lek. dent. Ewa Dąbrowska

Rewelacja !!! Doskonała Pani stomatolog!! Wypełnienia z przed kilku lat w idealnym stanie !! Szczerze polecam !!!

Pani doktor jest nie oceniona jeżeli chodzi o podejście do dzieci. Spokój, opanowanie i cierpliwość. Syn od pierwszej wizyty jest mega zadowolony i bez stresu idzie na kolejną. Mówi że do żadnej innej Pani doktor, tylko do p. Ewy. Wszystko, jasno konkretnie wytłumaczone..SZCZERZE POLECAM.

POLECAM ZE WSZECH MIAR ZA WSZYSTKO CO POWYŻEJ-TO MOJA PANI DOKTOR! ZAUFANIA NABRAŁAM WIELE LAT TEMU CO POTWIERDZA KAŻDA WIZYTA .

Bardzo fachowe podejście do mojego problemu. Jestem bardzo zadowolony. Bardzo polecam, ceny przystępne.