Ginekolog Położnik Trzebnica

lekarz Anna Orzeszko

USG ginekologiczne, USG

Prywatny Gabinet Kardiologiczny
Obrońców Pokoju 43/4 (I piętro)
55-100 Trzebnica

Wredna, bez uczuć. Nazwała bezpodstawnie moje nienarodzonego dziecko kaleką, a urodziłam zdrowego synka. Zero empatii i delikatnosci. koszmar

Opinia dodana przez: Marta

lekarz Janina Miturska

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

Trzebnica

kiedy rodziłam pierwsze dziecko nie była moją prowadzącą, a jednak gdyby nie ona to pewnie nadal leżałabym w szpitalu.To ona zainicjowała cesarkę kiedy inni lekarze podłączali kolejne kroplówki i zupełnie nie przejmowali się tym,że ciążę przenosiłam 2 tyg.a dziecko powoli "odlatywało",gdyż wody już miały zmieniony kolor i miało problemyz oddychaniem.Polecam.

Trzebnica

Tak naprawdę o sposobie leczenia nie bardzo mogę się wypowiedzieć, ponieważ leżąc trzykrotnie w szpitalu z zagrożoną ciążą ( za każdym razem min. 7 dni) nie widziałam go ani razu. Nie przyszedł na żaden dyżur nocny ( było to przynajmniej 4 razy). Jego niezdyscyplinowanie oraz niekompetencja zastanawia tym bardziej, iż jest dyrektorem szpitala. Ostatni pobyt zakończył się poronieniem na jego nocnym dyżurze, ale na wezwanie pielęgniarek nie stawił się. zadzwoniły po niego dwukrotnie.Nie przyszedł Dopiera rano lekarz na dyżurze się mną zajął. na sali leżała ze mną dziewczyna, której dokonał cesarskiego cięcia uszkadzając pęcherz moczowy, co skutkowało ciągłym upływem moczu . Po prostu szczyt niekompetencji dla mnie.

Kosmonautów 8

Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna