Gastroenterolog Częstochowa

CENTRUM MEDYCZNE KLARA
Wały Dwernickiego 43/45
42-202 Częstochowa

Super świetny lekarz--zna sie na rzeczy .wyprowadziłą mnie z bardzo poważnej ,śmiertelnej choroby.Wdzięczny pacjent Pani doktor--oby wiecej takich jak Ona,Polecam z całego serca .

Opinia dodana przez: Darek J.

lekarz Danuta Nowicka

Gastroenterolog, Gastrolog

Prywatna Poradnia Stomatologiczna
al. Aleja Wolności 1/3/5
42-200 Częstochowa

odpowiedni czlowiek w odpowiednim zawodzie . Wspaniala osoba , rewelacyjne podejscie do pacjenta jako czlowieka , ogrom wiedzy i kompetencji . Lata pracy i ciagle tak samo uprzejma . Serdecznie pozdrawiam Pania doktor Danute i dziekuje za wyleczenie .

Opinia dodana przez: ewa Wozniewska

al. Wolności 22
Częstochowa

jako internista zapisał mnie do szpitala na alei pokoju bardzo dobry gastrolog, moja pierwsza wizyta strasznie sie bałam, pokonał bariery, troche sie dławiłam wiadomo ale po zabiegu powiedziałam doktorze jest Pan genialny myślałam że będzie gorzej o wiele gorzej :) kolonoskopia? nawet nie wiedziałam że ją zrobił, pomimo pewnego problemu zaryzykował i zrobił i są wyniki a ja jak dojechałam na sale to takie było znieczulenie ze nie wiedziałam że badanie się odbyło zero czucia bólu, gorąco polecam jest to bardzo dobry lekarz i bardzo dobrze zna się na chorobach i lekarstwach jedyna zasada -słuchać i wykonywać polecenia zgodnie z prośbami i będzie wszystko ok.

Opinia dodana przez: patrycja24

dr n. med. Michał Kukla

Gastroenterolog, Internista

Kopernika 6 lok. 7
42-200 Częstochowa

Prawdziwy specjalista,szukał bardzo długo powodu złych wyników badań.Zdiagnozował schorzenie i leczy bardzo dobrze mimo ,iż przypadek nie jest łatwy. Podczas wizyt dokładnie tłumaczy problem przy czym zawsze rozładuje napięcie żartując.

Opinia dodana przez: Ala

Częstochowa

Bardzo kompetentna osoba , profesjonalna, wrażliwa i przemiła. Leczy już drugie pokolenie w mojej rodzinie z pełnym sukcesem . Absolutnie polecam Panią Doktor .

Opinia dodana przez: Artur

dr n. med. Krzysztof Janik

Gastroenterolog, Gastrolog

ulica Szymanowskiego 3A/22
42-200 Częstochowa

Jak dla mnie bardzo w porządku lekarz i człowiek. Wytłumaczył (w końcu!) istotę mojej choroby, tak że mogłem to zrozumieć i wspólnie zdecydowaliśmy o leczeniu (dostałem dwie opcje terapii). Dodatkowo miałem wykonaną kolonoskopie w centrum przy kopernika, w znieczuleniu. Jak na tak niemiłe badanie, to przeżyłem to spokojnie, po badaniu dostałem konsultacje wyniku(w cenie badania) i wyniki ze zdjęciami na CD. mogę polecić tego lekarza.

Jacek Brendzel

Gastroenterolog dziecięcy

Wojewódzki Zakład Opieki Zdrowotnej nad Matką , Dzieckiem i Młodzieżą
ulica Sobieskiego 7A
42-200 Częstochowa

nie wiem skąd takie negatywne opinie o tym lekarzu... zostałam do Niego skierowana od dr Zimoląga z diagnozą celiakii w latach 90'tych i do ukończenia 18 roku życia regularnie chodziłam na wizyty. Lekarz kompetentny, bardzo mi pomógł, mojej Mamie dużo radził, zapamiętuje każdego Pacjenta i jest uprzejmy (na swój sposób, ale jest - przede wszystkim jest Lekarzem, nie znajomym). Serdecznie polecam wszystkim sfrustrowanym rodzicom, którzy już nie wiedzą co się z ich dzieckiem dzieje...