Hematolog

Hematolog Białystok dr n. med. Maciej Urban

dr n. med. Maciej Urban

Ginekolog położnik, Medycyna estetyczna

Klinika Ginekologiczna Pro Clinic Ginekologia Estetyczna, Porody, Testy Genetyczne, Ktg
Młynowa 38/lok. 9
15-404 Białystok

Doskonały położnik,kompetentny,doskonały kontakt z pacjentka,doskonały położnik,duża wiedza medyczna i praktyczna
Opinia dodana przez: Dorota
Hematolog Warszawa lekarz Marek Tąkiel

Boramed
ul. Bora-Komorowskiego 21 (róg Bora-Komorowskiego i Fieldorfa) lokal 307 w pasażu handlowym
03-982 Gocław, Warszawa

Byłam u pana doktora na wizycie w ubiegłym tygodniu w gabinecie na ul. Sapieżyńskiej. Miałam skomplikowaną sprawę. Pan doktor bardzo rzetelnie mnie zbadał, otrzymałam wytyczne co do dalszego leczenia. Chciałam tylko dodać, że rzadko obecnie trafia się sytuacja by lekarz przedłużył czas trwania wizyty i naprawdę starał się pomóc. Dziękuję Panie Doktorze.
JW
Opinia dodana przez: joannaw
Hematolog  dr n. med. Agnieszka Janus

witam mam 26 lat od roku mam bóle węzłów szyjnych wyniki dobre ale sam powiększone i straszny bul węzłów głowy nie wiem co robić byłam u lekarza i nic mi nie pomógł. proszę o pomoc
Opinia dodana przez: justyna
Miałem szczęście trafić na Pana Doktora, który bezinteresownie, kompetentnie i kompleksowo podjął się mojego leczenia hematologicznego. Jestem bardzo wdzięczny za leczenie i polecam z całego serca Pana Doktora.
Opinia dodana przez: pacjent

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7

Kompetentna, poświeciła dużo czasu, przeprowadziła bardzo duży wywiad ogólny.
Duży specjalista. Odczuwa się podczas rozmowy ogromną wiedzę i dużo praktyki.
Opinia dodana przez: Galina

Prywatna Poradnia Stomatologiczna
al. Aleja Wolności 1/3/5
42-200 Częstochowa

Wspaniały lekarz,wytłumaczy każdy szczegół,sympatyczna a dla chorego chorego przyjazne zachowanie lekarza jest bardzo ważne
Opinia dodana przez: irena
Świetny lekarz, baardzo przyjacielski człowiek:) Kompetentna, miła, uśmiechnięta, zawsze łagodna, bardzo,ale to bardzo empatyczna, świetne podejście do pacjenta i rodziny ;) Nie spotkałam się z lepszym lekarzem, który tak jak Pani doktor, zawsze pomoże, doradzi i... zainteresuje się w 100% pacjentem. Szczęściem być pacjentem u tego lekarza.;)
Opinia dodana przez: Kamila

Wiolinowa 2
80-298 Gdańsk

Cieszę się, że po męczącym "tournée" w gabinetach licznych lekarzy, którzy nie byli w stanie jednoznacznie określić problemu, trafiliśmy na Panią dr. Wspaniałe, empatyczne podejście do pacjenta i rodziców. Szybkość reakcji, uprzejmość, poświęcony czas i rozwinie wątpliwości wszystko to powoduje, że taki lekarz to skarb.
Opinia dodana przez: KLAUDIA

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7

Dr Andrzej Deptała jest najlepszym hematologiem jakiego znam. Jest konkretny, rzeczowy, a przede wszystkim bardzo kompetentny. Widać, że jest na bieżąco ze światowymi trendami. Dzięki zastosowanemu przez Niego leczeniu mam pełną remisję w przewlekłej białaczce limfatycznej.
Opinia dodana przez: krzysztof

Kraków

Wspaniały lekarz , to anioł a nie człowiek , poświęca bezintersownie dużo czasu pacientowi i rodzinie
Opinia dodana przez: Zbigniew