Filtruj terminy

Ginekolog Położnik Brodnica

Tomasz Małkiewicz

ul. Piwna Brodnica

Witam
Tez słyszałam wiele dobrego o tym lekarzu. A każdy jeden ma i dobre i złe opinie.
Niestety moje doświadczenie z lekarzem skończyło się koszmarem który trwa do teraz. Byłam pod jego opieką w ciąży i cały czas mi powtarzał że wszytko jest w jak najlepszym porządku. Ostatnia wizytę miałam dzień przed Wigilią Bożego Narodzenia. Zapewniał że wszystko idealnie do dziś pamiętam jego słowa " Będzie śliczna dziewczyna"
Po ...
Opinia dodana przez: załamana

lekarz Grzegorz Horszczaruk

al. Leśna 1a
87-300 Brodnica

Odbyłam pierwszą wizytę w życiu u tego ginekologa. Doktor wykonał szczegółowy wywiad wstępny i przeprowadził wszystkie badania z delikatnością i wszystko opisywał co w danym momencie robił. Sam zapytał się czy chcę by przebadał piersi. Bardzo taktowny, opanowany, potrafi spokojnie wytłumaczyć, udzielić informacji na wszystkie pytania, daje poczucie bezpieczeństwa. Jestem bardzo zadowolona z wizyt - widać, że to lekarz z powołania i do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Jadwiga Bartoszewicz

Ginekolog położnik, Cytolog

Kościelna 4
87-300 Brodnica

Zdecydowanie nie polecam!!!! Pani doktor leczyła mnie wiecznymi kontrolami (chodziłam oczywiście prywatnie). Za każdym razem miałam złe wyniki cytologii, a Pani doktor tłumacząc ze wiele młodych kobiet ma takie wyniki i to się wraca samoistnie kazała mi chodzić do niej na kontrole co 3 miesiące(wynik to CIN1i za każdym razem wychodził ten sam ). Pani "doktor" tak długo zwlekała z jakimkolwiek leczeniem i drążeniem tematu ze doszło u mnie do ...

lekarz Maciej Stuczyński

Ars Medica
Brodnica Aleja Leśna 1a
87-300 Brodnica

Pierwsza ciaza u dr Stuczynskiego i druga teraz tez.
Dzieki szybkiej interwencji i dobrej decyzji moj synek jest caly i zdrowy. Nie wobrazam sobie, ze mialabym chodzic do innego lekarza! Polecam!
Opinia dodana przez: Monika

dr Hanna Rutkowska

Ginekolog, Ginekolog położnik

Brodnica

Katastrofa, zero pomocy, daje recepty bez zbadania i na odczepne brak słów na takiego "lekarza"...
Opinia dodana przez: Kasia

dr Iwona Małkiewicz

Brodnica

Bardzo nieprzyjemna, niemiła, strasznie niedelikatnie przeprowadzone badanie. A szkoda, bo to była akurat pierwsza wizyta u ginekologa.

lekarz Andrzej Bojko

Regionalny Szpital Specjalistyczny w Grudziądzu, Oddział w Brodnicy
ulica Wiejska 9
87-300 Brodnica

Chciałabym napisać dokładnie to co myśle na temat tego lekarzyny ale powstrzymam mój siarczysty jezyk. Drogi Panie, skoro nie ma Pan powołania do wykonywania zawodu i meczy się pan w pracy, niech pan idzie sprzątać ulice! Chociaż... tam również wymagana jest empatia i profesjonalizm. Jestem zszokowana Pana miernoscią i brakiem zrozumieni, szacunku do pacjentek
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Andrzej Rogalski

Podgórna 66 A
87-300 Brodnica

No więc z czystym sumieniem mogę przyznać że jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia kochający swoją pracę ,Zawsze pomocny i nigdy nie odmówił wizyty,zawsze pod telefonem co jest wielkim plusem.Bardzo sympatyczny człowiek z ogromną wiedzą ,którą potrafi przekazać w zrozumialy sposób pacjętce uważam że jest to jeden z najlepszych ginekologów jakiego poznałam do tej pory. Jestem
Bardzo wdzięczna że do Niego trafiłam z polecenia. Obecnie prowadzi moja ciążę. Pod ...
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Magdalena Solarska