mgr Gabriela Nowakowskamgr Gabriela Nowakowska - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5

mgr Gabriela Nowakowska

Dietetyk

Jestem dietetykiem, specjalistą psychodietetyki, pracuję w oparciu o Medycynę Opartą na Faktach.
Podczas konsultacji, wykorzystuję narzędzia
Dialogu Motywującego, ...

Podczas konsultacji, wykorzystuję narzędzia
Dialogu Motywującego, celem wypracowania zdrowego
podejścia do żywienia i optymalnych zmian nawyków
żywieniowych.

Wykonywane badania:
- Ocena składu ciała metodą bioimpedancji elektrycznej (Tanita z certyfikatem medycznym),
- Pomiary antropometryczne
- Ocena stanu zdrowia
- Ocena gotowości pacjenta do podjęcia terapii

Wizyta przebiegla bardzo pomyslnie. Otrzymalam odpowiedzi na pytania i wiem jak postepowac. Goraco polecam i na pewno wroce

Jestem już po kilku wizytach u Pani Dietetyk. Każda wizyta do dokładny wywiad, mierzenie, warzenie i na podstawie tego dobieranie (uaktualnianie) diety i wyrabianie zdrowych nawyków. Wizyty przebiegają w przyjemnej atmosferze, wszystkie wątpliwości są rzeczowo wyjaśniane. Po naszej współpracy moje wyniki badań się poprawiły i kilogramy też sukcesywnie znikają ;)

Polecam każdemu 👌 wspaniała osoba pomogla mi schudnąć i poprawić jakość jedzenia. Będę polecać wszystkim.

To już kolejna wizyta i ponownie bardzo pozytywne wrażenia. Zaangażowanie i indywidualne podejście to jest to czego potrzebowałem. Wyniki badań lepsze i lepsze co mówi samo za siebie. Profesjonalizm w każdym calu. Dziękuję Pani dietetyczce i gorąco polecam.

Bardzo polecam. Pani Gabriela jest niezwykle kompetentną i miłą osobą. W czasie wizyty poświęca dużo czasu na dokładny wywiad i rozmowę z pacjentem. Potrafi dostrzec źródło problemu zadając trafne, zmuszające do myślenia pytania. Jest bardzo zaangażowana, a jej wskazówki dotyczące odżywiania oraz zmiany nawyków są celne i rzeczowe.

Spaniała osoba, świetny fachowiec. Podchodzi do pacjentów z wyrozumiałością. Potrafi dać pozytywny zastrzyk energii. Polecam szczerze Panią Gabrielę !