lekarz Ewa Nealon

Będąc studentem w nowym mieście szukałam odpowiedzniego lekarza.. byłam u paru, aż wreszcie trafiłam do Pani Nealon. Teraz umawiam się tylko do niej. Swietny kontakt z pacjentem, pomocna i co najważniejsze skuteczna. Gorąco polecam.

Bardzo sympayczna, kompetentna.Wita pacjenta z uśmiechem , wspiera w chorobie . Zgadzam sie z poprzednikami-jak najwiecej takich lekarzy.

Bardzo mądra lekarka,leczy kompleksowo.Analizuje wnikliwie wyniki badań, szuka przyczyn a nie tylko leczy objawy. Pani Doktor powinna prowadzić szkolenia dla lekarzy pod hasłem doskonały lekarz pierwszego kontaktu. Może byłyby mniejsze kolejki do lekarzy specjalistów.

Może byłyby mniejsze kolejki do lekarzy specjalistów.

Profesjonalne podejście, angażuję sie w problemy zdrowotne pacjenta. Cierpliwa, uprzejma. Mało takich lekarzy w naszym kraju.

Pani Ewa jest świetnym lekarzem. Pierwszy raz w życiu spotkałam się z takim miłym podejściem do pacjenta. Życiowa i bardzo miła.

Niezwykle sympatyczna, wszystko dokładnie tłumaczy, bardzo przyjemnie się z nią rozmawia. Wyraźnie zależy jej na dobru pacjenta.

Wspaniały lekarz, zdecydowanie ta Pani zasługuje na najwyższe oceny. Niezwykle uprzejma i kompetentna, myśli o pacjentach, nie robi nic "na odwal się", lekarstwa stara się dobrać jak najtańsze (to bardzo ważne bo inni lekarze nie wspomną nic o dużo tańszych zamiennikach). Ogólnie świetny człowiek :)

Jestem bardzo mile zaskoczona. Pani doktor niezwykle pomocna, nie zbywa, widać, że chce pomóc. Oby więcej takich lekarzy!

Musze przyznać, że po raz pierwszy w życiu trafiłam na tak sympatycznego lekarza. Wizyta była bardzo przyjazna, Pani doktor za wszelką cenę stara się pomagać pacjentom. Jestem jej naprawdę bardzo wdzięczna i gorąco Ją polecam. Dzięki Pani doktor uwierzyłam, że są w tym kraju jeszcze lekarze którzy robią to co lubią i najważniejsze co potrafią. - Zadowolona pacjentka