Endokrynolog Ruda Śląska

Ruda Śląska

Pani doktor jedyne co robi na wizycie to przepisuje wyniki badań krwi do komputera i każe czekać aż stan się pogorszy. Na ostatniej wizycie nie wykonała nawet usg, mimo iż mam Hashimoto, a moje tsh jest w górnej granicy (mam 25 lat). Nie polecam.

Opinia dodana przez: Katarzyna

Przychodnia Rejonowa Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Rudzie Śląskiej z siedzibą przy ul. Makuszyńskiego 7
Kornela Makuszyńskiego 7
41-706 Ruda Śląska

Dziękuję za przyjęcie ponad 2 godziny po ustalonej godzinie.
dziękuję za przyjęcie w miedzy czasie kilku osób co były umówione na godziny znacznie późniejsze niż ja.

Dziękuję za przyjęcie ponad 2 godziny po ustalonej godzinie.
dziękuję za to ze wykonała pani kilka rozmów koleżankami w tym najdłuższa trwająca 20 minut o pierdolach podczas a właściwie przerywając badania pacjentów. Jest godzina 21:05 przyjęła Pani właśnie osobę umowiona na godzinę 18:00. Ja jestem umówiony na 19:00 wiec pewnie poczekam. Mam nadzieje ze po mnie w kolejce nie ma więcej osób wprowadzanych poza kolejnością po znajomości. .. będę u Pani po raz 3 i ostatni...

Opinia dodana przez: roman

lekarz Dariusz Mercik