lekarz Ewa Komoń-Kotecka

Laryngolog

2,1
2,1
2,2

nie polecam !!!!! ale prof Niemczyk który tam operuje super !!! on przyjmuje w szpitalu w warszawie na Banacha

Niesympatyczna,nie ma czasu dla pacjenta, w najprostszych sprawach kontaktuje się z jakimś profesorem przez telefon.Opiera się nawet na opinii stażystów.Nie widziałam jeszcze ordynatora oddziału,który pierwszy wychodzi ze szpitala, pędząc do prywatnego gabinetu. To pewnie dlatego nie ma czasu dla pacjentów w odddziale

niedawno miałam okazję być pacjentką na oddziale laryngiologii w Siedlcach i zaobserwować oraz wyrobić sobie mam nadzieję odpowiednie stanowisko oceniajace pracujacych tam specjalistów. dr Ewa Komoń-Kotecka jest osobą niewatpliwie bardzo zajeta, zapracowana i zaganiana aczkolwiek to nie przeszkdza jej i nie ujmuje w zaden sposob jej kompetencji. jesli ktos wymaga od lekarzy tzw ''pitu-pitu'' i glaskania po rekach to niech nie odwiedza przychodni, szpitali tylko konfesjonal. uwazam ze ta doktor jest osoba godna polecenia z obserwacji wnioskuje ze jej diagnozy sa trafne a zalecenia słuszne i kierujace ku zdrowiu nie ...

dr Ewa Komoń-Kotecka jest osobą niewatpliwie bardzo zajeta, zapracowana i zaganiana aczkolwiek to nie przeszkdza jej i nie ujmuje w zaden sposob jej kompetencji. jesli ktos wymaga od lekarzy tzw ''pitu-pitu'' i glaskania po rekach to niech nie odwiedza przychodni, szpitali tylko konfesjonal. uwazam ze ta doktor jest osoba godna polecenia z obserwacji wnioskuje ze jej diagnozy sa trafne a zalecenia słuszne i kierujace ku zdrowiu nie inaczej. jedyne co troszke mi przeszkadza w jej kobiecej naturze brakuje delikatnosci w zabiegach ktore bywaja bardzo bolesne.

Ta Pani nie powinna być ordynatorem oddziału, jest nieuprzejma w stosunku do pacjentów z rejonu Siedlec, inaczej traktuje pacjentów z innych okolic Polski np.Częstochowy , czy Warszawki.Przy opatrunkach we wszystkim Konsultuje się z kimś przez telefon. Dlaczego ten oddział opucili wszyscy lekarze, ktOrzy buli naprawdę dobrzy, uprzejmi i kompetentni. Nie chcę mieć z nią więcej nic wspolnego

Nigdy więcej nie pójdę do tej lekarki i innym też nie polecam. Kto wogle pozwala na pracę w tym zawodzie takiej osobie? W dodatku ona jest ordynatorem w szpitalu wojewódzkim. Chyba tylko pacjenci z Warszawki są dobrze traktowani.

Jest to osoba nie szanująca ludzi! Zdecydowanie nie polecam.

Jest to osoba nie szanująca ludzi!
Zdecydowanie nie polecam.

Leczyłem się w tym szpitalu kilka lat temu.Ze zdziwieniem zobaczyłem co pani Kotecka zrobiła z tego oddziału. Poprostu żal.Kto zgodził się na to,żeby taka niekompetentna osoba zajmowała odpowiedzialne stanowisko? Siedlczanie mają powody do zdenerwowania i nic dziwnego że masowo jeżdżą do innych szpitali,zwłaszcza z dziećmi.

Nieuprzejma wręcz arogancka, nie poświęca pacjentowi wystarczająco dużo czasu.

Nieuprzejma wręcz arogancka, nie poświęca pacjentowi wystarczająco dużo czasu.

Nieodpowiednia osoba na takim stanowisku, niezdecydowana, odniosłem wrażenie,że nie wie co robi.

Nigdy w życiu nie poleciłabym wizyty tej pani 'doktor' nikomu. Niemiła, nieżyczliwa i niesympatyczna. Nie mam pojęcia co robi na tak wysokim stanowisku. Nie widać u niej chęci pomocy pacjentowi, a wręcz odwrotnie. Wyszłam od niej roztrzęsiona jak nigdy. Zauważyłam, że nawet personel się śmieje z jej metod leczenia i załatwiania spraw z pacjentami. Niemiła nawet dla koleżanek? Może to ja stwarzam dla niej jakiś problem? Być może mężczyzn traktuje inaczej? Nie mam pojęcia, ale mnie potraktowała jak śmiecia, którego trzeba się jak najszybciej pozbyć. Gburna kobieta!

Nigdy w życiu nie poleciłabym wizyty tej pani 'doktor' nikomu.
Gburna kobieta!