lekarz Grażyna Adamkiewicz

Ginekolog

3,9

Bardzo polecam Panią doktor. Prowadziła moją ciążę i jestem jej bardzo wdzięczna. Wszystko myło dopilnowane, wysyłała mnie na badania, w przypadku wątpliwości na kolejne itd. Pilnowała wszystkiego bardzo dokładnie, dokładnie też tłumaczyła wszystko i odpowiadała na każde pytanie. Gorąco polecam

Gorąco polecam

Moim zdaniem Pani Doktor jest zmienna niczym chorągiewka na wietrze. Są dni, że jest bardzo miła i uprzejma, aż chce się iść do takiego lekarza. Ale niestety zdarzają jej się również dni (niestety coraz częściej), że "bez kija nie podchodź". Wcześniej byłam bardzo zadowolona z wizyt u Pani Doktor. Pomimo, że przyjmuje tyle osób mniej więcej kojarzyła z jakimi problemami do niej przychodzę, co sprawiało, że czułam się bardzo wyjątkowo i miałam wrażenie, że nie jestem dla niej jedną z wielu pacjentek, ale że podchodzi do mojego przypadku bardzo indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem. Teraz niestety podczas każdej wizyty muszę jej opowiadać o swoich dolegliwościach, pomimo że nie zmieniły się od 3-4 lat, a na wizyty chodzę regularnie. Do tego przepisuje leki, które zupełnie mi nie pomagają (zerowa reakcja na moje zastrzeżenia odnośnie zapisywanych leków), a do tego ich cena grubo przekracza 100zł. Zanim wejdzie się do gabinetu trzeba swoje odsiedzieć w poczekalni. Nie wiem czy tylko ja mam takie szczęście, ale nie zdarzyło mi się siedzieć krócej niż 2,5-3 godziny, nie wspominając już o tym, że na wizytę w ramach funduszu trzeba się zapisać z co najmniej miesięcznym wyprzedzeniem:/

U dr Adamkiewicz leczyłam się prawie 6 lat - do dzisiaj. Początkowo uważałam, że jest to dobry lekarz na wysokim poziomie, dbający o pacjenta. Zawsze do tej Pani były duże kolejki, i chociaż wizyty umawiane były na konkretną godzinę to zawsze należało swoje odczekać w kolejce. W granicach rozsądku. Niestety od około roku dzieje się co raz gorzej. Pani doktor zapisuje sobie po kilka pacjentek na jedną godzinę. Jedna wizyta to około 20 min, czasem 30. Dzisiaj byłam umówiona na 20, ale po przyjściu na miejsce okazało się, że na tę samą godzinę są zapisane 3 inne panie. W poczekalni było przede mną jeszcze 8 osób. Licząc "lekką ręką" moja wizyta skończyłaby się około 22:30. Moim zdaniem takie traktowanie pacjenta to gruba przesada, wolałabym już usłyszeć przy umawianiu wizyty, że danego dnia nie ma już miejsc.

....ja jestem bardzo zadowolona i polecam, w gabinecie czy w przychodni miła i konkretna pani doktor

zostałam bardzo profesjonalnie przyjęta w Zakładzie Opieki Zdrowotnej - Chirurgia Krótkoterminowa, pani doktor była szczerze zainteresowana,a po zabiegu przyszła porozmawiać i poradzić co dalej; cała obsługa NZOZ bardzo miła i uprzejma, wszyscy uśmiechnięci i niezwykle serdeczni; czy tak nie mogłoby być w innych placówkach opieki zdrowotnej?

Świetny lekarz. Bardzo miła. Poświęca pacjentce max ilość potrzebnego czasu. Wizyta przebiega w miłej serdecznej atmosferze. Do niczego nie zmusza i nie straszy ale pomału prowadzi wykrytą chorobę do końca do szczęśliwego finału. Zawsze gotowa udzielić informacji przez telefon a gdy potrzeba przyjechać w nocy do pacjentki. Polecam

Rewelacja rewelacja rewelacja, Dzięki opiece jaką miałam w czasie ciąży i przy porodzie moja córcia jest całkowicie zdrowa. Pani Doktor jest bardzo opiekuńcza i choćby była na końcu świata to telefon zawsze odbierze albo oddzwoni. Cokolwiek by się nie działo zawsze można na nią liczyć nawet jeżeli człowiek nie wie co zrobić jak dziecko choruje, gorąco polecam.

A ja gorąco polecam tego lekarza jak i jej męża jestem bardzo zadowolona z opieki jaką miałam w ciąży.Tydzień temu byłam na założeniu spirali u jej męża jestem bardzo zadowolona.Nie wiem dlaczego takie brednie wypisujecie na tych lekarzy bo nie wierze że tacy sa.....Dwie ciąże prowadzili moje..POLECAM>>>>

Niestety nie polecam. I wszystkie negatywne opinie popieram w 100% pacjentki w przychodni gorzej traktuje od tych w gabinecie. I czesto ma humorki. Niestety w trakcie ciazy w 20tyg zrezygnowalam z niej

Po wizycie w gabinecie publicznym od razu Pani doktor zaproponowała, że najlepiej będzie jak przyjdę do niej po południu prywatnie. Byłam w pierwszych tygodniach ciąży, zaleciła robienie usg dwa razy w tygodniu, za każde płaciłam po 50 zł. Po dwóch tygodniach poszłam odebrać wyniki badań w gabinecie państwowym i Pani doktor nie wiedziała w ogóle kim ja jestem. Zaleciła branie leku na podtrzymanie ciąży, chociaż ciąża nie była zagrożona i kolejnych dwóch lekarzy u których byłam stwierdziło, że te leki są zupełnie zbędne.