Lekarze Gliwice

lekarz Jakub Hawranek

Serafin Clinic. Spejalistyczne Centrum Medyczne
Daszyńskiego 34
44-100 Gliwice

Bardzo dobry specjalista, dr konsultował mnie po kontuzji kolana ale również moją mamę czekającą na wstawienie endoprotezy. Za każdym razem byłem usatysfakcjonowany usługami doktora. Polecam

lekarz Zofia Szumniak

"CORPORA-MED" Centrum Leczniczo - Rehabilitacyjne Sp. z o.o.
ulica Średnia 10
44-100 Gliwice

świetna lekarka , poznałam ją w szpitalu w Pyskowicach, moja koleżanka chodziła całą ciąże do niej prywatne, ja postanowiłam zmienić ginekologa właśnie na Panią Szumniak i za niedługo mam wizytę z NFZ. Ma bardzo dobre podejście do pacjentów, wszystko tłumaczy , zawsze jest ze swoimi pacjentkami przy porodzie !! polecam w 100 %!!

lekarz Iwona Gronkowska-Kaszuba

Ginekolog położnik, Urolog

Szpital Wielospecjalistyczny w Gliwicach
Tadeusza Kościuszki 1
44-100 Gliwice

Pani doktor jest niewątpliwie kompetentna, poza tym uprzejma i miła. Jednak notorycznie spóźnia się (nawet po 2-3 godziny!) nie przepraszając czekających pacjentów, ani nie informując o przyczynach spóźnień. Szkoda, bo psuje sobie wizerunek.

lekarz Magdalena Krauze-Wielicka

Internista, Kardiolog

ulica Gruszczyńskiego 3
44-100 Gliwice

Bardzo kompetentna, dociekliwa, wymaga dyscypliny od chorego. Zaangażowana. Wkurza się jak sìę nie wypełnia tego co zapłaciła.

lek. dent. Elżbieta Górska-Pudlik

Prywatny Gabinet Lekarski
Skłodowskiej-Curie 8 lok. 18
44-100 Gliwice

lekarz drogi ale kompetentny (myślę, że niezawodny do trudnych przypadków). Miła atmosfera, troska o zdrowie i samopoczucie klienta. polecam

lekarz Anna Czechak-Tomaszek

Neurolog

Neuroson
Kazimierza Wielkiego 15/2
44-100 Gliwice

Bardzo dobry lekarz. Poświęca czas pacjentowi. bardzo wysokie kwalifikacje. Po pani doktor widać, że ma duże doświadczenie w diagnostyce.

lekarz Joanna Huszno

44-401 Gliwice

Bardzo dobry i kompetentny lekarz godny polecenia, bardzo dokładna miła i dociekliwa. Zawsze poświęca czas pacjentowi

Agnieszka Czarniecka

Chirurg onkolog

44-401 Gliwice

Jestem najszczęśliwszym człowiekiem i mega farciarzem bo trafiłam w tak fachowe ręce Pani Profesor. Począwszy od operacji,po wizyty kontrolne w NIO i prywatne. Konkretne i rzeczowe podejście do pacjenta. Bardzo życzliwa ,serdeczna osoba z poczuciem humoru. Mimo tak wysokiej pozycji w świecie medycyny i nauki niezwykle przystępna . W Piekarach chcieli mi wycinać od razu całą tarczycę ale Pani Profesor wykonała operację oszczędzającą . Wszystko fajnie się goi, wyniki zadawalające. ...
Opinia dodana przez: ola

lekarz Lucjan Drożdż

Endokrynolog

szpital wojskowy
Z.Starego
44-100 Gliwice

Nie znam lepszego lekarza, poświęca tyle czasu co żaden lekarz jeśli jest potrzeba nawet poświęci 2h na prawdę. Lekarz się rany przyłóż warty każdej minuty czekania i czas który nie raz trzeba wyczekać jest zrozumiały ponieważ nie da się wyliczyć i przewidzieć ze z jednym pacjentem będzie siedział 1.5 h, a z jednym 50 min. Leczę się u Pana Lucjana od 2017 i nigdy nie spędzałam na wizycie mniej niż ...
Opinia dodana przez: Kasia

dr n. med. Stefan Szelc

Onkolog, Radiolog

44-401 Gliwice

Nadzwyczajny człowiek. Wspaniały, kompetentny lekarz. Człowiek niezwykłej kultury osobistej. Brak słów aby opisać dobroć płynącą od Pana Doktora. Serdecznie dziękuję za wszystko co Pan zrobił dla mojej rodziny. DZIĘKUJĘ.

dr Janusz Wierzgoń

Centrum Onkologii
Gliwice

Witam,18 lat temu miałam stwierdzonego czerniaka ,jednocześnie byłam w 3 miesiącu ciąży, chciałam urodzić i urodziłam,po porodzie poddałam się zabiegowi usunięcia czerniaka,jestem pod stałą kontrolą.Jestem i żyję!!! Pomocną dłoń otrzymałam od dr.J.Wierzgonia który diagnozował,operował i wspierał .DZIĘKUJEMY RAZ JESZCZE !!!Halina i Marek z Gliwic. Wspaniały człowiek i chirurg .

