Endokrynolog Zgierz

Jacek Makarewicz

Radiolog, Internista

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu

Zgierz

Dokładnie jak zapytuje ankieta - dr Jacek Makarewicz jest znakomitym lekarzem, świetnym fachowcem, ma uczciwe i ludzkie podejście do pacjentów, bardzo dokładnie bada pacjenta i zleca kompleksowe badania, a także kompleksowo opracowuje wypisy.

Opinia dodana przez: Maria Elzbieta

Specjalistyczne Centrum Medyczne "WAMED'''' s.c. W. Kałużny, R. Błaszczyk
ulica Dąbrowskiego 6/8
95-100 Zgierz

Świetna lekarka, godna polecenia. Tłumaczy długo i profesjonalnie. Sympatyczna dla dzieci. Więcej takich lekarzy!

Opinia dodana przez: Anetta

Kościuszki 8
95-100 Zgierz

Bardzo dobry specjalista. Leczę się u Pani Dr już od kilku lat i nigdy bym nie zamieniła na innego lekarza. Serdecznie polecam.

NZOZ EndoMedica

Bardzo rzeczowa, kompleksowo tłumaczy wszystkie sprawy, poświęca
pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, nie patrzy na zegarek. Wizyty drogie,
to fakt, ale z czystym sukieniem polecam.

Bardzo rzeczowa, kompleksowo tłumaczy wszystkie sprawy, poświęca
pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, nie patrzy na zegarek. Wizyty drogie,
to fakt, ale z czystym sukieniem polecam.

Opinia dodana przez: Efka

95-100 Zgierz

Pan doktor w Kaliszu chyba nie przepada za swoją pracą szczególnie w soboty. Byłem dwa razy z problemami tarczycy. Za pierwszym razem doktor poświęcił mi 8 minut za co skasował 130 zł - za drugim razem jeszcze krócej i kolejne 130 zł. W trakcie badań zero słów i gdyby nie moja dociekliwość - wówczas dostałbym tylko receptę i zapewnienie że będę się czuł lepiej po 3 minutach.
Ja nie ...

Ja nie rozumiem takiego podejścia. Płacąc człowiekowi ponad 100 zł za parę minut oczekuje chociaż jakiegoś zainteresowania. Wytłumaczenia na czym polega problem z niedoczynnością tarczycy i jakie są negatywne objawy - jak ma wyglądać leczenie.
Pan Dąbrowski natomiast wyciąga słuchawki i bada oddech i tętno przez 30 sekund - na pierwszej wizycie "przeskanował" tarczyce w wciągu 28 sekund po czym stwierdził że da mi eutyrox (bo co innego może dać) Brak zainteresowania o pacjencie, podejście czysto formalne. Szkoda czasu pewnie na wytłumaczenie problemu - a problem z tarczycą zawsze wiąże się z masą innych czynników o czym przekonałem się podczas wizyty u innego specjalisty ... i z forum osób cierpiących na podobne problemy.
Cóż ...czas = pieniądz = zysk = łatwe życie czyli jazda "porshe" z Łodzi do Kalisza.

Opinia dodana przez: Leszek

łodź ul. Trakorowa
Zgierz

Straszny charakter niemiły krzyczy pluje sie ma pretensje do świata że ludzie choruja że zadają pytania ! Chodziłam do niego całą ciąże nie odpowiedział mi na żadne pytanie nic nie tłumaczy za każdym razem mówił że za późno się zgłosiłam - ( w 5 tygodniu ciązy okazało się że mam problem z tarczycą a na wizytę na cito zapisano mnie po prawie 2 miesiącach ) Nie stać mnie na wizyty prywatne ! Potwierdzam że Pan doktor przychodzi jak chce powinien być od 8-11 przychodzi po 9 rekordm była godz 10 i ma pretensje że dużo osób czeka. Mało tego poza kolejnością wchodzą ludzie którzy leczą się prywatnie i na powtórną konsulktację w przychodni POZ wchodzą bez kolejki na konkretna godzinę bo tak się umówili z lekarzem!! na wizycie Pan doktor każde sobie dyktować wyniki badań i krzyczy albo wysmiewa się jak cos się przekreci w sensie źle odczyta !! Ogólnie NIEE Polecam !!!! Człowiek z wielkimi pretensjami że ktos do niego przyszedł ! odmówił mi przyjęcia pomimo wysokiego TSH twierdzac że zawracam glowe i powinnam sie leczyc w POZ a własnie pani doktor zaniepokojona złym wynikiem odesłała mnie na konsultację do SPECJALISTY !! Szkoda gadać zastanawia mnie jedna rzecz po co co miesiąc mam zabierane pieniądze z pensji na niby leczenie kiedy nie mam możliwości skorzystania z porady i do wszystkich specjalitów muszę chodzić prywatnie !!

Opinia dodana przez: rozżalona pacjentka

Parzęczewska 36/69

Endokrynolodzy w mieście Zgierz