Filtruj terminy

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Podhalański Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Nowym Targu
Szpitalna 14

wizyta już od 60
Polecam Pana Doktora Laskowicza pod każdym względem, każda wizyta przebiega zawsze na najwyższym poziomie. Pan Doktor to lekarz z powołania. Najlepszy jakiego znam! Posiada ogromną wiedzę, jest bardzo dokładny i konkretny. Jako jedyny z wielu ginekologów zaproponował odpowiedni zabieg. Wspaniały lekarz i człowiek. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Agnieszka Zgoda-Dyka

ulica Wojska Polskiego 14
34-400 Nowy Targ

Pani doktor prowadziła dwie moje ciąże w roku 2016 i 2018. Nic przez ten okres się nie zmieniło. Każda wizyta rozpoczynała sie uśmiechem pani doktor i rozmowa o moim samopoczuciu. Zawsze mogłam pani doktor zadać nurtujące mnie pytania. Nie było również problemu z kontaktem telefonicznym , zawsze oddzwoniła jak nie mogła w danej chcieli odebrać . Wizyty były dostosowywane do mnie, czasem specajlnie przyjeżdżała wcześniej przed wszystkimi pacjentkami żebym mnie ...
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Wojciech Kuberski

ulica Krzywa 14
34-400 Nowy Targ

Konkretny miły mądry lekarz przekona swoją wiedzą i spokojem pacjentkę zaufałam podczas prowadzenia ciąży i przy porodzie w 100% gdyby nie Pan doktor i jego czas cenny .który mi poświęcił po poronieniu na rozmowę na pewno nie byłabym mama a jednak jestem nie załamałam się i z góry dziękuję. Opieka na jego oddziale rodzinna i domowa😃
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Zdzisław Fidelus

Centrum Zdrowia InterMed
ulica Orkana 19
34-400 Nowy Targ

Lekarz godny swojego zawodu . Miły , uprzejmy chętny do pomocy . Nie ma co do niego żadnych zastrzeżeń . Dawno nie spotkałam się z tak miłym i dobrym lekarzem . Widać że to co robi , robi to z wielkim zaangażowaniem .Jeszcze nie raz go odwiedzę .

lekarz Krystyna Buńda

Nowy Targ

gorąco polecam wszystkim kobietom,
Pani doktor jest wspaniała szkoda że nie będzie przyjmowała mojego porodu:(
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Marek Król

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUSDENTAL" Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne Grzywacz Paweł
ulica Długa 100
34-400 Nowy Targ

Żona była 35+, pierworódka - powinna być skierowana do szpitala zaraz po stwierdzeniu ciąży, o czym się dowiedziałem, jak już było za późno ... , bo pan "lekarz" zalecił jedynie wizyty co 2 tygodnie ... . Mimo, że przychodziłem razem z żoną, nigdy mnie nie zapraszał w celu zapoznania ze stanem zdrowia dziecka i żony. Gdy w końcu wprosiłem się, żeby obejrzeć dziecko "na żywo" na USG i wysłuchać opinii ...
Opinia dodana przez: mochowik

lekarz Stanisław Jarmoliński

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spec Med - Chirurgia Jednego Dnia
os. Wincentego Witosa 16/1

Oszust i drań!!
Jak najdalej od tego człowieka-potwora
Prowadził poród mojej mamie i przez niego mamy głeboko upośledzone dziecko w rodzinie!!!
Mama poszła do niego z pytaniem dlaczego ma mokrą wydzieline- stwierdził ucisk na cewkę moczową a jak się okazało to były wody płodowe!!
Przez niego mamy zniszczone życie!

lekarz Marek Giziński

ulica Rynek 24