lekarz Grzegorz Borkiewicz

Miły, empatyczny i profesjonalny lekarz z odpowiednim podejściem do osób starszych. Dobrze diagnozuje i dobiera leki. Wnikliwie prowadzi rozmowę i dokładnie analizuje wyniki badań. Potrafi słuchać pacjenta. Polecam!

ma bardzo dużo pacjentów , pomimo nawału pracy bywa nerwowy ale na pewno nie jest nie kompetentny .nie zostawi pacjenta z problemem. godny polecenia

Nie kompetentny lekarz zamiast zbadać pacjenta odsyła go aby usiadł na krześle dalej od biurka nie słucha co się do niego mówi stawia nietrafną diagnozę po której za kilka dni pacjent trafia na sor

Dziękuję lekarzowi – Panu Grzegorzowi Borkiewicz za troskliwą opiekę, kompetencje, życzliwość, wysoką kulturę. Wspaniały lekarz. Polecam.

Jestem bardzo zadowolony z usług Pana doktora. zawsze uśmiechnięty ,może troszkę głośny ale stawia trafne diagnozy , mówi prawdę , bardzo pomógł moim rodzicom. godny polecenia.

Pierwszy raz w swoim zyciu spotkałam sie z tego typu lekarzem, dziwi mnie, ze ktos taki w ogole może wykonywać zawód tak waży i odpowiedzialny za ludzkie zycie. Lekarz nie robi badań, zgaduje dolegliwości i wypisuje bezpodstawnie leki nie majac w ogóle uzasadnienia żadnego i mało tego jesli ktos nie wyraża zgody i prosi o badania to wpisuje do karty, ze odmawia leczenia - koszmar w najgorszym wydaniu. Po wielu prosbach i płaczu wyblagałam skierowanie na badanie, a na badanie jakie mi zalecił lekarz inny spacjalista dostałam odmowe i Pan ...

Lekarz nie robi badań, zgaduje dolegliwości i wypisuje bezpodstawnie leki nie majac w ogóle uzasadnienia żadnego i mało tego jesli ktos nie wyraża zgody i prosi o badania to wpisuje do karty, ze odmawia leczenia - koszmar w najgorszym wydaniu. Po wielu prosbach i płaczu wyblagałam skierowanie na badanie, a na badanie jakie mi zalecił lekarz inny spacjalista dostałam odmowe i Pan doktor to nie wiem czy lekarz, czy może ten Pan doktor ma jakis innych zawód; ale stwierdził, ze nie wypisuje tego typu skierowan i w rezultacie nie mam skierowania na TK glowy a jest ważna bo cierpie bardzo, ale nie mozna postawic zadnej jednoznacznej diagnozy nie robiac badań by wykluczyc inne schorzenia. W kazdym razie jesli cos mi sie stanie to pan doktor odpowie za tego typu podejscie do leczenia.

Kompetentny i konkretny lekarz, dobrze nawiązuje kontakt z pacjentem. Dziękuje doktorze za pomoc, polecam.

Lekarz, który ignoruje pacjenta w każdym calu! Brak kultury osobistej oraz brak szacunku do pacjenta. Leczę się przewlekle i nigdy nie spotkałam się z takim podejściem. Nie uzyskałam porady i zostałam strasznie potraktowana. Lekarz krzyczał do słuchawki, wyśmiewał moją chorobę i leczenie, nie zastosował się do zaleceń szpitalnych ! Nie polecam !

Bardzo kompetentny lekarz i miła osoba. Nie rozumiem powyższych opinii z którymi się nie zgadzam. Uzyskałam odpowiedź na zadane pytania, kultura osobista na wysokim poziomie.

Lekarz ten ignoruje co się do niego mówi o chorobie i chce się pozbyć pacjenta za wszelką cenę jak nie wie co mu jest odradzam tego lekarza