dr n. med. Elżbieta Petriczko

Endokrynolog dziecięcy

Z czystym sumieniem mogę polecić panią doktor innym rodzicom. Zaufałam internautom i zdecydowałam się na wizytę u pani doktor i był to pierwszy raz kiedy opinie o lekarzu zgodziły się z rzeczywistością :)

Pani doktor bardzo się pomyliła w diagnostyce córki, podważając diagnozę ginekologa i błędnie oceniając skalę tunnera. Nie przejmuje się publicznymi pacjentami tylko prywatnymi. Do nich ma inne podejście.

Pani doktor bardzo się pomyliła w diagnostyce córki, podważając
inne podejście.

Wspaniała, mądra i śliczna... Natychmiast reaguje na problem, dostępna o każdej porze, oddzwania, gdy nie może odebrać telefonu, skoncentrowana na pacjencie, słucha i wyciąga wnioski i co dziwne po każdej wizycie otrzymuję paragon z kasy fiskalnej... Wszystkie badania dla dzieci bez problemu, polecam mamą dzieci z zaburzeniami wzrostu i pokwitania...

bardzo polecam Panią Doktor, jest bardzo komunikatywna, nie trzeba z niej "wyduszać" diagnozy. Bardzo dobrze nam się współpracowało nad moją córką.

Przemiła, uśmiechnięta, świetne podejście do dzieci. Dobry kontakt z rodzicami- wyjaśnia istotę problemu, zawsze znajduje czas dla pacjentów.Jestem oczarowana panią Doktor jako lekarzem i człowiekiem (i kobietą). A moje dziecko uwielbia wizyty, pomimo konieczności poprzedzających je pobrań krwi.

najlepszy lekarz na jakiego trafiłam. Miła, zna się na tym co robi. polecam!

najlepszy lekarz na jakiego trafiłam. Miła, zna się na tym co robi. polecam!