lekarz Grażyna Adamkiewicz

zostałam bardzo profesjonalnie przyjęta w Zakładzie Opieki Zdrowotnej - Chirurgia Krótkoterminowa, pani doktor była szczerze zainteresowana,a po zabiegu przyszła porozmawiać i poradzić co dalej; cała obsługa NZOZ bardzo miła i uprzejma, wszyscy uśmiechnięci i niezwykle serdeczni; czy tak nie mogłoby być w innych placówkach opieki zdrowotnej?

Po wizycie w gabinecie publicznym od razu Pani doktor zaproponowała, że najlepiej będzie jak przyjdę do niej po południu prywatnie. Byłam w pierwszych tygodniach ciąży, zaleciła robienie usg dwa razy w tygodniu, za każde płaciłam po 50 zł. Po dwóch tygodniach poszłam odebrać wyniki badań w gabinecie państwowym i Pani doktor nie wiedziała w ogóle kim ja jestem. Zaleciła branie leku na podtrzymanie ciąży, chociaż ciąża nie była zagrożona i kolejnych dwóch lekarzy u których byłam stwierdziło, że te leki są zupełnie zbędne.

Rewelacja rewelacja rewelacja, Dzięki opiece jaką miałam w czasie ciąży i przy porodzie moja córcia jest całkowicie zdrowa. Pani Doktor jest bardzo opiekuńcza i choćby była na końcu świata to telefon zawsze odbierze albo oddzwoni. Cokolwiek by się nie działo zawsze można na nią liczyć nawet jeżeli człowiek nie wie co zrobić jak dziecko choruje, gorąco polecam.

A ja gorąco polecam tego lekarza jak i jej męża jestem bardzo zadowolona z opieki jaką miałam w ciąży.Tydzień temu byłam na założeniu spirali u jej męża jestem bardzo zadowolona.Nie wiem dlaczego takie brednie wypisujecie na tych lekarzy bo nie wierze że tacy sa.....Dwie ciąże prowadzili moje..POLECAM>>>>

Nie mam zastrzeżeń,podczas wizyty i zabiegu pełen komfort psychiczny,polecam.

Nie mam zastrzeżeń,podczas wizyty i zabiegu pełen komfort psychiczny,polecam.

Pani dr. naprawde super prowadzi moją ciążę , gorąco polecam wszystkim. Nie rozumie skąd wzięły się opinie powyżej!

nie mam zastrzeżeń do Pani doktor , polecam swoim znajomym

nie mam zastrzeżeń do Pani doktor , polecam swoim znajomym

Gorąco polecam. Prowadzi moją ciąże. Kieruje na odpowiednie badania, sama umówiłam mnie na wizytę usg genetycznego oraz usg 3d - nie musiałam się o nic martwić.

A jha jestem z niej bardzo zadowolona urodziłam dwójke zdrowych dzieci dzięki niej.....POLECAM!!!!!!!!!

Leczyłam się u niej i skierowała mnie na operację, do tej pory mam wątpliwości czy było to potrzebne. Jej mąż mnie operował, lekarze którzy widzieli blizne jaka została mi po operacji pytają się czy byłam operowana w przerwie na śniadania. Pozostała mi ogromna i brzydka blizna, ja po cesarce a był to inny zabieg.