Lekarze Bydgoszcz

lekarz Krzysztof Kamecki

Centrum Onkologii
85-796 Bydgoszcz

Przypadek , że trafilismy do tego lekarza (byliśmy umówieni do innego) Kamecki za pierwszym razem trafił gdzie trzeba przy biopsji prostaty - świetnie czytanie wyniku tomografii, potem szybko skierował na operację, dobrał metodę w której się dobrze czuje i która przy tak zaawansowanym stadium raka ( rozlewający się nowotwór) była najlepszym rozwiązaniem i dokonał całkowitej prostatoktemii i obecnie po 2 latach PSA nie rośnie wcale. Świetnie tłumaczy metody leczenia i ...
Opinia dodana przez: Michał

dr n. med. Ewa Gawrońska-Ukleja

Alergolog

Prywatny Gabinet Lekarski
Jurasza 5 lok. 17
85-089 Bydgoszcz

Witam. Bardzo miło wspominam wizytę w gabinecie. Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie. Bardzo duża wiedza i doświadczenie. Obsługa bardzo życzliwa i uprzejma. Polecam. Dziękuję za poświęcony czas - pozdrawiam. Daniel D.
Opinia dodana przez: Daniel D.

lek. dent. Dorota Janik-Majewska

Ortodontika
ul. 20 stycznia 1920 r 17/4
Bydgoszcz

Skuteczność, profesjonalizm i miła atmosfera. Pani doktor była bardzo komunikatywna przez całe leczenie od pierwszego wycisku aż po retencję i nie mogłam trafić lepiej. Asystentka Pani Ola przesympatyczna i zawsze pomocna. Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Hanna

lekarz Michał Jankowski

Centrum Onkologii Bydgoszcz
Bydgoszcz

Doktor Jankowski to jeden z najlepszych lekarzy z jakimi miałam styczność. Prawdziwy lekarz z idealnym podejściem do pacjenta. Pomógł mojej mamie w najgorszym okresie jej życia. Jestem mu bardzo wdzięczna za okazaną pomoc i to, że jest po prostu wspaniałym fachowcem i dobrym człowiekiem.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Maciej Osmański

Neurochirurg

Akademicki Szpital im DR. Jurasza
Bydgoszcz

Miałam to szczęście że trafiłam na tak wspaniałego lekarza jak dr. M Osmanski ponieważ gdyby nie jego szybka interwencja dzisiaj nie było by mnie, gdyż wszyscy lekceważyli moje dolegliwości z racji młodego wieku jestem już po dwóch operacjach przez błędy innych lekarzy nie da się odwrócić niektóre rzeczy ale po zakończeniu leczenia doktor nie pozostawił mnie bez dalszej opieki pokierowal mnie do innych specjalistów którzy mogli by mi pomóc w ...
Opinia dodana przez: Anna

Andrzej Szymański

Urolog

Szpital Uniwersytecki im dr."Jurasza"
Bydgoszcz

Tak dobrego człowieka nie znajdziesz. Lekarz z powołania, starej szkoły , kompetentny, fachowy, przy tym po prostu życzliwy człowiek. Znam go 18 lat. Opanował chorobę nieuleczalną i sprawił, że żyję jak zdrowy człowiek, mam 3 synów. Naprawdę jeśli szukasz urologa, to tylko dr Szymański.
Opinia dodana przez: Piotr P

dr n. med. Włodzimierz Matuszczak

Dworcowa
85-009 Bydgoszcz

Profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam Pana Doktora. Uprzejmość,szczegółowe wytłumaczenie choroby i leczenia. Doktor z powołania Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Adrian

lekarz Eleonora Piotrowska

Reumatolog

Laboratorium Analiz Lekarskich "ALCO"
Wojska Polskiego 46
85-825 Bydgoszcz

Lekarz starej daty. Wysoka kultura osobista, przemiła osoba. Bardzo szczegółowo przeprowadziła ze mną wywiad na temat dolegliwości i kompleksowo podeszła do leczenia. Efektów na razie nie znam ale póki co p. Doktor zaskarbiła sobie 100% mojego zaufania. Dawno żaden lekarz nie wywarł na mnie tak pozytywnego wrażenia.
Opinia dodana przez: Jula

