lekarz Gracjan Pytel

Pan doktor wykonał u mnie zabieg ablacji, pełen profesjonalizm, ludzkie podejście do pacjenta, z całego serca polecam pana doktora.

Fantastyczny lekarz, doskonały fachowiec, a przy tym niezwykle ludzki i życzliwy. Wszystko dokładnie wytłumaczył, uspokoił. Dzięki zabiegowi wykonanemu przez Pana doktora cieszę się spokojem.

Wszystko dokładnie wytłumaczył, uspokoił.
Dzięki zabiegowi wykonanemu przez Pana doktora cieszę się spokojem.

Oceniam Pana doktora Gracjan Pytel na 6+ oraz cały szpital i cały oddział kardiologiczny w Jastrzębiu Zdroju którzy pomogli mi uporać się z ciężka chorobą serca . Serdecznie wszystkim i całej ekipie dziękuję i oceniam Was i wasz szpital na 6+ oraz izbę przyjęć gdzie byłam załatwiona od ręki Dziękuję wszystkim serdecznie a przede wszystkim doktorowi Gracjan Pytel .Pacjentka z Solca Zdroju z kieleckiego.

Pan Doktor Gracjan Pytel jest człowiekiem od Boga niema na świecie takich dobrych i uczciwych ludzi polecam w 100%

Najwspanialszy człowiek polecam z całego serca uratował mojej mamie życie Pan doktor Gracjan Pytel jest jak anioł oby więcej na świecie było takich ludzi jak pan doktorto ludzie żyli by po sto lat polecam z całego serca Pana doktora. Szpital w Jastrzębiu Zdroju jest też wspaniały na izbie przyjęć mame przyjeli od ręki na kardiologii nie czekała nawet minuty . Dziękujemy bardzo Panie doktorze za wszystko Dziękujemy Teresa z Solca Zdroju z córką z kieleckiego

Wspaniały Pan doktor, świetny specjalista i bardzo życzliwy człowiek, wszystko tłumaczy, wykonywał u mnie zabieg ablacji, pomimo mojego strachu wszystko przebiegło sprawnie i bez bólu.

Z czystym sumieniem mogę napisać, że sprawnie trafiłam w ręce anioła, dzięki któremu opuściło mnie całe cierpienie i ponownie mogę cieszyć się z życia. Do doktora trafiłam z potrzebą przeprowadzenia ablacji przedsionka. Jestem pełna podziwu za tak opiekuńcze traktowanie pacjenta. Doktor w zrozumiały sposób przygotował mnie przed zabiegiem a podczas jego wykonywania także informował co robi co mnie niesamowicie uspokoiło. Dzięki temu mogłam obdarzyć doktora i cały zespół wielkim zaufaniem. Bardzo miły i życzliwy fachowiec. Polecam z całego, już prawidłowo funkcjonującego serca.

Serdecznie dziękuję za wykonanie ablacji u taty, zabieg mimo, że nieprzyjemny, dzięki Panu Doktorowi przebiegł sprawnie, bez powikłań i w miłej atmosferze. Lekarz w 100% godny polecenia. Kompetencje, wiedza i umiejętności na najwyższym poziomie. Pana Doktora cechuje bardzo wysoki poziom kultury w stosunku do pacjenta i rodziny. Cierpliwie tłumaczy wskazania, przebieg oraz ewentualne powikłania zabiegu.

Pan na pewno opanowany ,precyzyjny ,podtrzymujący na duchu i nie poddający się gdy wszyscy stracili wiarę on walczył z moją wadą . Gorąco polecam bo tak zapalonych fachowców traktujących obcego jak przyjaciela jest naprawdę mało . Dziękuję za pomoc i wiarę :)