mgr Dominika Zaczek-Chrzanowskamgr Dominika Zaczek-Chrzanowska - zdjęcie profilowe

mgr Dominika Zaczek-Chrzanowska

Psychoterapeuta

Nikt nie ocenił jeszcze tego lekarza.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi mu opinię!

Psycholog, psychoterapeuta osób dorosłych, par oraz młodzieży, pracująca w nurcie integracyjnym.
Jestem psychologiem z doświadczeniem w pracy z dorosłymi, parami ...

Jestem psychologiem z doświadczeniem w pracy z dorosłymi, parami oraz młodzieżą. Od ponad 20 lat towarzyszę klientom przy zmianach życiowych, pomagam umacniać jakość ich życia, a także wspieram rozwój osobisty. W pracy z każdą osobą wykorzystuję metody dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta, bazując na nurcie psychodynamicznym, poznawczo – behawioralnym, skoncentrowanym na rozwiązaniach, dialogu motywującym, coachingu oraz psychoedukacji.
Nieustannie kształcę się, podnoszę swoje kwalifikacje i dbam o rozwój osobisty. Obecnie jestem w trakcie 4 letniego szkolenia z psychoterapii w nurcie integracyjnym w szkole terapii Dialog.
Pracuję pod stałą superwizją.
Prywatnie jestem matką dwójki nastoletnich młodzieńców i szczęśliwa żoną. W czasie wolnym uprawiam sport, a gdy mam go więcej podróżuje z rodziną.