lekarz Ewa Synowiecka

Neonatolog, Pediatra

Pani Doktor przemiła osoba moje dziecko ja uwielbia zawsze trafna diagnoza działa skutecznie polcam

super lekarz.Nigdy nas nie zawiodła.Diagnoza była zawsze idealna.Nie lubi leczyć antybiotykami.

DR.Synowiecka,jest bardzo dobrym specjalista .Szkoda ze,Pani doktor juz nie pracuje w przychodni w Konopiskach.

Najlepsza Pani Doktor jaką znam-jest bardzo Miła dla Dzieci i Rodziców.Zawsze dobiera dobry szybko działający lek.Dokładnie tłumaczy i odpowiada na wszelkie pytania.Nawet jesli nie może odebrać tel.to zawsze odpowie na smsa! Poprostu Skarb Pani Doktor i oby wiecej takich Dobrych i Solidnych lekarzy!

Zdecydowanie polecam tą lekarkę. Prowadzi dwójkę moich dzieci i jeszcze się nie zdarzyło żeby któreś nie zostało wyleczone od razu. Wizyty są bardzo miłe, bez pośpiechu i przede wszystkim wszystko jest tak wytłumaczone że nie mam problemu ze zrozumieniem choroby dziecka i postępowania podczas leczenia. Polecam wszystkim rodzicom

Bardzo dobry lekarz, z odpowiednim podejściem do pacjenta, odpowie dokładnie na każde pytanie.Gorąco polecam tego lekarza

Polecam gorąco. nie znam lepszego pediatry. wspaniały kontakt z dzieckiem.Przemiła osoba.Wizyta u niej to przyjemność.

Oceniam Panią doktor na 5 ponieważ w pełni na to zasługuje. Bardzo dobry fachowiec z rewelacyjnym podejściem do dziecka. Przeciwniczka antybiotyków i sterydów. Po wyjściu z gabinetu rodzic jest zadowolony i uspokojony a dziecko ma postawioną jak zawsze trafną diagnozę. Serdecznie polecam

Moja córka często choruje, diagnoza Pani Doktor jest zawsze trafna. Mam ogromne zaufanie do tego lekarza.

najlepszy pediatra super podejście do dzieci godny polecenia

najlepszy pediatra super podejście do dzieci godny polecenia