dr n. med. Elżbieta Sowińska-Przepiera

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Pierwsze w życiu badanie było okej, nie mam oporów przed następnymi wizytami a ginekologa bałam sie przez kilka lat, a tu taka miła niespodzianka. Dostałam skierowanie na kompleksowe badania aby wyjaśnić wszystko

JESTEM PACJENTKA OD KILKU LAT PANI DOKTOR JAK ZADEN LEKARZ MA GOLEBIE SERCE LECZY ZA DARMO CZESTO NIE BIERZE KASY WYKRYLA U MNIE RAKA SZYJKI CO WYNIK CYTOLOGII OD INNEGO LEKARZA BYL OK ....PLAKALAM SWIAT SIE ZAWALIL POCIESZALA MNIE I MOJA CORKE KTORA PYTALA CO DALEJ? I NIE POMYLILA SIE WSZYSTKO O CZYM MOWILA POTWIERDZILO SIE ....JASNOWIDZ? CZY PROFESJONALISTKA DOBRA W TYM CO ROBI I TYLE POLCCAM