Fizjoterapeuta Wrocław

- 30 lekarzy

Przychodnia Multi-med
PL.Św. Macieja 2
Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Trafiłem do tego GOŚCIA:-) w 2008r. Sportowa przeszłość spowodowała przez parędziesiąt lat uszkodzenie kręgosłupa w odcinku lędźwiowym, endoprotezę stawu biodrowego i dziesiątki mniejszych kontuzji, odzywających się nieustannie. Cóż tam będę wypisywał.... Moją opinię wyrażam w nazwie GOŚĆ:-) - wielkimi literami, bo w swojej sztuce jest to naprawdę wybitny fachowiec. Przez prawie 40 lat korzystałem z usług wielu niezłych terapeutów, a obecnie... ciężko mi przetrwać tydzień, którego nie kończę w Przemka ...
Opinia dodana przez: Krzysztof

mgr Marcin Pochojka

Masażysta, Fizjoterapeuta

liczba opinii: 6

Pracownia Zdrowia
ul. Spiska 1
Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Po wypadku samochodowym, podczas którego miałem typowe dla tego typu kolizji uszkodzenia odcinka szyjnego, oraz dość poważne odcinka lędźwiowego usłyszałem od ortopedy i chirurga, że mogę już zaprzestać trenowania sportów, z moich pleców nic nie będzie.
Dla 22 latka studiującego na AWFie to jak wyrok.
Wtedy znajomy polecił mi Marcina.
Bardzo szybko naprawił mi to, co miało być nie do naprawienia w lędźwiówce. Po 2 zabiegach mogłem podnieść plecak z ...
Opinia dodana przez: Anonim

Michał Sidelnik

Rehabilitant, Masażysta

  (+1 więcej)
liczba opinii: 4

+2 więcej

Thera Plus
Zaporoska 39a
Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Z reguły nie bawię się w takie fora, ale tu zrobię wyjątek, bo wreszcie ktoś zdiagnozował mi kolano, a w zasadzie skąd bierze się ból. Chodziłem do różnych fizjoterapeutów, ortopedów, nawet ortopedów sportowych i wszyscy po jakimś czasie rozkładali ręce. Przyszedłem na pierwszą wizytę i po badaniu nic nie było iwadomo... Pan Michał spytał kiedy ten ból się pojawia, więc odpowiedziałem mu, że po około 5km biegu ;) na co ...
Opinia dodana przez: Stachowiak

Robert Stalewski

Wizyty domowe, Rehabilitant dziecięcy

  (+3 więcej)
liczba opinii: 4

Sophia-Rehabilitacja
Kamienna 2
53-308 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Polecam gorąco,pierwszy specjalista( a zwiedziłam prawie pół Wrocławia), który wreszcie mi pomógł. Po pierwszej sesji już czułam ogromną ulgę i poprawę, a po następnych jestem jak nowo narodzona. A do tego bardzo kulturalny i sympatyczny człowiek.
Hanna
Opinia dodana przez: Anonim

Wrocławskie Centrum Leczenia Bólu ARSMEDIS

53-228 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Zgłosiłam się do Pana Łukasza z rwą kulszową - znaczną ulgę odczułam już po pierwszej wizycie a po kilku pozbyłam się dolegliwości i to nie tylko dotyczących bezpośrednio rwy, ale takich których nie wiązałam z układem ruchu jak mrowienie w palcach, skurcze łydek czy utrudniający zasypanie zespół niespokojnych nóg. Ponieważ cały czas niedowierzałam, że nie wróci, czekałam z wystawieniem kilka miesięcy, ale teraz z całą pewnością mogę polecić Pana Łukasza, ...
Opinia dodana przez: mkowal

mgr Małgorzata Augustyn

Rehabilitant dziecięcy, Rehabilitant

  (+1 więcej)
liczba opinii: 2

Gabinet Fizjoterapii REHA POINT
ul. J. Haukego- Bosaka 27
Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Pani Gosia ma wspaniałe podejście do dzieci,nasza córcia miała fatalnie ustawione łopatki i koślawe stopy. Dostałyśmy kilka ćwiczeń, które córka wykonuje w domu i po kilku tygodniach już było widać zmiany.Bardzo polecamy,prawdziwy rehabilitant,który zna się na rzeczy.
Opinia dodana przez: Anonim
+1 więcej

4WSKzP

Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo skuteczna rehabilitacja cudowna postać,potrafi dotrzec do czlowieka w prosty sposob,ogromna wiedza i fachowosc Wzór do nasladowania.Bezinteresownie skupiony na pacjencie, pogodny i uśmiechnięty, a przy tym niezwykle profesjonalny z pewnością jest godnym zaufania od razu zastrzegł, że leczenie będzie wymagało ode mnie zaangażowania i poświęcenia czasu pomiędzy wizytami - a przede wszystkim trzeba było regularnie wykonywać zalecone ćwiczenia.Jest nie tylko znakomitym fizjoterapeutą, jest też świetnym psychologiem. Przez całe leczenie mogłam ...
Opinia dodana przez: Anonim

MKmedica Centrum Szkoleniowe dla Fizjoterapeutów
Ruska 51
50-079 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Polecam usługi Pana Macina!!! Trafiłam do gabinetu z ostrym bólem dolnej części kręgosłupa. Wytłumaczył co i jak, ponaciskał, powyginał mnie w różne strony i wstałam jak nowo narodzona.
Po pierwszej wizycie poprawa o 80%!!! Umowiłam się w następnym tygodniu na kolejną wizytę...

Opinia dodana przez: Anka

Katarzyna Urban

Rehabilitant dziecięcy, Fizjoterapeuta

liczba opinii: 2

BOBATH Centrum Rozwoju Dzieci
Macedońska29
51-113 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo kompetentna specjalistka z ogromną wiedzą. Słucha, odpowiada na wszystkie pytania, ma rewelacyjne podejście do dzieci. Mój syn była rehabilitowany przez Pania Katarzynę z bardzo dobrym efekem. Rehabilitacja trwała tylko tyle ile trzeba było (bez "naciagania" na dodatkowe koszty). polecam w 100%.
Opinia dodana przez: Anonim

mgr Bartosz Bomba

Rehabilitant, Fizykoterapeuta

  (+1 więcej)
liczba opinii: 2

+1 więcej

BF Fizjoterapia, Centrum Terapii Manualnej
Świeradowska 47 a
50-559 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Wzbudza zaufanie, widać, że wie co robi i zna się na rzeczy. Poświęca dużo czasu pacjentowi, dokładnie tłumaczy przypadłości, żeby pacjent dobrze zrozumiał co mu dolega. Sympatyczny, profesjonalny i skuteczny. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Anonim

Fizjoterapeuci w WrocławiuCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat