3,7
3,9
3,5

Szanowne Panie,

Szanowne Panie,

Odmładzając staram się wydobyć naturalne piękno i blask kobiety. Zabiegi dobieram tak, by uzyskać naturalny wygląd bez przerysowania. Dyskretna, minimalnie inwazyjna terapia może potrwać dłużej, ale warto.

Wiele zabiegów wykonuję osobiście, współpracuję także z zespołem lekarzy specjalistów. Zapraszam do konsultacji oraz omówienia Państwa problemów, być może będziemy mogli pomóc.

Ilona Osadowska

Od początku wizyty miałam wrażenie, że bardzo się pani spieszy żeby skasować kolejną pacjentkę bo przyszłam tylko na konsultacje w dodatku z "tanim" problemem. Zostałam potraktowana niemiło, obcesowo. Odpowiedzi na moje pytania były zbywaniem - dla mnie sprawa była ważna i skorzystałam z usług innego gabinetu - ta pani nijak mnie nie zachęciła, wręcz przeciwnie. Jak widać świeczki zapachowe w gabinecie to nie wszystko. Nie polecam - zwłaszcza, że to dodatkowo płatna i wątpliwa przyjemność.

Pani dr, usuwalami przebarwienia na dłoniach i twarzy, z twarzy ładnie wszystko na szczęście mi zeszlo, natomiast na rękach zostały mi bardzo nieładne blizny, gorzej to wygląda niż te przebarwienia które miałam przed zabiegiem. minął już rok, a blizny powinny już dawno zniknąć.

minął już rok, a blizny powinny już dawno zniknąć.

Bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze.

Bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze.

Pani doktor jest uprzejma,tłumaczy chorobę.Polecam.

Pani doktor jest uprzejma,tłumaczy chorobę.Polecam.