16
Placówka Kościuszki 7
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Stomatologiczna
Placówka Sierakowskiego 16
Placówka Ogrodowa 25
Placówka ul. Wiejska 20A
Placówka ul. Wiejska 20A
Gabinet al. Powstańców Wielkopolskich 60
Gabinet al. Powstańców Wielkopolskich 60
Placówka Bielsko-Biała
"Pro-Dent" NZOZ
NZOZ Euro-Klinika Sp. z o.o.
Klinika Świętego Łukasza Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Bielsku-Białej
CENTRUM STOMATOLOGICZNE ELSTOM ELWIRA SADLIK-ZAJĄC
Placówka Partyzantów 59A/3
Placówka Jana Kilińskiego 36
Placówka Młodego Górnika 5/9
Diagnostyka Laboratorium oddziału Śląsk
Placówka Karpielówka Boczna 24a
Placówka Karpielówka Boczna 24a
Placówka ulica Babiego Lata 7
Prywatny Gabinet Lekarski
Sadłowska Aleksandra. Gabinet stomatologiczny
Gabinet Psychiatryczny
Placówka ul. Michała Mostnika 3
Ośrodek Zdrowia s.c. I. Michalska-Nawrocka, J.Piotrowski, M. Sobański
Placówka ul. Michała Mostnika 3
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Rejonowa
Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Medi - C Matuszewscy Spółka Partnerska
Gabinet Denarowa 6
Placówka Kominka 5A
Placówka 11 Listopada 1
Poradnia Lekarzy Urolog-Ginekolog Wiesław Kotarski i Partner
Placówka Chemiczna 11L
Zakład Endoskopii
Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
Gabinet Łukaszyńska 40 lok. 2
Placówka Syriusz 16/6
Placówka ulica Dr Pojaska 12
Placówka Na Uboczu 26/76
Placówka ul. Żabi Kruk 10/gab.8
Placówka Hallera 10
AMA VITA - Ambulatoryjne Świdczenia Zdrowotne
Gabinet Budowlanych 43a
Placówka Sołtana 10/26
Gabinet Rajska 10/11
Placówka Łobez
Placówka Puławska 132 A/4
Placówka Plac Wolności 11
Placówka ulica Książąt Opolskich 48-50
"FALCK-MEDYCYNA" Sp. z o.o. Biuro Regionalne w Olsztynie
Placówka Dzika 6/92
Placówka Widok 10 (Terapia)
Placówka Strzeleckiego 5
Placówka Łukasińskiego 25
Gabinet pedagogiczno-logopedyczny
Mokotowskie Centrum Medyczne Wiktorska
Placówka Waszyngtona 41/81
Placówka Andersa 3A/4
Poradnia Dietetyczna Ścieżka Zdrowia
Placówka ul. 10 Marca 15/26
Placówka Grochowska 248/16
Placówka ulica Drzymały 12/1
Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
Gabinet Bema 57a
Placówka ulica Książąt Opolskich 48-50
Placówka Antoniukowska 56/173
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Placówka Św. Wojciecha 2/41
Gabinet Madalińskiego 57/10
ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM ONKOLOGII SP ZOZ
Medicover
Szpital Powiatowy
Placówka Łobez
Zespół Poradni Specjalistycznych
Placówka Plac Wolności 11
Placówka Białystok
Gabinet ul. Gen. Fieldorfa 10/301
Małopolskie Centrum Krioterapii Wodka, Babraj
Placówka Kościuszki Tadeusza 3
Gabinet Rajska 10/11
Gabinet ul.Asnyka
Placówka Dojazdowa 10/10
NZOZ Marki
Gabinet 10 Marca 15d lok. 26
Placówka ulica Dworcowa 12
Placówka ul. Jana Kiepury
Placówka Gawareckiego 8/76
Placówka ulica Łochowskiego 29
Placówka ul. Armii Ludowej 5a
Gabinet Stomatologiczny
Placówka Bronikowskiego 1 lok./4A2
Centrum Zdrowia i Psychoterapii
Przychodnia na Orzeszkowej
Szpital Lipno Sp. z o. o.
Placówka ul. Marcelińska 98 B/109
Placówka Klonowa 1 paw.22
Placówka Wiktorska 8/2
Przychodnia Rejonowa
Placówka Stara 59
Placówka Sienkiewicza 42a
Placówka Woronicza 18 lok. 5
Gabinet Konwalii 3a