lekarz Ewa Brodzińska-Nowacka

Pulmonolog, Alergolog, Pediatra

Pani Doktor to prawdziwy lekarz z powolania,bardzo kompetentna mila pani !Takich ludzi juz jest bardzo malo ,dziekujemy bardzo i serdecznie polecamy -Gabriella i rodzice!!!

Pani Dr jest bardzo dobrym lekarzem z powałania,naprawde polecam!

Pani Dr jest bardzo dobrym lekarzem z powałania,naprawde polecam!

takich lekarzy nie ma jak Pani Dr.Brodzińska jeta najlepsza

takich lekarzy nie ma jak Pani Dr.Brodzińska jeta najlepsza

Pani Doktor, to lekarz z wielkim powolaniem...zrobila na nas niesamowite wrazenie, bo malo ktory lekarz obecnie poswieca malemu pacjentowi ponad 2 godziny w trakcie trwania wizyty, pyta o doslownie wszystko i prowadzi rodzica za reke, wspiera porada telefoniczna o kazdej porze dnia i nocy w dodatku nieodplatnie, a do tego potrafi przyjac dziecko nawet wtedy kiedy sama niedomaga zdrowotnie. Brzmi niewiarygodnie prawda? ale okazuje sie , ze Kochani sa jeszcze tacy lekarze... z wielka wdziecznoscia, rodzice 2 letniego atopika Oliverka

MAM TROJKE DZIECI I WSZYSTKIE CHORUJA NA ASTME RAZEM Z DZIECMI BARDZO LUBIMY JEZDZIC DO PANI DOKTOR JEST BARDZO SYMPAYYCZNA I BARDZO MILA POTRAFI DOBRZE WYTUMACZYC NA CZYM POLEGA LECZENIE ASTMY I ALERGI MOZNA W KAZDEJ CHWILI DO NIEJ DZWONIC ROWNIEZ NA JEJ NUMER PRYWATNY I PROSIC O PORADY CO ROBIC GDY NASILAJA SIE OBJAWY CHOROBY ODBIERA ZAWSZE TELEFON NAWET GDY TO JEST NOC

Polecam panią doktor wszystkim mamom zatroskanym o swoje maluchy!!!!! Bardzo dobry lekarz. Lekarz z powołania.

super lekarz leczyłem sie u pani doktor nowackiej teraz leczę swoje dzieci

super lekarz leczyłem sie u pani doktor nowackiej teraz leczę swoje dzieci

Pani doktor jest świetnym człowiekiem i lekarzem. Ma odpowiednie podejście zarówno do dzieci jak i do rodziców.Siedzieliśmy u niej ponad godzinę i wszystko dokładnie tłumaczyła. Gorąco polecam panią doktor.

nie polecam, pani dr nie rozpoznała choroby a skasowała jak za operacje

nie polecam, pani dr nie rozpoznała choroby a skasowała jak za operacje

Polecam. Miła i kompetentna. Okazuje się że zapalenie oskrzeli można leczyć bez antybiotyków.

Polecam. Miła i kompetentna.
Okazuje się że zapalenie oskrzeli można leczyć bez antybiotyków.