lek. dent. Ilona Raudisz-Kobiela

W 100 procentach polecam!!Jestem pacjentką Pani Doktor około 20 lat. Pani Doktor bardzo delikatna, sympatyczna i co najważniejsze jest bardzo dobrym fachowcem. Wyleczyła moje zęby po innej dentystce. Inny stomatolog potwierdził, że zęby są wyleczone przez dobrego stomatologa i widać "perfekcyjną robotę".

Najlepszy stomatolog na śląsku. Fachowiec na najwyższym poziomie Uprzejma,rzetelna i delikatna Polecam z czystym sercem.

Najlepszy stomatolog na śląsku.
Fachowiec na najwyższym poziomie
Uprzejma,rzetelna i delikatna
Polecam z czystym sercem.

Bardzo jestem zadowolony z usług wykonywanych przez Paniom doktor i z całego serca mogę ją polecić wszystkim. Doprowadziła moje zęby do perfekcji i dzięki niej uwierzyłem, że stomatologa nie trzeba się bać

jestem pacjentem od przeszło dwudziestu lat i za każdym razem jestem bardzo zadowolony z wizyty rzetelność, fachowość, uprzejmość oraz urok osobisty - to cechy, które są niezmienne u Pani Ilony Raudisz-Kobiela maciej stupera

maciej stupera

chodzę od lat i mogę z "czystym sumieniem" polecić, fochowość na najwyższym poziomie :) Polecam w 100 %

podczas wiercenia czułam silny ból pomimo znieczulenia , które również było bardzo bolesne. Znajomy mówił mi ze Pani doktor miała problem z wyrwaniem zęba i też go bolało.

Super Pani Doktor, wszyscy sa z niej zadowoleni :)

Super Pani Doktor, wszyscy sa z niej zadowoleni :)