lek. dent. Elżbieta Obara-Golec

Bardzo profesjonalna,przemiła obsługa.Fantastyczne podejście do dzieci.Przyjechałam z synem z UK na kontolę,okazało się ,że syn ma wszystkie zęby zrdowe,leczenie nie było konieczne. Pani doktor,udzieliła nam bardzo cennych wskazòwek Absolutnie polecam,napewno tu jeszcze wròcę. Pozdrawiamy serdecznie.

Pani doktor,udzieliła nam bardzo cennych wskazòwek
Absolutnie polecam,napewno tu jeszcze wròcę.

Pozdrawiamy serdecznie.

Do Pani Eli chodzę od dziecka czyli już sporo czasu. I gdy dwa razy poszłam w inne miejsce z powodu tego, że od paru lat w Jaśle nie mieszkam - żałowałam. Nie wyobrażam sobie, żebym mogła chodzić do innego Stomatologa. Jest bardzo ale to bardzo delikatna. Zawsze podczas leczenia, tłumaczy co robi. Na wszelkie pytania odpowiada bardzo dokładnie, a przy tym co akurat nie ma większego znaczenia jest zawsze bardzo miła i uśmiechnięta. Dlatego ja polecam bez dwóch zdań.

Dlatego ja polecam bez dwóch zdań.