dr Grażyna Karaś

1,3
1,2
1,3
1,1

Nie polecam nikomu tej lekarki. Jest nieodpowiedzialna i nic nie mam wspólnego z tym, ze jest ginekologiem.

Byłam pierwszy raz w życiu i ostatni wszystkim odradzam!!!!!!!!!!

Byłam pierwszy raz w życiu i ostatni
wszystkim odradzam!!!!!!!!!!

Pani doktor kiedy powiedziałam jej, że planuje z mężem dzidzusia, spóźnia mi się okres i że może to być ciąża - PRZEPISAŁA MI LEKI NA WYWOŁANIE OKRESU!

Pani doktor na 3 wyznaczone wizyty odbyły się tylko 1 stwierdziła że jestem w 3 miesiącu ciąży i przepisała mi luteinę na wywołanie miesiączki jak się pytałam czemu mam ja brać to stwierdziła ze ja muszę brać i tak ma być.

wchodząc do pani doktor powiedziałam, że jestem pierwszy raz u ginekologa i myślałam, że weźmie to sobie do wiadomości i może będzie delikatna i wszystko mi wytłumaczy. a jednak nie, jest wredna i hamska. skrzyczała mnie nawet za to, że za wysoko na fotelu usiadłam i , że ceratke jej zabrudzilam śluzem ;/ jest straszna i bardzo nie delikatna. ona chyba myśli, że jak wepcha paluchy na siłe w suchą pochwe to, że kobieta bólu nie poczuje. obchodzi się jak ze zwierzętami a nie jak z ludźmi. odradzam wizytę u tej pani doktor a szczególnie dziewczyną, którę idą na pierwszą wizytę do ginekologa.

Raczej nie polecam. Zawsze długi czas oczekiwania gdyż Pani doktor zawsze się spóźnia. Nie tłumaczy choroby. Raczej kontakt z pacjentem zerowy :/

Nie polecam wizyty u Pani doktor. Nieuprzejma, spóźnia się.

Nie polecam wizyty u Pani doktor. Nieuprzejma, spóźnia się.

Pani doktor miała przyjść na 13, przyszła godzinę później, a na poczekalni inna pacjentka powiedziała mi że to u niej norma. Badanie było nieprzyjemne, ponieważ jej sposób bycia sprawił że byłam zdenerwowana. Była niezbyt uprzejma i nie odpowiedziała na moje pytania dotyczące choroby. Nie polecam jej dla kogoś, kto się czuje niepewnie w gabinecie ginekologa.

Witam. Lekarzem pani doktor może i jest, fartuch nosi ale z leczeniem i kompetencjami nie ma nic wspólnego!!!! Nie polecam nikomu!!

Nie polecam nikomu!!

Nie polecam!! Podczas wizyty mówiła pretekcjonalnym tonem tak jak bym byla winna tego ze jestem chora i pytała sie mnie czemu mam takie problemy w takim mmlodym wieku zamiast sama mi wytłumaczyc co jest tego powodem.

Nie polecam!!