lek. med. Ewa Gołasa

Ginekolog położnik, Ginekolog

Lek. Ewa Gołasa specjalizuje się w położnictwie i ginekologii. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu klinicznemu i szerokiej wiedzy jest w stanie znaleźć rozwiązanie na wiele problemów zdrowotnych. Doktor Gołasa sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, bierze czynny udział w rozmaitych konferencjach medycznych i specjalistycznych kursach, na których zdobywa kolejne umiejętności praktyczne oraz poznaje nowe techniki zabiegowe. Zawodowo związana jest z Oddziałem Ginekologiczno-Położniczym z Odcinkiem Chirurgii Ginekologicznej Jednego Dnia w Szpitalu Specjalistycznym w Radomiu.

Lek. Ewa Gołasa konsultuje pacjentki ze schorzeniami natury ginekologicznej. Wykonuje USG ginekologiczne, na wizycie pobiera materiał do badań cytologicznych oraz bakteriologicznych. Oferuje profesjonalną opiekę medyczną ciężarnym pacjentkom, prowadzi ciąże fizjologiczne oraz ciąże zagrożone poronieniem i przedwczesnym porodem. Przeprowadza diagnostykę prenatalną, wykonuje USG ginekologiczne. Doktor Gołasa zajmuje się również. diagnostyką przebytych poronień. Konsultuje i leczy zaburzenia płodności, zleca specjalistyczne badania, które pomogą znaleźć źródło problemu. Ponadto doktor Gołasa opiekuje się pacjentkami w okresie menopauzy, a także leczy zaburzenia miesiączkowania.

Wykonywane usługii:
- USG

Bardzo Dobra Pani Doktor, angażuje się, żeby po informować pacjentkę o wyniku badań wykorzystuje swój prywatny czas, cieszę się że na nią trafiłam.

Pani doktor podchodzi z sercem do pacjenta. Jest uprzejma i wszystko dokładnie tłumaczy. Prowadziła moją 2ciąże.

Prowadziła moją 2ciąże.

Pani doktor niezwykle miła, rzeczowa, komunikatywna. Od pierwszej chwili w gabinecie wzbudza zaufanie. Atmosfera wrecz "domowa" podczas wizyty, zero skrepowania. Lekarz z powołania! Zdecydowanie polecam

Wreszcie trafiłam na wspaniałego lekarza kompetencja, fachowość,rzeczowość i podejście do pacjenta zasługuje na miano wspaniałego lekarza również za otwartość. Polecam

Polecam

Polecam Panią doktor. Czuje się u pani komfortowo i w niczym mnie Pani nie zawiodła. Fajnie ze pani poleca się przez internet.

Pani Doktor tłumaczy wszystko, co, jak i dlaczego, bardzo komunikatywna i konkretna, zero stresu:)

Znakomita Pani Doktor pod każdym względem, nic dodać, nic ująć:)

Znakomita Pani Doktor pod każdym względem, nic dodać, nic ująć:)

Bardzo kompetentna Pani Doktor, widać ma duże doświadczenie i praktykę. Jeśli nie jest pewna wyników badań, powtarza je, aż będzie wiedziała w 100% o co chodzi. Godna polecenia, a w dodatku niezwykle miła, delikatna, słowem profesjonalistka, polecam !!! :)

Bardzo dobry lekarz, konkretny i uprzejmy

Bardzo dobry lekarz, konkretny i uprzejmy

Bardzo miła pani ginekolog. Specjalista i fachowiec.

Bardzo miła pani ginekolog. Specjalista i fachowiec.