Urszula Kuczyńska

Gdańska 51 lok. 11
85-005 Bydgoszcz

Doktor Kuczyńska po pierwsze jest świetną specjalistką, ktorą polecam, a po drugie - udało jej się zbudować godny polecenia zespół. W Krainie podoba mi się to, że każdy lekarz ma swoją specjalizację, dlatego mam pewność, że zajmują się mną najlepsi i stosują najnowocześniejsze metody, naprawdę polecam każdemu, kto ma możliwość wybrania się do tego gabinetu
Opinia dodana przez: tera

lekarz Agnieszka Jatczak-Gaca

Hematolog dziecięcy

Katedra i Klinika Pediatrii Hematologii i Onkologii
85-094 Bydgoszcz

BARDZO SYMPATYCZNA PANI DOKTOR GODNA POLECENIA BYŁAM Z CÓRKĄ PIERWSZY RAZ U NIEJ I NIE MOGĘ POWIEDZIEC ZŁEGO SŁOWA GODNA POLECENIA
Opinia dodana przez: JANINA

lekarz Julita Kowalska-Palacz

NZOZ Przychodnia "Łomżynska"
Łomżyńska 51A
85-865 Bydgoszcz

Pani doktor bardzo życzliwa, miła i wesoła. Wizyta przebiegła bezstresowo i w bardzo przyjaznej atmosferze. Naprawdę serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Olgierd Pilecki

Pediatra, Endokrynolog

Bydgoszcz

Dr. Olgierd to wspaniały człowiek. Stwierdzono u mnie PCOS - zespół policystycznych jajników. Wdrożył leczenie, które pomaga. Nie mogłam znaleźć lepszego i odpowiedniejszego lekarza.

lekarz Nasser Darwish

nowy szpital w Nakle i Szubinie
czackiego21/15
85-138 Bydgoszcz

szczególne podejście do osób po 20 roku życia, ze względu na niedojrzałość emocjonalną. fachowiec godny polecenia. Jest impulsywny , to dla mnie ważne.
Opinia dodana przez: Dariusz
bardzo dobry specjalista dzieki ktoremu chodze w miare w pozycji pionowej jest bardzo przyjazny dla pacjentow potrafi bardzo cierpliwie wysluchac kazdego pacjenta
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Jacek Szopiński

dr n. med. Jacek Szopiński

Centrum Medyczne PESMED
Sułkowskiego 15
85-634 Bydgoszcz

Jestem po dziesięciu operacjach, w tym dwóch przepukliny. Jestem trudną pacjentką z licznymi alergiami. W grudniu 2023 r przeszłam rozległą operację przepukliny. Pan doktor Szopiński zrobił to bardzo fachowo, dobrał odpowiednie i skuteczne leczenie, które trwało do tej pory. Serdecznie dziękuję za poświęcony czas i opiekę, którą mnie Pan Doktor otoczył. Przez ten cały okres czułam się zaopiekowana i spokojna, ponieważ ufałam Panu Doktorowi w 100%. Pan doktor Jacek Szopiński ...
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Marcin Ładziński

USG

Gabinety Lekarskie Dr n.med.Joanna Drewa
Konarskiego
85-066 Bydgoszcz

Wzbudza zaufanie, dokładny, sympatyczny,. Chodzę na kontrole od kilku lat - standardy stosowane przy "obsłudze klienta" na najwyższym poziomie. Polecam.

lekarz Artur Kosicki

Lekarz rodzinny

NZOZ VITAMED
Tadeusza Kościuszki 35
85-079 Bydgoszcz

Byłam umówiona do Pana Doktora na dana godzinę wizyta punktualna bardzo dokładne badanie dobrze postawiona diagnoza i prawidłowo dobrane leki . Pozdr i do zobaczenia
Opinia dodana przez: Aleksandra Dobroszek

lekarz Konrad Stopa

Radiolog

Gabinety Specjalistyczne Podmiejska 13
ul. Podmiejska 13/28-29
Bydgoszcz

Badanie super dokładne a do tego miła atmosfera i duże zainteresowanie pacjentem. Chodzimy z całą rodziną od lat.Polecam zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci .Terminy tez dobre- pomogą zawsze jak coś się dzieje. Zdecydownie polecam
Opinia dodana przez: Maria Trzmiel

lekarz Eugeniusz Petrus

Nakielska 95a
85-347 Bydgoszcz

Pan Dr Petrus prowadzi obecnie moją ciążę. Oceniam go jako kompetentnego i sympatycznego lekarza. Poświęca pacjentce odpowiednio dużo czasu, zleca często badania, cierpliwe tłumaczy. Jest godnym zaufania, życzliwym człowiekiem.
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Urolog
                                       lekarz Patryk Warsiński

lekarz Patryk Warsiński

Centrum Medyczne PESMED
Sułkowskiego 15
85-634 Bydgoszcz

Lekarz idealny , potrzebujemy więcej takich. Kompetentny, godny polecenia,uprzejmy. Zaangażowany w to co robi i zainteresowany każdym pacjentem, nikogo nie odsyła dla każdego znajdzie nawet te skromne a zarazem tak pomocne 5minut. Ja miałam takie swoje 5minut. Dziękuję za nie można powiedzieć że uratowało mi życie. Dziękuję i polecam Doktora .
Opinia dodana przez: Anna