Hematolog

Hematolog Białystok dr n. med. Maciej Urban

dr n. med. Maciej Urban

Medycyna estetyczna, Hematolog

Klinika Ginekologiczna Pro Clinic Ginekologia Estetyczna, Porody, Testy Genetyczne, Ktg
Młynowa 38/lok. 9
15-404 Białystok

Doskonały położnik,kompetentny,doskonały kontakt z pacjentka,doskonały położnik,duża wiedza medyczna i praktyczna

Opinia dodana przez: Dorota

Miałem szczęście trafić na Pana Doktora, który bezinteresownie, kompetentnie i kompleksowo podjął się mojego leczenia hematologicznego. Jestem bardzo wdzięczny za leczenie i polecam z całego serca Pana Doktora.

Opinia dodana przez: pacjent

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7

Kompetentna, poświeciła dużo czasu, przeprowadziła bardzo duży wywiad ogólny.
Duży specjalista. Odczuwa się podczas rozmowy ogromną wiedzę i dużo praktyki.

Kompetentna, poświeciła dużo czasu, przeprowadziła bardzo duży wywiad ogólny.
Duży specjalista. Odczuwa się podczas rozmowy ogromną wiedzę i dużo praktyki.

Opinia dodana przez: Galina

Świetny lekarz, baardzo przyjacielski człowiek:) Kompetentna, miła, uśmiechnięta, zawsze łagodna, bardzo,ale to bardzo empatyczna, świetne podejście do pacjenta i rodziny ;) Nie spotkałam się z lepszym lekarzem, który tak jak Pani doktor, zawsze pomoże, doradzi i... zainteresuje się w 100% pacjentem. Szczęściem być pacjentem u tego lekarza.;)

Opinia dodana przez: Kamila

Prywatna Poradnia Stomatologiczna
al. Aleja Wolności 1/3/5
42-200 Częstochowa

Wspaniały lekarz,wytłumaczy każdy szczegół,sympatyczna a dla chorego chorego przyjazne zachowanie lekarza jest bardzo ważne

Opinia dodana przez: irena

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7

Dr Andrzej Deptała jest najlepszym hematologiem jakiego znam. Jest konkretny, rzeczowy, a przede wszystkim bardzo kompetentny. Widać, że jest na bieżąco ze światowymi trendami. Dzięki zastosowanemu przez Niego leczeniu mam pełną remisję w przewlekłej białaczce limfatycznej.

Opinia dodana przez: krzysztof

Wiolinowa 2
80-298 Gdańsk

Cieszę się, że po męczącym "tournée" w gabinetach licznych lekarzy, którzy nie byli w stanie jednoznacznie określić problemu, trafiliśmy na Panią dr. Wspaniałe, empatyczne podejście do pacjenta i rodziców. Szybkość reakcji, uprzejmość, poświęcony czas i rozwinie wątpliwości wszystko to powoduje, że taki lekarz to skarb.

Opinia dodana przez: KLAUDIA

Kraków

Wspaniały lekarz , to anioł a nie człowiek , poświęca bezintersownie dużo czasu pacientowi i rodzinie

Opinia dodana przez: Zbigniew

Wrocław

Serdecznie polecam Pana Profesora bardzo bardzo miły i sympatyczny, odpowiada na każde pytanie i jest bardzo skupiony i zaangażowany w sprawy pacjentów i pacjentek. Pan Profesor na pewno pomoże. Ponadto nie trzeba długo czekać na wizytę . Serdecznie polecam wspaniały przy pierwszej wizycie.

Opinia dodana przez: jmaksymowicz stanley

ZOZ
Pastera
Wrocław

Świetny specjalista i szlachetny człowiek. Oprócz fachowej wiedzy, ma odpowiednie podejście do pacjenta - słucha i informuje. Poza tym, ma wysoki poziom kultury osobistej. Serdecznie polecam tego lekarza.

Opinia dodana przez: Luiza