lekarz Jerzy Marek Kluszczyński

Ginekolog, Ginekolog położnik

Gabinet ginekologiczny Aleja Sikornik 14
Aleja Sikornik!4
44-114 Gliwice

Nie polecam, leczył mnie dwa miesiące i nie zorientował się że mam już zapalenie przydatkow, musiałam zmienić lekarza w ramach ubezpieczenia wystarczyła jedna wizyta otrzymałam celowane leki i po miesiącu byłam zdrowa. Ponadto doktor sprawia wrażenie wypalonego zawodowo, zatrzymal się w epoce głębokiego PRL-u nie slucha co się do niego mówi, nie przeprowadził ze mną wywiadu nie omówił kierunku leczenia itd, także na pewno już do niego nie wrócę.
{'id': 14758, 'name': u'Gliwice'} Ginekolog położnik
                                       dr Dawid Serafin

dr Dawid Serafin

Serafin Clinic. Spejalistyczne Centrum Medyczne
Daszyńskiego 34
44-100 Gliwice

Niestety ja nie polecam tego lekarza. Wszystko robił szybko i pobieżnie. W klinice leczenia niepłodności stymulował mi cystę co zauważył inny lekarz, który był w zastępstwie. W efekcie musiałam dopłacić kilka tysięcy za kolejne zastrzyki, które nie były potrzebne. Ostatecznie stwierdził, że nie rozumie mojego przypadku i że nigdy nie znajdę naturalnie w ciążę. Byłam młoda, uwierzyłam i nie miałam odwagi nic więcej z tym zrobić. Potem przy zwykłej kontroli ...
Opinia dodana przez: Maria

dr n. med. Regina Rachowska

Dermatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
ulica Zygmunta Starego 24A/9
44-100 Gliwice

Po latach nieudanego leczenia trądziku u innych lekarzy w końcu trafiłam na Panią doktor Reginę. Pierwszy raz została ze mną przeprowadzona rozmowa i badanie skóry. Po 7 latach wreszcie mogę cieszyć się piękna cera bez trądziku. Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Julia
Dr Michał Jarząb to lekarz dzięki któremu moje życie z chorobą stało się spokojniejsze. Jego postawa wobec pacjenta jako człowieka jest zawsze na najwyższym poziomie. Trafiłam do dr Jarząba 6 lat temu, kiedy choroba wywróciła mój świat. Diagnoza którą postawił była jednoznaczna nowotwór złośliwy, ale w tej diagnozie było również ciepło, zrozumienie i empatia tak bardzo potrzebna pacjentowi, to dzięki niemu uwierzyłam że trzeba walczyć i udało się to już ...
Opinia dodana przez: Joanna
Chciałabym z Całego Serca Serdecznie Podziękować Zacnemu Panu Doktorowi za Opiekę i Wsparcie oraz za Przyjęcie do Kliniki Okulistycznej ,mimo tego iż jestem pacjentką z innego województwa.Zacny Pan Doktor To Wybitny Fachowiec w swojej dziedzinie ,Kulturalny,Rzetelny,Kompetentny w swoich działaniach.Miły i Oddany Ludziom.Pragnę nadmienić,iż Groziła mi całkowita utrata wzroku a dzięki Fachowej Szybkiej Pomocy Pana Doktora siatkówka w jedynym widzącym oku się nie odkleiła do końca.Pan Doktor Przyjął mnie do Kliniki ...
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Antonina Kuroszczyk

Dermatolog

gen. Berbeckiego 2 lok. 12
44-100 Gliwice

Czy ktoś się orientuję czy Doktor Kuroszczyk jeszcze przyjmuje ? Bo nie mogę się dostać ani telefonicznie dodzownic
Opinia dodana przez: Sabina

Tomasz Deptuch

Praktyka Stomatologiczna
ul.Kłodnicka 10/1
44-100 Gliwice

ISTOTNE FAKTY I OGÓLNE INFORMACJE dotyczące gabinetu „Nad Rzeką”: 1)U doktora Tomasza Deptucha nie ma możliwości złożenia reklamacji w przypadku niezadowolenia z wykonanej usługi gdyż nie ma do tego podstawy. 2)Lekarz nie wystawia ani paragonu z kasy fiskalnej ani faktury. 3)Na leczenie kanałowe też nie daje gwarancji tłumacząc się że każdy ząb jest inny. 4)Kartoteki chyba też nie prowadzi bo przekręca imię pacjenta. 5)Nie zawsze też robi zdjęcia rentgenowskie cyfrowe ...
Opinia dodana przez: Pacjentka300

dr n. med. Wojciech Kuszkowski

Gabinet
Gliwice

Jeśli chodzi o mnie jest godny polecenia chodzę do Pana doktora już 9lat prowadził mi 2 ciążę i jestem z niego bardzo zadowolona i przy następnej ciąży nie planuje zmiany lekarza na innego, bardzo sympatyczny :)
Opinia dodana przez: Pati

lekarz Mariusz Syguła

Onkolog, Radioterapeuta

Klinika Chirurgii Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej
Wybrzeże Armii Krajowej 15
44-101 Gliwice

Spokojnie, rzeczowo, przyjaźnie. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Zostałam bardzo miło zaskoczona przebiegiem całego leczenia. Przy stresie i nerwach Pan Doktor na spokojnie, profesjonalnie tłumaczy oraz cała wizyta przebiega z przyjaznej atmosferze. Bardzo krótki czas oczekiwania i natychmiastowe leczenie. Świetny lekarz Polecam!!!
Opinia dodana przez: Sylwia K.