Ginekolog Położnik Września

Centrum Specjalistyczne AUXILIUM
Legii Wrzesińskiej 19a
62-300 Września

Wspaniała Pani ginekolog!! Wiem co pisze bo chodzę do Pani doktor ponad 6 lat, zawsze znajduje czas dla swoich pacjentów, przeprowadziła moje dwie ciąże, wszelkie problemy kobiece Pani doktor rozpoznała bardzo szybko i wyleczyła. Osobiście jestem bardzo zadowolona i nie zamierzam zamieniać tak wspaniałej Pani doktor na kogos innego!!! Polecam gorąco!

62-300 Września

Bardzo dobry fachowiec, wizyta nie jest krępująca, można o wszystkim porozmawiać bez zażenowania, lekarz kompetentny "wie co robi", jestem jego pacjentką od 10 lat w tym ciąża i cesarskie cięcie wykonana przez dr Wołowca. Cięcie ładne, równe. Uśmiech znanego mi doktora na sali operacyjnej spowodował, że poczułam się bezpiecznie:)

62-300 Września

Pierwszy raz miałam styczność z Panią doktor we wrzesinskim szpitalu - przyjmowała mój poród. Mega mila! Potrafi rozładować atmosferę nawet w tak ciężkich dla kobiety chwilach jak poród. Na wizycie już w gabinecie i Pani doktor wszystko szczegółowo omawia, doradza, badanie bardzo dokładne Ale zarazem delikatne. Czuje sie od niej troske o pacjenta. Lekarz z powolania. Kobieta Anioł !

Opinia dodana przez: Anabel

ul. Kilińskiego 34/34
62-300 Września

pani doktor ma wiedze ale jeśli chodzi o wytłumaczenie skąd to i dlaczego to sama z siebie nic trzeba pytać dopytwać to jest słabe

lekarz kompetentny, miły, rzeczowy. polecam

lekarz kompetentny, miły, rzeczowy. polecam

Szeroka 4
62-300 Września

polecam tego lekarza .to miły ,serdeczny lekarz z dużą wiedzą i doświadczeniem .;-)

62-300 Września

Bardzo dobry lekarz. Mi pomógł w chorobie mimo, że ponad rok nie wiedziałam co mi dolega zostałam odsyłana od jednego do drugiego lekarza dopóki nie poszłam do Pana doktora Matuszkiewicza który od razu wiedział jak mi pomóc.

Przychodnia Specjalistyczna "NOWAMED"
Sienkiewicza 12
62-300 Września

Wysokiej klasy specjalista. Konkretny z dużą wiedzą i doświadczeniem. Polecam!!!

lekarz nie żyje.

nieuprzejmy, bolesne badanie, zero wyjaśnień

nieuprzejmy, bolesne badanie, zero wyjaśnień

SP ZOZ we Wrześni
ulica J. Słowackiego 2
62-300 Września

Nie polecam pana doktora nie tłumaczy bardzo nie miły zauważyłam ze zależy temu panu na obsłużeniu jak najwięcej pacjętek , bardzo się spieszy

Opinia dodana przez: Kaśka