dr n. med. Elżbieta Oleszczak

Profesjonalny lekarz i wspaniały człowiek. Bardzo sumiennie podchodzi do swojej pracy. Polecam, duża wiedza i doświadczenie.

Dr. Elżbieta Oleszczak, to osoba z dużą wiedzą medyczną, bardzo rzeczowa i kompetentna. Moje wizyty u niej, zawsze przebiegają w miłej i sympatycznej atmosferze. Potrafi nie tylko wysłuchać, ale i zawsze trafnie doradzić. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i poświeca mu odpowiednio dużo czasu. Absolutnie, jest lekarzem godnym polecenia.

Pani Doktor jest miła pomocna cierpliwie wysłucha chorego Podczas wizyty czuję się komfortowo Szczegółowo omawia badania lekarskie. Stosuje odpowiednie leczenie

Lekarz, internistka pani Elżbieta Oleszczak to świetny doktor. Pełen profesjonalizm w każdym calu. Dokładnie wysłucha, wybada i odpowie na każde pytanie. Jest bardzo miła, cierpliwa i sympatyczna. Nie lubię ogólnie środowiska lekarskiego ale jeśli miałbym wrócić do kogoś po poradę lekarską to tylko do tej Pani doktor. Szczerze i w 100% polecam!

Polecam wszystkim P. dr Elżbietę Oleszczak. Kompetentna, doskonałe podejście do pacjenta, wyrozumiala. Wspaniały lekarz.

Pani dr Elżbieta Oleszczak jest godnym polecenia lekarzem ponieważ do każdego pacjenta ma indywidualne podejście, dobry kontakt z chorym.Zdecydowanie godna polecenia.

Dla mnie i męża super lekarz,wracamy od specjalisty i zasięgamy rady naszej pani doktor.Dobrze tłumaczy dany problem,dobrze dobiera leki(szczególnie te ważne jak się czeka na specjalistę).Można normalnie pogadać o problemie zdrowotnym.Super człowiek.

Świetny lekarz. Ujmujące podejście do pacjenta, konkretne i rzeczowe podejście do objawów i stanu choroby. Doskonałe dobieranie leków.Jestem pod wrażeniem zakresu wiedzy i celności diagnozowania chorób. Gorąco polecam.

Wspaniały internista, bardzo pomocny. Pani doktor Elżbieta Oleszczak rzeczowo i skutecznie leczy. Jest kompetentna i miła. Zdecydowanie godna polecenia.

Pani Doktor jest bardzo kulturalną osobą. Cierpliwie wysłuchuje pacjenta i poświęca mu możliwie najwięcej zainteresowania. Ponadto nie trzeba u niej "napraszać się", by wypisała skierowanie na badania. Polecam.