Endokrynolog Kutno

lekarz Dorota Żaczek

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Salus

Kutno

Jestem zachwycona, przemiła osoba, tłumaczy wszytsko bardzo dokładnie, nie pospiesza, nie wygania. Zna się na rzeczy, odpowiada na wszytskie pytania, nie było problemu żebym się z nią skontaktowała (po wizycie również odpowaidała na smsy dot. badań). Przemiła kobieta!

Opinia dodana przez: Ola

Kościuszki 13 lok. 31
99-200 Kutno

serdeczne podziękowania Pani doktor, gdyż dzięki Jej leczeniu wreszcie moje dolegliwości ustały. Byłam u kilku lekarzy i dopiero Pani doktor mi pomogła. Polecam wszystkim

Opinia dodana przez: Maria

Kutno

Przyjemna Pani doktor, podchodzi ze szczerą troską i zainteresowaniem do każdego pacjenta oraz stara się w możliwie najbardziej przystępny sposób przedstawić swoją diagnozę. Bardzo dobry endokrynolog, którego cechuje pełen profesjonalizm i wyjątkowa umiejętność idealnego dostosowania leków. Po wielu pobytach w szpitalu, dopiero tak naprawdę dzięki Pani doktor mogę w pełni normalnie funkcjonować za co jeszcze raz dziękuje.

SPZOZ

Kutno

Moim zdaniem , bardzo dobry lekarz . Nie mogę powiedzieć złego słowa.

Moim zdaniem , bardzo dobry lekarz . Nie mogę powiedzieć złego słowa.