Fizjoterapeuta Wrocław

Przychodnia Multi-med
PL.Św. Macieja 2
Wrocław

Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście. U Pana Przemka widać i czuć całkowite zaangażowanie. Czuję się wysłuchana i co najważniejsze wychodzę z gabinetu z nową siłą na płaszczyźnie duchowej i fizycznej. Polecam wszystkim tego wspaniałego człowieka i profesjonalistę !

Opinia dodana przez: Katarzyna

mgr Marcin Pochojka

Fizjoterapeuta, Masażysta

Pracownia Zdrowia
ul. Spiska 1
Wrocław

Marcin pomógł mi dwa razy w dolegliwościach kręgosłupa. Jestem mile zaskoczony skutecznością terapii, gdyż, już po pierwszej wizycie mogłem się wyprostować, a każda kolejna przynosiła znaczącą ulgę aż do całkowitego ustąpienia problemu. Stosując (i to wcale nie z jakąś szaloną regularnością) zalecane ćwiczenia, od ponad pół roku nie pojawiają się żadne oznaki nawrotu dolegliwości.
Warto zaznaczyć że Marcin skupia się na "całym pacjencie" a nie tylko na jednej, dochodzącej w danej chwili do głosu dolegliwości, która doprowadziła mnie do jego gabinetu.
Dzięki temu już wiem, że regularne bóle kolana (do których w trakcie terapii pleców się nie przyznałem - tak Marcin sam to odkrył!) nie są czymś do czego trzeba się przyzwyczaić - to też można naprawić!
Dziękuję Marcinie!

Robert Stalewski

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Sophia-Rehabilitacja
Kamienna 2
53-308 Wrocław

Polecam gorąco,pierwszy specjalista( a zwiedziłam prawie pół Wrocławia), który wreszcie mi pomógł. Po pierwszej sesji już czułam ogromną ulgę i poprawę, a po następnych jestem jak nowo narodzona. A do tego bardzo kulturalny i sympatyczny człowiek.
Hanna

Hanna

Michał Sidelnik

Fizjoterapeuta, Masażysta

Thera Plus
Zaporoska 39a
Wrocław

Z reguły nie bawię się w takie fora, ale tu zrobię wyjątek, bo wreszcie ktoś zdiagnozował mi kolano, a w zasadzie skąd bierze się ból. Chodziłem do różnych fizjoterapeutów, ortopedów, nawet ortopedów sportowych i wszyscy po jakimś czasie rozkładali ręce. Przyszedłem na pierwszą wizytę i po badaniu nic nie było iwadomo... Pan Michał spytał kiedy ten ból się pojawia, więc odpowiedziałem mu, że po około 5km biegu ;) na co usłyszałem, żebym następnym razem wziął dres, buty do biegania, że obok jest park i mam przybiec z bólem... Trochę dziwne, ale już tyle przeżyłem, że postanowiłem spróbować. Po 20min ból pojawił się tak jak zwykle, więc ruszyłem do gabinetu. Ponowne badanie i podejrzenie padło na jakieś więzadło. Terapia trwała 3tyg co drugi dzień i teraz biegam bez bólu! Na początku w to nie wierzyłem, ale teraz po prawie roku bez bólu naprawdę polecam. Kamil.

Opinia dodana przez: Stachowiak kamil_stachowiak

Wrocławskie Centrum Leczenia Bólu ARSMEDIS

53-228 Wrocław

Fantastyczny człowiek z ogromną wiedzą, dzięki któremu moje migreny i zaciskanie szczęki należą do przeszłości. Wszystkim bardzo polecam!

Opinia dodana przez: Magda

mgr Małgorzata Augustyn

Fizjoterapeuta, Rehabilitant dziecięcy

Gabinet Fizjoterapii REHA POINT
ul. J. Haukego- Bosaka 27
Wrocław

Pani Gosia ma wspaniałe podejście do dzieci,nasza córcia miała fatalnie ustawione łopatki i koślawe stopy. Dostałyśmy kilka ćwiczeń, które córka wykonuje w domu i po kilku tygodniach już było widać zmiany.Bardzo polecamy,prawdziwy rehabilitant,który zna się na rzeczy.

Katarzyna Urban

Fizjoterapeuta, Rehabilitant dziecięcy

BOBATH Centrum Rozwoju Dzieci
Macedońska29
51-113 Wrocław

zdecydowanie na tak! profesjonalistka w kazdym calu, oddajac mojego synka w ręce Pani Kasi wiem, ze oddaje go w dobre ręce. Super specjalicjalistka i super człowiek.

4WSKzP

Wrocław

PO ciezkim wieloodlamowym zlamaniu nogi i reki oraz po 6 operacjach,Pan Adam Mazurkiewicz aktywnie wspoluczestniczyl w mojejj rehabilitacji i doprowadzil mnie po 3 latach chorowania do tego,ze dzis poruszam sie bez zadnej kuli,normalnie funkcjonuje.Doskonaly kontakt z pacjentem,profesjonalizm,zaangazowanie i wyczucie medyczne oraz zyczliwosc i to ze rozmawia z pacjentem (co sie dzis rzadko zdarza)stanowia ,ze moge go polecic z pelna odpowiedzialnoscia kazdemu .
Jestem mu bardzo wdzieczny i nie zapomne jego pomocy.

MKmedica Centrum Szkoleniowe dla Fizjoterapeutów
Ruska 51
50-079 Wrocław

Polecam usługi Pana Macina!!! Trafiłam do gabinetu z ostrym bólem dolnej części kręgosłupa. Wytłumaczył co i jak, ponaciskał, powyginał mnie w różne strony i wstałam jak nowo narodzona.
Po pierwszej wizycie poprawa o 80%!!! Umowiłam się w następnym tygodniu na ...

Po pierwszej wizycie poprawa o 80%!!! Umowiłam się w następnym tygodniu na kolejną wizytę...

Opinia dodana przez: Anka

mgr Bartosz Bomba

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

BF Fizjoterapia, Centrum Terapii Manualnej
Świeradowska 47 a
50-559 Wrocław

Wzbudza zaufanie, widać, że wie co robi i zna się na rzeczy. Poświęca dużo czasu pacjentowi, dokładnie tłumaczy przypadłości, żeby pacjent dobrze zrozumiał co mu dolega. Sympatyczny, profesjonalny i skuteczny. Gorąco polecam!