lekarz Grażyna Adamkiewicz

Lekarz z powołania.Ma dobre podejście do człowieka, nie traktuje nikogo z góry, zawsze wyjaśni wszelkie wątpliwości, mimo ogromu pacjentek pamięta je i ich problemy. Jest bardzo życzliwa no i przede wszystkim jest świetnym specjalistą. Prowadziła moją ciążę, która na początku wymagała częstych (2-3 razy w tygodniu) wizyt. Zawsze znalazła dla mnie czas. Czułam, że mogę jej zaufać i powierzyć jej zdrowie moje i mojego maleństwa :)

Zdecydowanie odradzam Panią dr Adamkiewicz ponieważ,bardzo długo leczyła moją mamę nie zasugerowała usunięcia macicy .Robiła zabiegi , które nie przynosiły rezultatu .U mamy pojawiały się częste krwawienia .Gdy już podjęła decyzję aby usunąć macicę przy zabiegu laparoskopowym nastąpiło przebicie jelita Zabieg był w Blachowni Kierując tam mamę pani doktor stwierdziła, że będzie w dobrych rękach.Mama miała ponowną operację po 3 dniach ratującą życie gdyż cała treść pokarmowa wydostawała się poza jelita. Później po jakimś czasie miała inna operację usunięcia guza jelita grubego w Siemianowicach Śląskich ,Tam podczas rozmowy z lekarzem ...

Zdecydowanie odradzam
Panią dr Adamkiewicz ponieważ,bardzo długo leczyła moją mamę nie zasugerowała usunięcia macicy .Robiła zabiegi , które nie przynosiły rezultatu .U mamy pojawiały się częste krwawienia .Gdy już podjęła decyzję aby usunąć macicę przy zabiegu laparoskopowym nastąpiło przebicie jelita Zabieg był w Blachowni Kierując tam mamę pani doktor stwierdziła, że będzie w dobrych rękach.Mama miała ponowną operację po 3 dniach ratującą życie gdyż cała treść pokarmowa wydostawała się poza jelita. Później po jakimś czasie miała inna operację usunięcia guza jelita grubego w Siemianowicach Śląskich ,Tam podczas rozmowy z lekarzem lekarz stwierdził ,że nie ma takiej możliwości aby przy tych wcześniejszych operacjach nie widzieć dużego guza w jelicie grubym . Tak więc te dobre ręce ze szpitala z Blachowni okazały się wielką pomyłka

Bardzo polecam Panią doktor. Prowadziła moją ciążę i jestem jej bardzo wdzięczna. Wszystko myło dopilnowane, wysyłała mnie na badania, w przypadku wątpliwości na kolejne itd. Pilnowała wszystkiego bardzo dokładnie, dokładnie też tłumaczyła wszystko i odpowiadała na każde pytanie. Gorąco polecam

Gorąco polecam

Niestety nie polecam. I wszystkie negatywne opinie popieram w 100% pacjentki w przychodni gorzej traktuje od tych w gabinecie. I czesto ma humorki. Niestety w trakcie ciazy w 20tyg zrezygnowalam z niej

....ja jestem bardzo zadowolona i polecam, w gabinecie czy w przychodni miła i konkretna pani doktor

Raczej nie polecam p. doktor. Niekiedy potrafi powiedzieć coś tak nieuprzejmego, ze nie wiadomo jak się zachować.Leczyłam się u p. doktor w przychodni, po czym zaproponowała wizytę u siebie w gabinecie prywatnym.Tam zachowywała się tak jak w przychodni,tzn. była nieuprzejma.

Moim zdaniem Pani Doktor jest zmienna niczym chorągiewka na wietrze. Są dni, że jest bardzo miła i uprzejma, aż chce się iść do takiego lekarza. Ale niestety zdarzają jej się również dni (niestety coraz częściej), że "bez kija nie podchodź". Wcześniej byłam bardzo zadowolona z wizyt u Pani Doktor. Pomimo, że przyjmuje tyle osób mniej więcej kojarzyła z jakimi problemami do niej przychodzę, co sprawiało, że czułam się bardzo wyjątkowo i miałam wrażenie, że nie jestem dla niej jedną z wielu pacjentek, ale że podchodzi do mojego przypadku bardzo indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem. Teraz niestety podczas każdej wizyty muszę jej opowiadać o swoich dolegliwościach, pomimo że nie zmieniły się od 3-4 lat, a na wizyty chodzę regularnie. Do tego przepisuje leki, które zupełnie mi nie pomagają (zerowa reakcja na moje zastrzeżenia odnośnie zapisywanych leków), a do tego ich cena grubo przekracza 100zł. Zanim wejdzie się do gabinetu trzeba swoje odsiedzieć w poczekalni. Nie wiem czy tylko ja mam takie szczęście, ale nie zdarzyło mi się siedzieć krócej niż 2,5-3 godziny, nie wspominając już o tym, że na wizytę w ramach funduszu trzeba się zapisać z co najmniej miesięcznym wyprzedzeniem:/

Świetny lekarz. Bardzo miła. Poświęca pacjentce max ilość potrzebnego czasu. Wizyta przebiega w miłej serdecznej atmosferze. Do niczego nie zmusza i nie straszy ale pomału prowadzi wykrytą chorobę do końca do szczęśliwego finału. Zawsze gotowa udzielić informacji przez telefon a gdy potrzeba przyjechać w nocy do pacjentki. Polecam

U dr Adamkiewicz leczyłam się prawie 6 lat - do dzisiaj. Początkowo uważałam, że jest to dobry lekarz na wysokim poziomie, dbający o pacjenta. Zawsze do tej Pani były duże kolejki, i chociaż wizyty umawiane były na konkretną godzinę to zawsze należało swoje odczekać w kolejce. W granicach rozsądku. Niestety od około roku dzieje się co raz gorzej. Pani doktor zapisuje sobie po kilka pacjentek na jedną godzinę. Jedna wizyta to około 20 min, czasem 30. Dzisiaj byłam umówiona na 20, ale po przyjściu na miejsce okazało się, że na tę samą godzinę są zapisane 3 inne panie. W poczekalni było przede mną jeszcze 8 osób. Licząc "lekką ręką" moja wizyta skończyłaby się około 22:30. Moim zdaniem takie traktowanie pacjenta to gruba przesada, wolałabym już usłyszeć przy umawianiu wizyty, że danego dnia nie ma już miejsc.

Bardzo kompetentna lekarka. Fachowo i rzeczowo podeszła do problemu przy czym była bardzo miła i "delikatna". Stwarza niekrępującą atmosferę w gabinecie.