Endokrynolog Kalisz

Endokrynolog Kalisz lekarz Andrzej Pajdowski

ENDOKRYNOLOG I GINEKOLOG - USG - OSTEOPOROZA
ul. Górnośląska 37a ( przy skrzyżowaniu z ul. Polną ). poniedziałki, środy oraz III-cia sobota m-c.
62-800 Kalisz

Serdecznie polecam Pana doktora Pajdowskiego. Bardzo dobry lekarz, wszystko tłumaczy i zawsze służy pomocą.

NZSiPOZ "MEDYK"
Zagorzynek 34
62-800 Kalisz

Wspaniały, rzetelny specjalista! Bardzo długo i dokładnie bada. Kompleksowo podchodzi do zagadnienia, daje wyczerpujące zalecenia, stara się wytłumaczyć problem i wraz z z pacjentem zaplanować leczenie. Przy tym jest przemiła i bardzo skromna. Jestem bardzo zadowolona z jej pomocy i polecam ją każdemu, kto podejrzewa u siebie problemy endokrynologiczne!

Opinia dodana przez: Anna

ORTO-MEDICA
ul. Br.Niemojowskich 4
62-800 Kalisz

jest bardzo uprzejmym człowiekiem i kompetentnym lekarzem, cieszącym się dobrą opinią w środowisku lekarskim - mnie polecił Go mój lekarz.
przyjmuje również w kaliszu w poliklinice przy ulicy kordeckiego

przyjmuje również w kaliszu w poliklinice przy ulicy kordeckiego