lekarz Grażyna Krajewska-Widzińska

Pani Doktor Grażyna Krajewska-Widzińska jest naprawdę godna polecenia z uwagą wysłuchuje dolegliwości pacjenta stawia celną diagnozę ,a co za tym idzie leki które przepisze są pomocne. Naprawdę 100% POLECAM

Pani doktor konkretna, rzeczowa, wielokrotnie wyprowadziła mnie z zagrażających mi stanów zdrowotnych. Empatyczna, wspierała i towarzyszyła mi w tragicznych momentach mojego życia. Interesuje się nie tylko stanem fizycznym, ale też psychiką. Bardzo cenię Panią doktor i polecam z całego serca. Bogusława K.

Pani doktor Grażyna Krajewska-Widzińska, to świetny człowiek - inteligentna, rzetelna, konkretna, punktualna - i równie świetny lekarz! Ma wszystkie cechy lekarza, którego zwykle szukają pacjenci i którego należy polecać. Przeprowadza staranny i wnikliwy wywiad dotyczący dolegliwości pacjenta. Dokładnie bada, jest doskonałym diagnostą, a Jej prowadzenie leczenia przynosi pozytywny skutek. Leczę się u Pani Doktor od wielu, wielu lat, i jest jedyną lekarką, która wyciągała mnie - skutecznie - z bardzo nieprzyjemnych chorób. Pani Doktor to wysoka etyka i wysoki etos zawodowy. Polecam!

Pani Doktor to wysoka etyka i wysoki etos zawodowy. Polecam!

Leczę się u p. dr chyba od 30 lat. Z różnych tarapatów zdrowotnych mnie wyciągnęła. Czasem muszę iść do lekarza pierwszego kontaktu, ale jak trwoga to... do dr WIDZIŃSKIEJ! Świetny diagnosta, kapitalnie dobiera leczenie - gorąco polecam.

Leczę się u Pani doktor od wielu lat. Bardzo kompetentna osoba, bardzo dobry wywiad lekarski, trafne diagnozy. Polecam z całego serca.

Polecam z całego serca.

Mam do Pani doktor pełne zaufanie. Zawsze miło i rzeczowo. Szeroki wywiad, dokładne badanie i zawsze trafna diagnoza. Szczerze polecam.

Lekarz wyjątkowy:myśli jak błyskawica, swoją uwagą przeszywa na wylot, ma język ostry jak brzytwa i chyba nigdy się nie myli.Poza tym piękna kobieta.Polecam zawsze.Adam

Od ponad 20 lat jestem pacjentką Pani dr Widzińskiej. Wyprowadziła mnie z niejednej choroby, a nawet jako jedyna wśród innych leczących mnie wcześniej lekarzy - wskazała co mi tak naprawdę dolega. Jest świetnym diagnostą, fantastycznie dobiera leki i sprawdza efekty leczenia. Godna polecenia. Pomogła wielu moim znajomym, którym ją poleciłam.