lekarz Grażyna Adamkiewicz

Ginekolog

3,9

Raczej nie polecam p. doktor. Niekiedy potrafi powiedzieć coś tak nieuprzejmego, ze nie wiadomo jak się zachować.Leczyłam się u p. doktor w przychodni, po czym zaproponowała wizytę u siebie w gabinecie prywatnym.Tam zachowywała się tak jak w przychodni,tzn. była nieuprzejma.

Bardzo kompetentna lekarka. Fachowo i rzeczowo podeszła do problemu przy czym była bardzo miła i "delikatna". Stwarza niekrępującą atmosferę w gabinecie.

Gorąco polecam. Prowadzi moją ciąże. Kieruje na odpowiednie badania, sama umówiłam mnie na wizytę usg genetycznego oraz usg 3d - nie musiałam się o nic martwić.

Pani dr. naprawde super prowadzi moją ciążę , gorąco polecam wszystkim. Nie rozumie skąd wzięły się opinie powyżej!

Nie mam zastrzeżeń,podczas wizyty i zabiegu pełen komfort psychiczny,polecam.

Nie mam zastrzeżeń,podczas wizyty i zabiegu pełen komfort psychiczny,polecam.

A jha jestem z niej bardzo zadowolona urodziłam dwójke zdrowych dzieci dzięki niej.....POLECAM!!!!!!!!!

nie mam zastrzeżeń do Pani doktor , polecam swoim znajomym

nie mam zastrzeżeń do Pani doktor , polecam swoim znajomym

Leczyłam się u niej i skierowała mnie na operację, do tej pory mam wątpliwości czy było to potrzebne. Jej mąż mnie operował, lekarze którzy widzieli blizne jaka została mi po operacji pytają się czy byłam operowana w przerwie na śniadania. Pozostała mi ogromna i brzydka blizna, ja po cesarce a był to inny zabieg.