Ginekolog Położnik Przasnysz

SPZZOZ
ulica Sadowa 9
06-300 Przasnysz

Pierwsza wizyta u Pana doktora, a takie pozytywne zaskoczenie. Rewelacyjnie ciepły i konkretny człowiek. Stres wyparował już na początku wizyty. Bardzo profesjonalne podejście i miła atmosfera którą Pan doktor stwarza,sprawia, że aż chce się przyjść znowu. Polecam serdecznie.

Opinia dodana przez: Maja

Makowska 1/5
06-300 Przasnysz

Polecam bardzo wszystkim kobietkom mlodszym jak i tym starszym. Bardzo mila pani i kompetentna . takich ludzi trzeba

Opinia dodana przez: Karolina

Paweł Fularski

Ginekolog położnik, Ginekolog

NZOZ "MEDYK" PRZASNYSZ

06-300 Przasnysz

Polecam!!! Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Bardzo delikatny i uprzejmy, kulturalny człowiek. Nie ma wygórowanych cen. Dokładny i rzetelny.

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej
ul. Sadowa 2
06-300 Przasnysz

Lekarka kompetentna, wie co mówi, trzeba tylko uważnie słuchać i postępować zgodnie z planem. Poza tym miła, sympatyczna i mądra Pani Doktor polecam

Ps. Najgorsze są kolejki w oczekiwaniu na wizytę

Ps. Najgorsze są kolejki w oczekiwaniu na wizytę

Opinia dodana przez: Marta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Strefa Otwarta"
Makowska 26 D
06-300 Przasnysz

Jest naprawdę super lekarzem i człowiekiem. Polecam z całego serca Wszystkim:)

Jest naprawdę super lekarzem i człowiekiem. Polecam z całego serca Wszystkim:)

Bukowa 7/3

SPZZOZ