dr n. med. Elżbieta Teresińska

Logopeda, Laryngolog, Audiolog, Foniatra

2,7
2,9
2,9

nie polecam doktor, miałam obrzęk nosa, doktor stwierdziła że taka moja uroda (poszłam do innego laryngologa obrzęk z nosa zniknął po zabiegu redukcja małżowin dolnych), miałam również problem ze zbyt nadmiernym ściekaniem do gardła wydzieliny, to doktor patrzyła jak na wariata że wymyślam, w trakcie wizyty pacjent jest mało ważny , ważniejsze jest to że się gada przez telefon w trakcie wizyty i ustalanie żeby coś zostawili do jedzenia ze świątecznego stołu(dzień poprzedzający wigilie, w ten sam dzień lekarze mieli wigilie dla lekarzy), nie polecam tej doktor

Naprawde beznadziejna, rok mnie leczyła na coś czego nie mam!! a dowiedziałam sie dopiero jak zmieniłam lekarza... PORAŻKA!! tylko sie antybiotykow nie potrzebnych mozna najesc i tej pani!

Pani Doktor jest naprawde przemila osoba,ktora fachowo podchodzi do pacjenta. Lecze sie u niej tylko wylacznie prywatnie,ze wzgledu na krotki czas oczekiwania!to niesamowite,ze osoby z taka wiedza potrafia tak fachowo poradzic. wyleczylem sie z nie jednej paskudnej choroby i to klamstwa,ze Pani Doktor poswieca malo czasu.Nie wiem jak na skierowanie,ale prywatnie poswieca duzo czasu i nawet zyciowo z nia mozna porozmawiac.normalna kobieta,ktora zna sie na rzeczy,a kwestia finansowa to czasami kwestia dogadania;nie mniej jednak za taka wiedze proporcje finanswoe musza byc zachwowane.Pozdrawiam Pania Doktor i zycze jak najlepiej!

Roztrzpana, ciągle w biegu. W trakcie wizyty przeprowadziła dwie rozmowy telefoniczne z synem. Badanie przeprowadzone bardzo szybko i mam wrażenie niedokładnie. Ponad pół roku zmagam się z jedną dolegliwością, a doktor przepisuje mi na zmianę te same leki, które notabene nic nie pomagają. Ani razu nie usłyszałem, co mi dolega. Gdy poszedłem po poradę prywatnie do innego lekarza na dzień dobry dostałem całą listę badań do wykonania. Oczywiście na własny koszt. Być może to co napisałem o dr T. to bardziej wina systemu niż jej. Jednak jeśli ma problem z ...

Gdy poszedłem po poradę prywatnie do innego lekarza na dzień dobry dostałem całą listę badań do wykonania. Oczywiście na własny koszt. Być może to co napisałem o dr T. to bardziej wina systemu niż jej. Jednak jeśli ma problem z diagnozą, to może warto narazić NFZ na jakieś koszty związane z dodatkowymi badaniami, niż faszerować pacjenta lekami na chybił-trafił.

Było zdecydowanie lepiej. Pani Doktor co się stał ???

Było zdecydowanie lepiej. Pani Doktor co się stał ???

świetny specjalista, kompetentna,profesjonalna, godna polecenia!

świetny specjalista, kompetentna,profesjonalna, godna polecenia!

nie polcam.Pani doktor jest roztrzepana, nie słucha pacjenta i pewnie dlatego kiepsko diagnozuje. W dodatku b. drogo i przyjmuje prywatnie w przychodni.

Pani Doktor jest przesympatyczna i bardzo mądra.Fachowo podeszła do mojej choroby.

jest świetnym ,kompetentnym o wysokiej kulturze osobistej lekarzem,posiadającym rozległą wiedzę . od razu widać że trafiło się w dobre ręce. wdzięczna pacjentka Iwona M.

od razu widać że trafiło się w dobre ręce. wdzięczna pacjentka Iwona M.

Minusem wielkim jest predkość z jaką pani doktor "obrabia" pacjeta. Śpieszy sie i przez to jest niedokładna. Raz zapisala mi leki a nawet nie powiedziala co to i jak przyjmowac, potem dopiero sie okazalo , ze to antybiotyk... Jak sie nie wypyta na siłe to sama słabo wyjaśnia.

Jak sie nie wypyta na siłe to sama słabo wyjaśnia.