Ginekolog Położnik Lipowa

Lipowa 16 lok. 1
81-750 Wyścigi, Sopot

Najwspanialszy lekarz!! Nic dodać nic ująć!Olbrzymia szkoda, że odszedł - Zostanie w mej pamięci na zawsze.

Centrum Medyczne NZOZ "Starówka"
ulica Lipowa 5
08-300 Sokołów Podlaski

Dr orłowski, jest najlepszym ginekologiem jakiego znam. Bardzo miły, delikatny, wrażliwy i ciepły człowiek. Ludzi traktuje z szacunkiem, a pracę jako pasję a nie obowiązek.

al. Lipowa 34
48-200 Prudnik

Nie wiem skad tu tyle negatywnych komentarzy. Mam wrazenie, ze pisze jedna osoba (chyba ta, ktora nie moze zniesc, ze jest od niek lepszy). Jak dla mnie i co najmniej kilkunastu kobiet z mojego otoczenia jest to najlepszy ginekolog w przychodni. Caly czas sie doksztalca, poza tym ma bardzo duze doswiadczenie. Jest bardzo komunikatywny, o nic nie trzeba sie prosic, jak to bywalo u innych. Dzieki niemu kilka znanych mi osob zaszlo w ciaze w tym ja i to w naturalny sposob. Potrafi zartowac i co najwazniejsze, ze ze spokojem uswiadamia np. o roznych mozliwosciach leczenia, czy prowadzeniu ciazy. Nie wobrazam sobie, ze przestanie przyjmowac bo do pozostalych lekarzy nie mam zaufania, a mialam juz kilku i ten lekarz jest najlpeszy.

NZOZ Wanda Murzyńska
ulica Matejki 6
87-820 Kowal

Lekarz niegodny polecenia. Moja pierwsza wizyta u ginekologa-tylko jedno pytanie o miesiaczke(ktore sie opoznia o dwa tygodnie a przepisanego leku nie mozna stosowac przed miesiaczka, ktora nie wiadomo czy sie pojawi-a on ten fakt takze zignorowal). Badanie przeszlo sprawnie-nie wliczajac tego iz nie zapytal sie o to czy jestem dziewica i wsadzil mi palec w pochwe jakbym byla lalka dmuchana, a na moj bol mowil bym sie rozluznila i ze to normalne. Prawdopodobnie nie wie nawet gdzie sie jajniki znajduja-dwa razy sie pytal 'gdzie cie bola jajniki?'. Na samym poczatku bawil sie tez telefonem. Roumiem, to standard wsrod lekarzy ale jesli sie jest dobrym lekarzem, nie konowalem ktory nie dosc ze ignoruje pacjenta to traktuje ich jak rzeczy i szybko chce sie ich wyzbyc.

Opinia dodana przez: Karolina

ARAMEDICA.PL
ul. Częstochowska 22
44-100 Gliwice

Wredne babsko!! Z pozoru mila, aż mdli, a tak naprawdę wredna! Nie polecam nikomu, jest niedelikatna, a wręcz celowo sprawia ból, uważając, że jak chce się mieć dzieci to powinno się do bólu przyzwyczaić. Takiego lekarza powinno się zbadać psychiatrycznie. Tragedia! Wbrew powołaniu, nie nadaje się na lekarza.

Zakład "DENTIX" s.c.
Lipowa 18
62-800 Kalisz

Kobiety!!moja mama była u tego lekarza w 2007 nie chciał zbadać nakrzyczał nie dał skierowania na badania mimo ze był wyczuwalny guz piersi(powiedział ze to błachostka ze pewnie gruczolakowłokniak nic groznego) rok pozniej guz powiekszył sie okazało sie ze to inwazyjny złośliwy przewodowy rak piersi HER +++ bardzo złośliwy(HER +++ bardzo zle rokuje) gdyby ten śmieć dał skierowanie wtedy gdyby zbadał to rak został by wykryty wczesniej był by przedinwazyjny i dawał by szanse na 95 % dusi mnie z nerwów i z zalu gdy patrze na mamę i wiem ze to przez lekarza jest taka chora a wystarczyła dac tylko skierowanie mammografię.Poszlismy do tego lekarza myśląć ze jest równie wspaniałym lekarzem jak jego żona ale sie pomyliliśmy i jeśli coś sie stanie mojej mamie to gorzko tego pożałuje nie wiem co zrobie ogromna bezsilność.18 marca jedziemy an onkologię bo od stycznia pojawiły sie komplikacje.Modlę sie o cud.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "WAMAP"
ulica Świętego Wincentego 1
86-100 Świecie

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Badanie mialo miejsce w szpitalu w sytuacji dla nas krytycznej, bo umieralo nasze dziecko. Lekarz był bardzo opryskliwy, bezczelny i wredny. Co chwilę wypraszał mojego męża, bo twierdził, że nie jest to ani teatrzyk, ani cyrk. Nie interesowało go moje zdrowie i moje zdanie. W gabinecie izby przyjęć stwierdził, że przeprowadzi badanie, ale nie było tam usg, ani innego sprzętu. Musiałam się rozbierać przy lekarzu, który komentował głośno mój przypadek i moje ciało. W gabinecie nie było nawet parawanu! Nigdy nie zapomnę chamstwa tego lekarza!

Opinia dodana przez: Eliza

Lipowa 10 lok. 52