dr Grażyna Karaś

1,3
1,2
1,3
1,1

Odradzam! Nie dość ze mega niemiła to brak jej zupełnie kompetencji. Nie potrafi nawet odczytać wyników badań. Próbka do badania tez tak pobrana ze trzeba powtarzać. Nigdy więcej !!! Nie ma co tracić czasu ...ona chyba tylko tabletki antykoncepcyjne umie przepisać ;p

Odradzam! Podczas badania nie delikatna, jeszcze nie miałam tak bolesnego badania. Tylko na usg coś mówiła do siebie. Mało tłumaczy, zero profesjonalnego podejścia.

Nie polecam! Mój ginekolog skierował mnie do poradni leczenia chorób sutka na Wawel. Pani doktor jest chamska i zupełnie nie potrafi nawiązać kontaktu z druga osobą. Na moje pytanie czy mam się martwić odpowiedziała "a po co". Nie tłumczy niczego, notuje coś w karcie i tyle. Do tego bardzo natarczywie próbowała mnie namówić na zmianę antykoncepcji na środek, którego wielka reklama wisiała na ścianie. W trakcie badania (bolesnego) najbardziej ją interesowało, czy powiększyłam sobie usta, " bo teraz wszystkie powiększają).. Nigdy więcej!!!!

OD RA DZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie polecam tej baby okropna, czuc było od niej alkohol,

Nie polecam tej baby okropna, czuc było od niej alkohol,

NIGDY WIĘCEJ!! Jest bezczelna, niemiła i arogancka.Żaden ginekolog nie sprawił mi takiego bólu przy badaniu.Zwracała się do mnie bezosobowo. Coś okropnego.Kazała mi przyjść na wizyte za miesiąc ale już więcej tam nie wejdę. Żałosny poziom tej Pani.Jako studentka pielęgniarstwa byłam załamana.Na psychologii uczono Nas jak postępować z pacjentem, ta Pani popełnia wszystkie możliwe błędy.Nie polecam!!!

Ostrzegam wszystkich przed tą Panią.Tragedia żadnego kontaktu z pacjentem.Po prostu bezczelna i hamska.Wyszłam z gabinetu i z wrażenia nie mogłam słowa z siebie wydusić.Zbadała mnie od niechcenia w przychodni i mówi do mnie.cytuję..a gdzie dobra kawa dla mnie .co pieniążków nie ma na kawę.a ja tyle recept wypisałam.Po prostu kpina z pacjenta.nigdy więcej takich doświadczeń.

Chodziłam do wielu ginekologów, ale to z czym spotkałam się u Pani Karaś przekracza wszelkie wyobrażenie na temat lekarza. Przede wszystkim była bardzo niedelikatna!! Pierwszy raz w życiu skręcałam się z bólu na fotelu u ginekologa! Do tego nieuprzejma. Poświeciła mi bardzo mało czasu udzielając tylko zdawkowej informacji - 'wyniki cytologii za 2 tygodnie, pytać w recepcji'. Po cytologii zrobiła mi USG dopochwowe - kiedy skończyła, mówi: 'ubrać się' - więc ja pytam czy mogę się czymś wytrzeć? łaskawie podała mi ręczniki papierowe (rolkę) i mówi z dziwnym grymasem na twarzy: 'potem odłożyć na miejsce' - jakby nie mogła powiedzieć - oczywiście, tutaj są ręczniki, proszę. Bardzo dziwna osoba, nie polecam nikomu. Miałam wrażenie, że zadając mi ból cieszy ją to... bardzo dziwna lekarka, polecam się jej wystrzegać (najgorsze jest to, że poszłam do ładnej, nowej, bardzo eleganckiej kliniki i nawet nie myślałam, że trafię tam na kogoś podobnego i nie czytałam opinii o tej lekarce, a jak widzę ma sporo negatywów... na pewno tam nie wrócę!!).

Nie polecam tej baby nikomu, siedzialam z rozdziawionymi nogami podczas gdy ona sobie wyszla i zostawila otwarte !! drzwi..wchodziły pielęgniarki, tez siedzialam rozdziawiona, a jak przyszło do badania to myślalam, ze mnie rozerwie, niech ją szlag

brak wiedzy i umiejętności, nie polecam jako lekarza poradni chorob sutka jeśli masz jakieś wątpliwości skonsultuj sie z innym lekarzem