Filtruj terminy

Ginekolog Położnik Września

lekarz Ryszard Matuszkiewicz

NIE POLECAM!!!!!
Uważam ze Pan doktor nie należny do bardzo dobrych ginekologów a nawet dobrych ;] Oto moja historia...Brałam tabletki anty przez dwa lata Diane, dlatego ze miałam wcześniej nieregularne miesiączki. Dowiedziałam się jednak, ze nie można ich tak długo brać dlatego SAMA zdecydowałam się, ze je odrzucę - Pan doktor przyznał mi racje ze mogę zrobić sobie przerwę w braniu. Jednak zdecydowałam ze rzucę to świństwo na zawsze ...

lekarz Dariusz Wołowiec

62-300 Września

Umówisz się doktorku zemną na randke napisz proszę bardzo potrzebuje twych pieszczot jestem bardzo spragniona twego seksownego ciała Buzka
Opinia dodana przez: Lumina

lekarz Lucyna Majewska-Lipińska

Centrum Specjalistyczne AUXILIUM
Legii Wrzesińskiej 19a
62-300 Września

Wspaniała Pani ginekolog!! Wiem co pisze bo chodzę do Pani doktor ponad 6 lat, zawsze znajduje czas dla swoich pacjentów, przeprowadziła moje dwie ciąże, wszelkie problemy kobiece Pani doktor rozpoznała bardzo szybko i wyleczyła. Osobiście jestem bardzo zadowolona i nie zamierzam zamieniać tak wspaniałej Pani doktor na kogos innego!!! Polecam gorąco!

lekarz Wojciech Pyska

Przychodnia Specjalistyczna "NOWAMED"
Sienkiewicza 12
62-300 Września

Jestem bardzo zadowolona, chodzę do niego od początku i teraz w ciąży i jest godny polecenia ! Podejście do pacjentki rewelacja, nawet nie ma tremy, z racji tej, że ginekolog :)
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Dorota Gabrylewicz

62-300 Września

Pierwszy raz miałam styczność z Panią doktor we wrzesinskim szpitalu - przyjmowała mój poród. Mega mila! Potrafi rozładować atmosferę nawet w tak ciężkich dla kobiety chwilach jak poród. Na wizycie już w gabinecie i Pani doktor wszystko szczegółowo omawia, doradza, badanie bardzo dokładne Ale zarazem delikatne. Czuje sie od niej troske o pacjenta. Lekarz z powolania. Kobieta Anioł !
Opinia dodana przez: Anabel

lekarz Jarosław Stanek

62-300 Września

lekarz kompetentny, miły, rzeczowy. polecam

lekarz Marek Karpinski

lekarz nie żyje.

62-300 Września

NIKOMU NIE RADZĘ TRAFIĆ NA TEGO LEKARZA. PO ODPŁYNIĘCIU WÓD PŁODOWYCH UDAŁAM SIĘ DO SZPITALA. BYŁAM ZASTRESOWANA PONIEWAŻ TO MOJE PIERWSZE DZIECKO.NA SAMYM WSTĘPIE PAN KARPIŃSKI POWIEDZIAŁ "TRZEBA BYŁO NIE ZACHODZIĆ W CIĄŻĘ, A NIE TERAZ SIĘ BOISZ" POŁOŻONO MNIE W POKOJU, SKURCZE MIAŁAM REGULARNIE CO 5 MIN.NIKT DO MNIE NIE ZAJRZAŁ, NIKT NIE ZBADAŁ. URODZIŁAM NASTĘPNEGO DNIA KIEDY PRZYSZEDŁ INNY LEKARZ. DZIECKO BYŁO NIEDOTLENIONE, MIAŁO KRWOTOK, DOSTAŁA SIĘ INFEKCJA ...

dr n. med. Marek Perlik

Szeroka 4
62-300 Września

polecam tego lekarza .to miły ,serdeczny lekarz z dużą wiedzą i doświadczeniem .;-)

lekarz Katarzyna Częstochowska

ul. Kilińskiego 34/34
62-300 Września

pani doktor ma wiedze ale jeśli chodzi o wytłumaczenie skąd to i dlaczego to sama z siebie nic trzeba pytać dopytwać to jest słabe

lekarz Dorota Piotrowska-Gabryelewicz

Koszarowa 17