lekarz Halina Milewska-Szłapa

Pulmonolog

Pani doktor nie dała mi skierowania na prywatny tomograf,czytała mocno moje zdjęcia .Stwierdziła,30.11.2023 Tam się nic nie dzieje,ja się dusiłam ,nie dostałam żadnego leczenia,a 20.12.2023 wylądowałam w szpitalu. Diagnoza rak naciekający prawego płuca z przerzutami na węzły chłonne. I co Wy na to kochani pacjenci.Przestrzegam Was Na taką lekarkę to szkoda nawet te 150 zł za wizytę,że o kompetencjach już nie wspomnę.Lekarze w szpitalu w Kup widzieli te zmiany już na RTG bez tomografu ,a Pani doktor stwierdziła nic się nie dzieje.

Na taką lekarkę to szkoda nawet te 150 zł

Kompetentny i konkretny lekarz, który potrafi profesjonalnie podejść do problemów pacjenta. Pani Halina Milewska-Szłapa nie „owija w bawełnę” ale precyzyjnie wyjaśnia wszelkie problemy. Jestem zadowolony z wizyty i z czystym sumieniem polecam tego lekarza.

Nie polecam! Nie polecam! Nie polecam! Szkoda mi tylko straconych pieniędzy w 5minut. Nie trafna diagnoza i wogole zero zainteresowania. Więcej nie skorzystać i powinnam zadać zwrotu pieniędzy,a była to nie mała kwota.