Ginekolog Rzeszów

Prywatny Gabinet Ginekologiczny lek.med. Paweł Zając specjalista ginekologii i położnictwa Galen
ul. Warneńczyka 111

Wolny termin: 27 Cze o 15:30. Sprawdź inny. # 2

Gabinety Krukierek S.C
ul. Kujawska 3
35-323 Rzeszów

dr Maciej Pankau

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

Rzeszów

Dr Maciej Pankau jest świetnym lekarzem. Kompetentny, miły, potrafi słuchać pacjenta , zawsze uprzejmy, wszystko dokładnie wyjaśnia . Jestem bardzo zadowolona i moge polecić z czystym sumieniem Pana doktora !😊

Opinia dodana przez: Kinga

ul. Graniczna 4 B/6 B
35-326 Rzeszów

Bardzo miły lekarz. Dba o pacjentkę i interesuje się jej stanem zdrowia. Doskonale wykonuje swoją pracę. Jeśli ktoś ma wykonywać cesarkę, to właśnie ten lekarz. Sprawdza się również w trakcie porodów naturalnych. Polecam wszystkim.

Opinia dodana przez: Monika

NZOZ "PALOMED"
Słowackiego 24
35-060 Rzeszów

Doktor Dymkowska prowadziła moją ciążę od 5 tygodnia do momentu wyjęcia dziecka przy CC, a nawet dłużej bo pomimo całodobowego dyżuru przyszła rano po pracy sprawdzić czy wszystko w porządku . Sympatyczna, indywidualnie podchodząca do pacjentów bez zarzutu przeprowadziła moją trudną ciążę ( dwukrotnie kierując mnie do szpitala w związku z problem sercowym).

Opinia dodana przez: Patrycja

ul.warzywna

Rzeszów

ŚWIETNA PANI DOKTOR ... wspaniałe podejście do pacjentek, niezwykle uprzejma , i bardzo doba o dobro pacjentki.... bardzo bardzo polecam

Szpital Wojewódzki nr 1 w Rzeszowie

Świetny specjalista. Wszystko tłumaczy, jest bardzo dokładny, mogłam o
wszystko pytać i zawsze otrzymywałam pełne wyjaśnienia. Godny polecenia.

Świetny specjalista. Wszystko tłumaczy, jest bardzo dokładny, mogłam o
wszystko pytać i zawsze otrzymywałam pełne wyjaśnienia. Godny polecenia.

Opinia dodana przez: christie

lekarz Teresa Wojcik

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy
Hetmańska 120
35-078 Rzeszów

Swietny lekarz, bardzo kompetentny, podczas wizyty komentuje wszystko co robi tak ze pacjent rowniez zdaje sobie sprawe co obserwuje na ekranie. Serdecznie polecam

Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Rzeszów
Witolda 6B
35-302 Rzeszów

Trafiłam do Doktora z polecenia, jako specjalisty od usg. Pan Doktor bardzo kompetentnie wyjaśnił nam możliwy problem u dziecka. Zrobił to fachowo ale bardzo przystępnie. Naprawdę polecam Pana Doktora! Super fachowiec! Miły i sympatyczny.

Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Mariusz Szklarczyk

Ginekolog położnik, Ginekolog

"FEMINA" PORADNIA GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZA
Rzeszów, Zbyszewskiego 15
35-119 Rzeszów

Świetny lekarz i cudowny człowiek. Ogromna kultura osobista. Wszystko wytłumaczy, nie śpieszy się, zapisze wszystkie niezbędne badania. Jedyny lekarz do którego idzie się z uśmiechem na twarzy i aż żal wychodzić. Polecam wszystkim, a w szczególności dziewczynom, które jeszcze nie mają doświadczenia z "tymi" lekarzami:)

Opinia dodana przez: i....