lekarz Ewa Rychlewska-Pikulska

Laryngolog, Foniatra

Wspaniały lekarz, o wysokich kompetencjach i ogromnej kulturze osobistej. Bardzo uważnie słucha pacjenta, poświęca mu dużo czasu, bada niezwykle dokładnie. Diagnoza przez nią stawiana jest zaskakująco trafna. U mnie badając gardło i krtań natychmiast wysłała na tomografię i rozpoznała guza płuca. Jestem już po operacji. Dziękuję Pani Doktor za uratowane życie. Oby było więcej takich lekarzy jak Pani Doktor Rychlewska

Wspaniała, dokładna i bardzo miła Pani Doktor. Bada bardzo dokładnie. Leczy niezwykle skutecznie. Można powierzyć jej swoje zdrowie. Polecam gorąco innym pacjentom.

Serdecznie polecam !!! Jedyny lekarz który potrafił mi pomóc :)

Serdecznie polecam !!! Jedyny lekarz który potrafił mi pomóc :)

Pytanie do poprzedniego postu. Na jakiej podstawie Anonim wygłaszając tak krzywdzące opinie nie ma odwagi się ujawnić, na czym opiera swoją ocenę skoro data postu od Anonima to 6 stycznia 2010 roku. 4-go stycznia b.r. poinformowano mnie, iż "Pani doktor od dawna nie pracuje już w szpitalu wojewódzkim". Więc ktoś tu pod kimś dołki kopie :) ~Danuta

Doskonały lekarz, zajmujący sie całościowo pacjentem. Nie tylko świetny foniatra ale dokładny lekarz poświęcający wiele czasu każdemu pacjentowi . Wyleczyła mnie z cieżkich zaburzeń głosu po urazie komunikacyjnym

Doskonały lekarz, z dużą wiedzą, nie tylko z laryngologii i foniatrii. Podchodzi do pacjenta całościowo. Bada bardzo dokładnie. Doskonale tłumaczy istotę choroby. Polecam wszystkim innym pacjentom.

Uprzejma, miła i konkretna.

Uprzejma, miła i konkretna.