lekarz Eliza Leśniak

Świat potrzebuje takich ludzi. Fachowa, precyzyjna i bardzo uprzejma Pani dentystka, bardzo polecam.

Pani poświęciła mi tyle czasu ile było trzeba - troszkę się przez to wydłuża kolejka, ale nie ma co marudzić, bo podchodzi do pacjenta jak do człowieka. Życzę sobie więcej takich lekarzy

Lekarka z podejsciem do pacjenta dzieki niej przestala sie bac stomatologa , kompetentna, godna polecenia

Przedstawicielka zanikającej rasy lekarzy przejmujących się pacjentem i szukających optymalnych rozwiązań. Podejście do dzieci - super. Ogólnie to brak przerostu formy nad treścią.

ząb leczony kanałowo, kilka wizyt , plomba wypadła po 2 miesiącach i ząb się rozsypał.

Zdecydowanie odradzam. Pomimo wzbudzającej sympatii słaby lekarz. Przy zakładaniu korony, za mocno wyszlifowano ząb i korona nie wytrzymała obciążenia. Straciłem ząb, ktry można było ratować.