dr n. med. Elżbieta Oleszczak

Pani dr Elżbieta Oleszczak jest godnym polecenia lekarzem ponieważ do każdego pacjenta ma indywidualne podejście, dobry kontakt z chorym. Profesjonalnie zajmuje się pacjentem, jego chorobą. Analizuje przyczyny jej powstania i metody jej leczenia,zapobiegania.W oparciu wyniki analiz laboratoryjnych dobiera perfekcyjnie leki. wykorzystując swoją wiedzę medyczną i praktykę lekarską. Julian B.

wykorzystując swoją wiedzę medyczną i praktykę lekarską. Julian B.

Jestem pacjentką p. dr Oleszczak od 2 lat. Mogę więc z całym przekonaniem polecić Ją jako lekarza każdemu. Pani dr Elżbieta Oleszczak ma bardzo dużą wiedzę medyczną.Przez te dwa lata wyleczyla mnie z wielu chorób z ktorymi nie mogli sobie poradzić inni lekarze. Zawsze pogodna ,cierpliwa potrafoąca doradzić nie tylko w sprawach medycznych. Polecam każdemu.

Jestem pacjentką p. dr Oleszczak od 2 lat.
Mogę więc z całym przekonaniem polecić
Zawsze pogodna ,cierpliwa potrafoąca doradzić nie tylko w sprawach medycznych.
Polecam każdemu.

Byłem dziś w przychodni z wizytą u Pani Doktor i ujęła mnie Jej empatia i podejście do mnie jako pacjenta.Nie było mowy o jakiejś spychoterapii,wręcz przeciwnie - spokój,czas mnie poświęcony i profesjonalna porada lekarska.Uważam że ta Kobieta godnie reprezentuje swój zawód,zawód Lekarza.Oby więcej takich Ludzi w naszej Służbie Zdrowia!

Polecam pania doktor sympatyczna kompetentna potrafi sluchac pacjenta poswieca tyle czasu ile potrzeba a nie 5 min i nastepna osoba oby wiecej takich lekarzy jak pani doktor pozdrawiam i goraco polecam

U Pani Dr Elżbiety Oleszczak leczymy się całą rodziną. Cenimy Ją za profesjonalizm , empatię , cierpliwość (zwłaszcza w przypadku mojej babci) oraz celność w stawianiu diagnozy. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Doktor pod każdym względem.

Pani Dr Elżbieta Oleszczak jest moim lekarzem rodzinnym. Cenię Ją za kompetencję , empatię , cierpliwość i celność w stawianiu diagnozy, jest lekarzem godnym polecenia pod każdym względem.

Pani Dr Elżbieta Oleszczak jest moim lekarzem rodzinnym.
Cenię Ją za kompetencję , empatię , cierpliwość i celność w stawianiu diagnozy,
jest lekarzem godnym polecenia pod każdym względem.

Bardzo dobry lekarza,trafia w sedno choroby.Godny zaufania. Byłam u różnych lekarzy ale Pani Doktor od razu trafiła w sedno schorzenie i skierowała leczenie na właściwy tor. Dziękuję bardzo.

Pani dr. Oleszczak jest lekarzem z prawdziwego zdarzenia. Zawsze uśmiechnięta, pogodna, empatyczna. Wnikliwie podchodzi do wszystkich objawów, które zgłasza jej pacjent. Godna zaufania i zawsze można liczyć na jej pomoc. Oby było więcej takich lekarzy.

Fachowość, cierpliwość,empatia, wnikliwość - to najważniejsze cechy Pani Doktor. Nie boi się poświęcić swojego czasu na cierpliwe i dokładne tłumaczenie zawiłości ludzkiego zdrowia. Polecam

U Pani dr Oleszczak leczę się od kilku lat to lekarz, który budzi zaufanie. Jest osobą empatyczną czym sprawia wrażenie, że naprawdę zależy jej na udzieleniu pomocy pacjentowi. Jest kompetentna, skrupulatna i energiczna, nie bagatelizuje nawet najdrobniejszych objawów. Wnikliwie analizuje wyniki. Podczas badania poświęciła mi dużo uwagi, zdiagnozowała i zleciła leczenie.Polecam Panią dr Oleszczak.