Endokrynolog Gliwice

Instytut Onkologii
Wybrzeża Armii Krajowej15
44-401 Gliwice

Na tarczycę leczę się wiele lat, pani dr.B.Michalik jest chyba czwartym lekarzem, który mnie leczy. Moim zdaniem jest najlepszym lekarzem jaki mi się trafił w życiu.Dodam że leczę się na serce, kręgosłup,oczywiście korzystam z porad lekarza rodzinnego, byłam wiele razy w szpitalu, i nie spotkałam tak dobrego lekarza.To prawda co napisała p.Danuta jest oszczędna w słowach i bardzo dobrze czas lekarza i mój jest cenny. Nie przychodzimy przecież do lekarza na pogaduszki, tylko po pomoc, a właśnie tu ją dostaniemy rzetelną, konkretną, skuteczną. Leczę się u Pani doktor już wiele lat. To jest prawdziwy lekarz, brak mi słów wdzięczności dla tej Pani a leczy mnie tylko z kasy chorych nigdy nie byłam u niej prywatnie. To jest lekarz z powołania, warto korzystać z jej usług, z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza na pewno nikt nie będzie żałował oby było więcej takich lekarzy. A ze swej strony życzę Pani zdrowia i wszystkiego najlepszego.

Opinia dodana przez: Anna

Gabinet Prywatny
ul. Jana Śliwki 58
Gliwice

Polecam dr. Kornelię Hasse-Lazar wszystkim ktorzy cierpią na choroby tarczycy, na pewno nie będą żałować swoich decyzji. Ginare

szpital wojskowy
Z.Starego
44-100 Gliwice

Wszystkie wymienione tu kryteria wypełnia na piątkę z plusem. Jeden z najlepszych lekarzy z jakimi mialem do czynienia w swoim 62 letnim życiu...:) Oby było ich więcej i w innych specjalnościach.

Opinia dodana przez: Andrzej D.

Bardzo dobry endokrynolog niezwykle pracowity. Ocenia stan zdrowia kompleksowo, co przy zaburzeniach hormonalnych jest bardzo ważne. Posiada ogromną wiedzę popartą doświadczeniem w leczeniu rzadkich i skomplikowanych jednostek chorobowych.Dziękuję jej za determinację w szukaniu przyczyn mojej choroby. Myślę, że dzięki niej żyję. Gorąco polecam. Leczę się u Pani Doktor od kilku lat i zdarzyło mi się kilkakrotnie, że podczas wizyty Pani Lubieniecka była bardzo zasadnicza. Wiem, że niektórym pacjentom to bardzo przeszkadza. Mając jednak na uwadze to co robi dla pacjentów można wybaczyć jej tę wadę.

dr n. med. Józef Rozkosz

Radioterapeuta, Onkolog

Kozielska 16/18
44-100 Gliwice

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Dba o pacjenta wszystko dokładnie tłumaczy. Leczenie się u dr ponad 3 lata. Leczy mnie również w ciazy. Jego zaangażowanie jest niesamowite. Jedyny minus to, że w dzień wizyty czeka się po 2 3 h, ale ilość ludzi do Pana dr mówi sama za siebie. Nie wyobrażam sobie chodzić do innego lekarza. Polecam każdemu.

Opinia dodana przez: Anna

Jagiellońska 29 A/1
44-100 Gliwice

Korzystając z okazji iż mamy Nowy Rok składam najserdeczniejsze życzenia dla pani Prof.dr hab.n med.Beaty Kos Kudły i jej całej ekipie medycznej.Dużo radości ,wytrwałości w swojej medycznej działalności ,pani Profesor jest do niej stworzona z powołania dla niej największe uściski i wyrazy uznania,kobieta z pełną energią ,ma taki super przekaz dla pacjenta,zawsze jest uśmiechnięta ,ona jest wzorem do naśladowania mądrość jej wiedza umiejętność przekazywania to wielka idea nie każdy ma taki dar przekonywania a to wielka umiejętność od początku bardzo dobry kontakt z każdym pacjentem.
Niechaj klinika się rozwija dalej do przodu nowe inwestycje nowy sprzęt medyczny niech do kliniki przybywa a pani Profesor niechaj nad wszystkim czuwa a z NFZ jak najwięcej funduszu do kliniki niech spływa. Renata Jakubiec.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
ulica Zygmunta Starego 24A/9
44-100 Gliwice

Leczyłam się u tej pani przy nadczynności tarczycy, miałam guzki. Straciłam mnóstwo pieniędzy, pani sugerowała mi od razu zabieg jodowania, jednak tłumaczyła, że guzki nie znikną, tylko się skurczą. Zrezygnowałam z wizyt u tej pani, dziś jestem zdrową kobietą po operacji usunięcia guzków, za niedługo przestanę brać tabletki ;) gdybym trzymała się diagnozy tej Pani, dziś nie miałabym tarczycy i brałabym leki do końca życia..

Gliwice

Bylam w gabinecie jakies 3 miesiace temu .To po prostu tragedia . Sprzetu do badan zadnego . Pani doktor zero uprzejmosci i zainteresowania . Mialam wrazenie ze ciagle mnie pogania . Bez badan przepisala leki dziecku . Nawet moja corka powiedziala ze juz wie czemu pierwsza wizyta kosztuje 200 zl a druga 150 , bo na druga juz nikt nie przychodzi . Nie polecam . Stracone pieniadze teraz czekam juz trzy miesiace na wizyte gdzie indziej mam nadzieje ze bedzie lepiej .

Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Maja Nasiek