Endokrynolog Inowrocław

lekarz Tadeusz Siemko

Chirurg ogólny, Endokrynolog

Dworcowa 42
88-100 Inowrocław

Niesamowicie kompetentny lekarz z klasą. Poświęcił mi dużo czasu przed i po operacji. Dokładnie wyjaśnił na czym będzie polegał zabieg, jakie będzie miał skutki dla dalszego życia, opowiedział o możliwych powikłaniach. Był bardzo kulturalny i uprzejmy.

Opinia dodana przez: Zadowolona pacjentka

Echo centrum dobrego słuchu
ul. Szeroka 1/104
88-100 Inowrocław

Doktor Gorny jest bardzo dobrym specjalista nie tylko w swojej dziedzinie.Bardzo uprzejmy i kompetentny.Lecze sie na tarczyce juz dobre kilka lat i jedynie pan.dr.Gorny pomogl mi.(dobrze dopasowal dawke leku,czego innemu lekarzowi to sie nie udalo)Jest godny polecenia.

Opinia dodana przez: Edyta

Mickiewicza 37