Warszawa Hematolog lekarz Marek Tąkiel

lekarz Marek Tąkiel

Boramed
ul. Bora-Komorowskiego 21 (róg Bora-Komorowskiego i Fieldorfa) lokal 307 w pasażu handlowym
03-982 Gocław, Warszawa

Byłam u pana doktora na wizycie w ubiegłym tygodniu w gabinecie na ul. Sapieżyńskiej. Miałam skomplikowaną sprawę. Pan doktor bardzo rzetelnie mnie zbadał, otrzymałam wytyczne co do dalszego leczenia. Chciałam tylko dodać, że rzadko obecnie trafia się sytuacja by lekarz przedłużył czas trwania wizyty i naprawdę starał się pomóc. Dziękuję Panie Doktorze.
JW
Opinia dodana przez: joannaw
 Hematolog dr n. med. Agnieszka Janus

dr n. med. Agnieszka Janus

Internista, Hematolog

witam mam 26 lat od roku mam bóle węzłów szyjnych wyniki dobre ale sam powiększone i straszny bul węzłów głowy nie wiem co robić byłam u lekarza i nic mi nie pomógł. proszę o pomoc
Opinia dodana przez: justyna

prof. dr hab. n. med. Mariusz Wysocki

Onkolog, Hematolog

Karłowicza 22 lok. 11
Bydgoszcz

Nie oceniam kompetencji Pana Wysockiego, myślę że profesura i specjalność z pediatrii, onkologii i hematologii świadczą o wysokich umiejętnościach. Ocenię za to mało profesjonalne podejście do pacjentów, a raczej klientów. Pierwsza wizyta w Centrum Wysoccy to 45 min. spóźnienia - słów "przepraszam za spóźnienie" brak. II wizyta - pacjenci już czekają w gabinecie, po 20 min. Pan Wysocki odprowadza znajomego do wyjścia i wraca. Już jest godzina nasze wizyty, lecz ...
Opinia dodana przez: Maciej

dr n. med. Dariusz Woszczyk

Ośrodek Diagnostyki Ultrasonograficznej SONOMED
ul.Kośnego 18/10
Chwałkowice, Opole

Nie wiem skąd te pozytywne komentarze od pacjentów ale muszę się podzielić opinią.
Chodziłem do niego przez pół roku że względu na białaczkę cll. Załatwia pacjentów ja w miejskiej toalecie po 2 3 minuty. Nie interesowało to co mam do powiedzenia .
Miałem i 150 % zawyzonych białych krwinek płytki krwi i hemoglobiny na krawędzi powiększoną węzły chłonne przerastajace do gardła A on mówi że to z przeziębienia i ...
Opinia dodana przez: Były pacjent

dr Danuta Matynia

Konin

Nie! Nie! Nie! I jeszcze raz Nie! Szkoda, że nie można wystawić oceny na minusie. Pani doktor nie ma czasu, jest zabiegana. Jestem za trudnym pacjentem, zadaje niewygodne pytania na które Pani doktor nie zna odpowiedzi przez co krzyczy na pacjenta. Zamiast poświęcić czas pacjentowi to opowiada o przypadkach innych pacjentow. Oczywiście jak Pani doktor krzyczy to wszyscy na poczekalni wszystko słyszą. Masakra. Nie polecam!
Opinia dodana przez: Pacjentka
Białystok Hematolog dr n. med. Maciej Urban

dr n. med. Maciej Urban

Medycyna estetyczna, Ginekolog położnik

Klinika Ginekologiczna Pro Clinic Ginekologia Estetyczna, Porody, Testy Genetyczne, Ktg
Młynowa 38/lok. 9
15-404 Białystok

Dziekuje doktorowi za cudowna opieke podczas ciazy i porodu,doskonaly fachowiec,wizyty dokladne,szczegolowe wszystkie badania na miejscu wspanialy lekarz,blizna po cieciu super
Opinia dodana przez: ewa

dr Wanda Badowska

Onkolog, Hematolog dziecięcy

Prywatny Gabinet Lekarski
Elbląska 19
11-041 Dajtki, Olsztyn

Pani Doktor jest świetnym specjalistą z ogromną wiedzą,trafnie diagnozuje problem i ustala skuteczne leczenie. Ponadto jest przemiłym człowiekiem, zawsze uśmiechnięta. Najlepszy lekarz z jakim miałam okazję się spotkać. Polecam z całego serca!

lekarz Jadwiga Hołojda

Saperska 22
59-220 Legnica

Wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu.Podziekowania dla Pani Doktor za troskliwe podejscie i prowadzenie pacjenta przez 6 lat.Jestem bardzo wdzieczna, moj serdeczny przyjaciel Adam jest juz pol roku po przeszczepie i jest wszystko ok.Zycze kazdemu choremu takiej Pani Doktor, ktora wklada swoje serce w uzdrowieniu pacjentow.Pozdrawiam serdecznie...... Halina Cusumano z Niemiec.
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Wojciech Baran

Malbork

Moje kontakty z dr. Wojciechem Baranem mają już długą historię - kilkanaście lat temu leczył On mojego Ojca. Od dwóch lat także i ja jestem Jego pacjentką na oddziale hematologii UM w Gdańsku. Mam pełne zaufanie do Jego kompetencji. Jest lekarzem bardzo oddanym swoim pacjentom, niezwykle rzetelnym w wypełnianiu swojej misji, czego wielokrotnie miałam dowody. Uprzejmy i cierpliwy w czasie wizyt, jest jednocześnie precyzyjny i konkretny w wyrażaniu swoich opinii ...
Opinia dodana przez: elżbieta

dr n. med. Krzysztof Jarczok

AVICENA
Cyganerii
Tychy

Dramat!!!! Czytał opis choroby z jakiejś starej książki, bo on musi sprawdzić, krzyczał, nie mówił w ogóle na temat. Straciliśmy czas, skierowanie, dobry nastrój i nerwy. Nie polecam, w życiu nie byłam u gorszego lekarza. Żałuje, że nie nagrałam tego spotkania, byłoby hitem Internetu.
Zapraszam tego Pana na emeryture.
Opinia dodana przez: Justyna