dr n. med. Elżbieta Oleszczak

Pani Doktor zna się na rzeczy,jest bardzo kompetentna i z zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Bardzo Polecam

Z czystym sumieniem moge polecic pania doktor. Dobre podejscie do pacjenta. Jest bardzo mila i sympatyczna osoba. Oby wiecej takich lekarzy z takim podejsciem do pacjenta. Dziekuje pani doktor. Pozdrawiam

LEKARZ GODNY ZAUFANIA PO LUDZKU ROZMAWIA Z PACJENTEM SZCZERZE PRZEJMUJE SIE ZDROWIEM PACJENTA GORACO POLECAM

Gorąco polecam Panią doktor. Zostałem przez nią dokładnie przebadany. Uważnie wysłuchała całej historii mojej choroby, żeby dobrze dobrać leki, zamiast z automatu przepisać mi antybiotyk taki jak wszystkim.